Народний вокальний ансамбль “Калинка”
Обласний конкурс виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін»: анс. «Калинка» – І місце
Обласний конкурс виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін»: Дмитро Ніконов – Гран-прі
Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»: (естрадний вокал) – І місце , (народний вокал) – І місце
Театр народної пісні “Слов’яночка”
Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль «Самоцвіти-2014»: анс. «Слов’яночка» – ІІІ премія; Дерев’янко Юлія – ІІІ премія
V-й Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Рождественский ангел – 2014»: Дерев’янко Юлія – Гран-прі; Черкас Дарія – І місце
І Міжнародний благодійний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «EURO MUSIC DANCE»: анс. «Слов’яночка» – І місце; Дерев’янко Юлія – ІІ місце
Фестиваль-конкурс «Україна починається з тебе»: анс. «Слов’яночка» – ІІІ місце
І Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький хоровий фестиваль-конкурс «Голоси яскравої країни»: анс. «Слов’яночка» – ІІ місце (середня вікова категорія); ІІ місце (змішана вікова категорія)
Обласний конкурс виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін»: анс. «Слов’яночка» – ІІ місце
Народний хореографічний ансамбль “Галатея”
ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії ім. П. Вірського: анс. «Галатея» – Лауреат фестивалю
IV телевізійний проект «Ритми майбутнього» (відбірковий тур ювілейного V Міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії «Мысль – поток»): анс. «Галатея» у різних номінаціях – І місце; І місце; ІІ місце
Зразковий хореографічний ансамбль “Каприз”
Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль «Самоцвіти-2014»: анс. «Каприз» – ІІІ премія
Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Терпсіхора»: анс. «Каприз» – Гран-прі
Всеукраїнський конкурс дитячої та юнацької творчості
«Таланти весни- 2015»: анс. «Каприз» – ІІ місце; ІІ місце; ІІІ місце
IV телевізійний проект «Ритми майбутнього» (відбірковий тур ювілейного V Міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії «Мысль – поток») анс. «Каприз» – ІІІ місце ( молодша вікова категорія); ІІІ місце (середня вікова категорія); ІІІ місце (старша вікова категорія).
Міжнародний конкурс мистецтв «Моя країна»: анс. «Каприз» – Гран-прі (старша вікова категорія) ; Гран-прі (змішана вікова категорія); ІІ місце; ІІ місце (різні вікові категорії)
Фестиваль-конкурс «Україна починається з тебе»: анс. «Каприз» – Гран-прі; І місце; І місце (різні вікові категорії)
ІІІ Міжнародний фестиваль національних і сучасних культур «Славниця» : анс. «Каприз» – Гран-прі; І місце; І місце; ІІ місце
Хореографічний колектив “Феєрія Денс”
ХХХІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Зоряні мости»: анс. «Феєрія» – І місце
Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль «Самоцвіти-2014» : анс. «Феєрія» – ІІІ премія
IV телевізійний проект «Ритми майбутнього» (відбірковий тур ювілейного V Міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії «Мысль – поток»): анс. «Феєрія» – ІІІ місце
Фестиваль-конкурс «Україна починається з тебе»: анс. «Феєрія» – ІІІ місце
ІІІ Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс «Квітуча Україна»: анс. «Феєрія» – І місце; І місце; ІІ місце
Хореографічний ансамбль сучасного танцю “Вікторія”
Всеукраїнський фестиваль «Об’єднаймо дитячу країну»: анс. «Вікторія» – диплом І ступеню
Всеукраїнський конкурс мистецтв «Золоті ворота» : анс. «Вікторія» – І місце; ІІ місце; ІІІ місце
Чемпіонат України з танцювального шоу: Балан Вікторія – І місце; Швидак Анна – І місце ; Левковець Валерія – І місце
