До уваги батьків та вихованців!

До уваги батьків та вихованців


Адміністрація Палацу творчості дітей та юнацтва інформує: 

у зв’язку з технічними причинами стаціонарний телефон закладу не працює. 

Всю інформацію стосовно запису дітей до гуртків та час занять можна з’ясувати безпосередньо
у керівника обраного вами гуртка.

 

Напрям, назва гуртка Керівник гуртка  Контактний телефон 
Народний художній колектив «Вокальний  ансамбль «Калинка» Кашина

 Інна Володимирівна

096 961 57 11
Зразковий художній колектив 

«Театр народної пісні «Слов’яночка»

Мурзай 

Тетяна Вікторівна

097 426 46 17
Вокальний гурток «Браво» Глухенький 

Валентин Михайлович

050 352 53 50
Ансамбль естрадного вокалу

 «Sun Rise»

Пірожак 

Володимир Олексійович

050 610 77 04
Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Галатея» Лисохмара 

Наталія Олександрівна

068 598 57 60
Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Каприз» Маринич 

Світлана Володимирівна

098 904 73 11
Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» Бездушна Ірина Миколаївна 097 784 89 85
Зразковий художній колектив 

«Ансамбль народного танцю «Броварчаночка»

Мінько 

Оксана Володимирівна

097 741 28 34
Зразковий художній колектив «Хореографічний колектив

«Феєрія Денс»

Дудник 

Наталя Миколаївна

067 235 92 04 
Дудник 

Діана Богданівна

063 929 73 85
Хореографічний ансамбль «Вікторія» Третяк 

Алла Петрівна

067 700 57 12
Сушилін 

Олександр Валентинович

063 981 95 14
Гурток хореографії «Project_PTDU» Софієнко 

Іван Сергійович

068 097 74 40
Гурток «Ляльковий театр «Театралик» Дудко 

Сергій Віталійович

050 883 13 76
Гурток «Театр казок» Сахно

 Валентина Томасівна

093 605 16 40
Зразковий художній колектив «Студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» Лобода

 Марина Володимирівна

095 248 24 69
Гурток образотворчого  та декоративно-ужиткового мистецтва «Колібрі» Козлова 

Ольга Вікторівна

068 59 69 441
Гурток  образотворчого мистецтва «Юний скульптор» Рибець 

Констянтин Іванович

095 174 68 66
Гурток образотворчого  та декоративно-ужиткового мистецтва 

«Творча майстерня

«Амелія»

Нечипуренко 

Ірина Іванівна

063 989 21 40
Гурток декоративно-ужиткового мистецтва

«Оберіг»

Юзвенко 

Інна Петрівна

096 348 73 32
Гурток декоративно-ужиткового мистецтва

«Чарівний бісер»

Ільченко 

Людмила Петрівна

097 387 23 41
Гурток образотворчого  та декоративно-ужиткового мистецтва 

«Фантазія»

Сичова 

Марія Вячеславівна

063 285 15 26
Гурток образотворчого  мистецтва

«Трикутник»

Карманська 

Оксана Володимирівна

097 398 23 93
Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Плетена краса» Рудковська 

Наталія Георгіївна

067 878 02 69
Фотогурток  «Матриця» Бовтрук 

Анатолій Григорович

097 513 01 49
Гурток режисури та відеомонтажу

«Ka Dr»

Петруша 

Ілля Олегович

093 032 33 04

 

Спортивний гурток «Здоров’я» Бодашевський 

Костянтин Володимирович

097 536 56 94
Шаховий гурток «Адванс» Сахно 

Антон Ігорович

093 093 50 03
Гурток англійської

мови «Навколо світу»

Максименко

 Олена Володимирівна

097 430 79 41
Психологічний гурток «Пізнай себе» Луценко 

Оксана Миколаївна

098 723 18 11
Гурток інтелектуального розвитку «Всезнайко» Пінчук

 Оксана Володимирівна

068 574 20 06
Гурток «Юний ерудит» Одинець

 Ольга Олександрівна

067 368 88 18

050-6422370

Гурток журналістики та дубляжу 

«Art-простір»

Глінчук 

Тетяна  Петрівна

096 987 77 59