Рада дітей та учнівської молоді Броварської ТГ

Рада дітей та учнівської молоді Броварської територіальної громади

 

З метою активізації роботи учнівського самоврядування у місті Бровари в 2008 році створено проект «Самоврядування дітей міста».

У листопаді 2011 року наказом управління освіти і науки Броварської міської ради координацію роботи Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари передано Броварському навчально-виховному об`єднанню.

У 2018 році наказом управління освіти і науки Броварської міської ради координацію роботи Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари передано Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області, на базі якого працює гурток «Лідер».

У 2021 році відбулося створення Броварської територіальної громади, що посприяло розширенню Ради та появі Ради дітей та учнівської молоді Броварської територіальної громади.

Рада дітей та учнівської молоді Броварської територіальної громади – це добровільне незалежне обʼєднання осередків самоврядування навчальних закладів громади.

Самоврядування дітей та учнівської молоді передбачає організацію учнями життєдіяльності у власному колективі, набуття вміння приймати рішення та брати відповідальність за них, розкриття свого внутрішнього потенціалу, вияв ініціативи, творчості, креативності, виховання вольових та моральних якостей.

Завдяки зусиллям членів Ради дітей та учнівської молоді учнівське самоврядування в Броварській громаді стало уособленням демократичної атмосфери в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, формою самодіяльної організації дитячого життя та важливим чинником самовиховання особистості.

Рада дітей та учнівської молоді міста Броварської ТГ працює за проєктними технологіями. План роботи на 2021 рік передбачає реалізацію таких проєктів:

  • «Рада & Co» - комісія з питань партнерства та зв`язків з громадскістю;
  • «Щасливе юнацтво» - комісія з питань освіти та захисту прав дітей;
  • «Еко Ренесанс» - комісія з питань екології, спорту та здорового способу життя;
  • «Надихай» - комісія з питань культури, дозвілля та волонтерської діяльності;
  • «Рада online» - комісія з питань преси та інформаційного забезпечення.

Установчі документи Ради дітей та учнівської молоді Броварської ТГ:

  • Проєкт «Самоврядування дітей міста»;
  • Статут Ради дітей та учнівської молоді Броварської територіальної громади;
  • Положення про вибори;
  • Щорічний план роботи.

 

РДУМБ в соціальних мережах:

Коментарі закриті.