VIII Міжнародний фестиваль «Непростотанці» : анс. «Вікторія» – ІІ місце;
Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»: анс. «Вікторія» – Гран-прі; три І місця; два ІІ місця; ІІІ місце
Фестиваль мистецтв «Зіркове дитинство»: анс. «Вікторія» – лауреат І ступеня; лауреат ІІ ступеня; Чорната Анна – лауреат ІІ ступеня; Василенко Дарина, Троян Катерина – лауреати І ступеня; Гламазда Руслана, Гламазда Ольга – лауреати І ступеня;
Ансамбль народного танцю «Броварчаночка»
Рейтинговий фестиваль східного танцю «ШАМС ЕЛЬ МАСЕР»: анс. «Броварчаночка» – І місце; Тараненко Анна – ІІІ місце
Всеукраїнський конкурс мистецтв «Моя країна»: анс. «Броварчаночка» – І місце; І місце; ІІ місце;
Чемпіонат України «Українська асоціація виконавців східного танцю»: анс. «Броварчаночка» – ІІ місце
І Міжнародний благодійний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «EURO MUSIC DANCE» : анс. «Броварчаночка» – ІІІ місце
Міжнародний фестиваль східного танцю «Бал-Беліданс – 2014»: анс. «Броварчаночка» – І місце; Шлапак Анна – І місце, ІІІ місце; Тараненко Анна – І місце, ІІ місце; ІІІ місце; Сергуніна Віолетта – І місце
Всеукраїнський телевізійний фестиваль-конкурс «Моя Україна»: анс. «Броварчаночка» – чотири Гран-прі (різні вікові категорії)
Зразковий ансабль спортивно-бального танцю “Елеріна”
Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв молодих виконавців:
Ковальова Анастасія – ІІ місце
Гурток сучасного спортивно-бального танцю “Гармонія”
Ліга Танцю України змагання зі спортивного танцю «Миколаєва зірка»: Щербак Дарія – І місце
Всеукраїнські змагання зі спортивно-бального танцю «Танцювальна шоколадниця»: Грищенко Валерія – І місце; Пермякова Катерина – ІІ місце
Чемпіонат України зі спортивно-бального танцю «Кавовий блюз»: Бойко Євгеній, Пермякова Анастасія – ІІІ місце
Зразкова студія образотворчого мистецтва “Вернісаж”
ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»: Ласа Марія – ІІІ місце; Гринюк Марія – ІІІ місце
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»: Ласа Марія – ІІІ місце
Гурток “Світ іграшки”
Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»: гурток «Світ іграшки» – ІІ місце
Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»: гурток «Світ іграшки» – ІІ місце
Обласний етап Всеукраїнської виставки–конкурсу «Український сувенір»: Демчишак Анастасія – І місце
Гурток образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва “Фантазія”
Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»: гурток «Фантазія» – І місце
Обласна виставка-ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Скарби рідного краю»: Хмарний Ігор – диплом за активну участь
Гурток “Юний скульптор”
Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»: Лук’янчук Дмитро – ІІ місце
Обласний етап конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя»: Лук’янчук Дмитро – ІІІ місце
Секція “Дзюдо”
Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо серед юнаків: Дяченко Іван – ІІІ місце
Відкритий чемпіонат Київської області з хортингу
( розділ «Боротьба»): Артемчук Аміна – І місце; Лукашов Матвій Юрійович – І місце; Барбон Даша – І місце; Вітряк Катерина – І місце; Мисів Василь – І місце; Мисів Вадим – І місце; Артемчук Дмитро – ІІ місце; Гончаренко Нікіта – ІІ місце; Прищепа Дарина – ІІ місце; Дяченко Іван – ІІІ місце
Гурток настільного тенісу
Чемпіонат України з настільного тенісу (в особистому та парному розряді серед кадетів): Лушніков Володимир – ІІІ місце
Чемпіонат України з настільного тенісу: Лушніков Володимир – І місце, І місце в парному розряді
Міжнародний турнір з настільного тенісу, присвяченого «Дню Києва»: Лушніков Володимир – І місце
Коментарі закриті.