Зразкова студія образотворчого мистецтва “Вернісаж”

 

 Студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» була створена на базі гуртка малюнку і живопису, який діяв з 1984 року. У 2007 році студії «Вернісаж» присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». У 2017 році творчим колективом студії це звання вдруге успішно підтверджено. Художній керівник  студії – Лобода Марина Володимирівна.

Головна мета навчання у студії – поширення художньої освіти та естетичне виховання дітей, розвиток у них почуття прекрасного, формування естетичних смаків, вміння розуміти та оцінювати мистецтво, красу та багатство рідної та світової культури.

Навчальна програма, за якою працює студія,  розрахована для дітей віком від 6-ти до 18-ти років, за трьома рівнями навчання: початковим, основним та вищим. Від опанування елементарними знаннями з теорії малюнку та живопису, поняттями про види техніки малювання, уміння передавати об’єм за допомогою світлотіні до оволодіння законами колористики, творчим підходом до розробки кожної композиції, створення власних художніх композицій, оволодіння тонкощами інтер’єру сучасних приміщень – такі основні етапи навчання дітей у колективі.                      

Важливим завданням зразкової студії образотворчого мистецтва «Вернісаж» її художній керівник Лобода М.В. вбачає у формуванні готовності молоді до вибору професій. Тому одним з головних завдань програми гуртка є допрофесійна підготовка вихованців та підготовка їх до вступу у спеціальні навчальні заклади різних рівнів акредитації. Багато з них, отримавши фах художника чи професію, споріднену з художнім мистецтвом, працюють викладачами в школах, дизайнерами, художниками-оформлювачами, майстрами декоративно-ужиткового мистецтва тощо.

За останні п’ять років діяльності вихованці студії взяли участь та стали переможцями у багатьох виставках та конкурсах з образотворчого мистецтва. Серед них – міський фестиваль-конкурс дитячої творчості «Зорепад талантів», обласний фестиваль «Дивосвіт мого дитинства», обласна виставка промислового дизайну «Арт-факторія», щорічний обласний профорієнтаційний конкурс малюнку «Твоє майбутнє – в твоїх руках», обласний конкурс до відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі «Світочі Християнської віри», Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Обʼєднаймося ж, брати мої!», Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та інші. Найвищих здобутків досягли такі вихованці як Ряба Катерина, Удовенко Тетяна, Топіха Анастасія, Зелінська Тетяна, Гринюк Марія, Ласа Марія, Дворецька Діана, Пазич Аліна, Пазич Григорій, Скуз Ярослава.

Контактний телефон керівника:    097-379-87-21.