Рада дітей та учнівської молоді м. Бровари

З метою активізації роботи учнівського самоврядування у місті Бровари в 2008 році створено проект «Самоврядування дітей міста». 

У листопаді 2011 року наказом управління освіти і науки Броварської міської ради координацію роботи Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари передано Броварському навчально-виховному об`єднанню. 

У 2018 році наказом управління освіти і науки Броварської міської ради координацію роботи Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари передано Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області, на базі якого працює гурток «Лідер».

Рада дітей та учнівської молоді міста Бровари – це добровільне незалежне обʼєднання осередків самоврядування навчальних закладів міста.

Самоврядування дітей та учнівської молоді передбачає організацію учнями життєдіяльності у власному колективі, набуття вміння приймати рішення та брати відповідальність за них, розкриття свого внутрішнього потенціалу, вияв ініціативи, творчості, креативності, виховання вольових та моральних якостей.

Завдяки зусиллям членів Ради дітей та учнівської молоді учнівське самоврядування в місті Бровари стало уособленням демократичної атмосфери в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, формою самодіяльної організації дитячого життя та важливим чинником самовиховання особистості. 

Рада дітей та учнівської молоді міста Бровари працює за проєктними технологіями. План роботи на 2019 рік передбачає реалізацію таких проектів: «Ти не один», «Щасливе юнацтво», «Лідери з дитинства», «Гармонійна особистість», «Ми діємо», «Надихай», «Комісія преси у дії».

В рамках проєктів створюються та реалізуються різноманітні заходи, акції, благодійні ярмарки, стажування лідерів в місцевих органах самоврядування, розважальні та мистецькі заходи, зустрічі, майстер-класи.