Досягнення творчих колективів Палацу творчості дітей та юнацтва у 2020-2021 н.р.

п/п

Назва колективу Кіль-

кість

дітей

ПІБ керівника Місце, яке посів Назва заходу (конкурсу, фестивалю і т. д.) Дата та місце, де відбувався захід

МІСЬКИЙ РІВЕНЬ

1. Гурток «Юний скульптор» 1 Рибець Костянтин Іванович І місце – Софія Черкас Міський етап виставки-конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» 27.11.2020

м. Бровари

2.

 

 

Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово» 8 Шмаль Михайло Михайлович Гран прі – Анастасія Яцкевич

III місце – Еліна Куліш

Перший загальноміський літературно-мистецький конкурс «Буду жити!..» 17.02.2021 р.

м. Бровари

ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ

1. Гурток образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва«Колібрі» 2 Козлова Ольга Вікторівна ІІ місце – Вікторія Оляновська ІІ місце – Єлизавета Шаповалова Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» 16 червня 2020(онлайн)
2. Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня «Амелія» 1 Нечипуренко Ірина Іванівна І місце – Амєлія Нечипуренко Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» 16 червня 2020(онлайн)
3. Гурток образотворчого мистецтва «Палітра» 2 Гамаюнова Юлія Григорівна І місце – Софія ШамудилоІ місце – Микола Шамудило Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» 16 червня 2020(онлайн)
4. Зразковий художній колектив «Студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» 3 ЛободаМарина Володимирівна І місце – Гліб Третяк І місце – Аліна ПазичІ місце – Єлизавета Шелест Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» 16 червня 2020(онлайн)
5. Гурток цифрового фото «Матриця» 1 Бовтрук Анатолій Григорович ІІ місце – Олександр Бойко Обласний конкурс фотографій «Неосяжна моя, Україно!» 28.09.2020(онлайн)
6. Гурток образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Колібрі» 2 Козлова Ольга Вікторівна ІІІ місце – Микола Сухов, Вікторія Оляновська  Обласний етапВсеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» Жовтень(онлайн)
7. Гурток «Театр казок»Рада дітей та учнівської молоді міста Бровари 30 Сахно Валентина ТомасівнаАкімова Ірина Олександрівна І місце – колектив Обласний фестиваль-огляд дитячих театральних колективів«Театральні обрії» 15.11.2020(онлайн)
8. Зразковий художній колектив «Хореографічний ансамбль «Феєрія Денс» 27 Дудник Наталя МиколаївнаДудник Діана Богданівна ІІ місце – колективІІ місце – колектив   ІІІ Обласний дистанційний фестиваль сучасної хореографії «Дзиґа» 27.11.2020(онлайн)
9. Гурток образотворчого мистецтва «Трикутник» 1 Карманська Оксана Володимирівна ІІ місце – Марія Шуляк Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки-конкурсу «Новорічна композиція» 16.12.2020(онлайн)
10. Гурток бісероплетіння «Чарівний бісер» 1 Ільченко Людмила Петрівна ІІІ місце – Олександра Підгола Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки-конкурсу «Новорічна композиція» 16.12.2020(онлайн)
11. Гурток образотворчого мистецтва «Пролісок» 2 ФорманськаІрина Сергіївна І місце – Матвій ФедосенкоІ місце – Катерина Мельник Обласна виставка-презентація художників-ілюстраторів «Made in Kyiv region» у рамках обласного творчого арт-проєкту «Розмалюємо Київщину – від сірості до яскравості» 23 грудня(онлайн)
12. Гурток образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва«Колібрі» 4 Козлова Ольга Вікторівна І місце – Марія ПоляковаІ місце – Євгенія КабзюкІІ місце – Валерія ПридьмаІІ місце – Дарина ВенгерІІ місце – Олександра Федорчук Обласна виставка-презентація художників-ілюстраторів «Made in Kyiv region» у рамках обласного творчого арт-проєкту «Розмалюємо Київщину – від сірості до яскравості» 23 грудня(онлайн)
13. Гурток образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва«Колібрі» 1 Козлова Ольга Вікторівна ІІ місце – Олександра Федорчук АРТ-галерея «Безпека дорожнього руху – це життя!» 22 січня(онлайн)
14. Гурток образотворчого мистецтва «Юний скульптор» 1 Рибець Костянтин Іванович ІІ місце – Софія Черкас АРТ-галерея «Безпека дорожнього руху – це життя!» 22 січня(онлайн)
15. Гурток образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва«Колібрі» 1 Козлова Ольга Вікторівна ІІ місце – Владислав Гавлицький Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

«Об’єднаймося ж, брати мої»

1 лютого(онлайн)
16. Зразковий художній колектив «Студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» 3 ЛободаМарина Володимирівна І місце – Олександра КононенкоІІ місце – Олена БобилєваІІ місце – Юлія Бобилєва Обласний етап Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» 12 березня(онлайн)
17. Гурток образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва«Колібрі» 2 Козлова Ольга Вікторівна ІІ місце – Веліна МілюкінаІІІ місце – Єжи Анацький Обласний етап Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» 12 березня(онлайн)
18 Гурток образотворчого мистецтва «Палітра» 1 Гамаюнова Юлія Григорівна І місце – Ксенія Майданович Обласний етап Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» 12 березня(онлайн)
19. Гурток образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва«Трикутник» 1 Карманська Оксана Володимирівна І місце – Марія Шуляк Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» 07.05.2021
20. Гурток образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва«Колібрі» 1 Козлова Ольга Вікторівна І місце – Олександра Федорчук Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва«Знай і люби свій край» 07.05.2021
21. Зразковий художній колектив «Студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» 1 Лобода Марина Володимирівна ІІІ місце – Поліна Калашник Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва«Знай і люби свій край» 07.05.2021
22. Народний художній колектив «Вокальний ансамбль «Калинка» 16 Котенко Тетяна МиколаївнаСорочан Анастасія Русланівна І місце – колектив Обласна родинна онлайн-етноакція «Дитинства пісня Великодня» 12.05.2021
23. Народний художній колектив «Вокальний ансамбль «Калинка» 5 Котенко Тетяна МиколаївнаСорочан Анастасія Русланівна ІІІ місце – колектив Обласне вокальне шоу «Калиновий голос Київщини» 19.05.2021
24. Зразковий художній колектив «Студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» 1 Лобода Марина Володимирівна ІІ місце – Олена Губанова Обласний конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» в рамках інформаційно-просвітницької кампанії, приуроченої до відзначення в Україні Всесвітнього дня охорони праці 01.06.2021

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РІВЕНЬ

1. Зразковий художній колектив «Студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» 1 Лобода Марина Володимирівна І місце – Аліна Пазич Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва«Знай і люби свій край» Червень 2020(онлайн)
2. Гурток образотворчого мистецтва «Палітра» 2 Гамаюнова Юлія Григорівна І місце – Софія ШамудилоІ місце – Микола Шамудило Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва«Знай і люби свій край» Червень 2020(онлайн)
3. Гурток образотворчого мистецтва «Абрис» 1 БалакінаНадія Михайлівна І місце – Валентин Животовський Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» 17 червня 2020(онлайн)
4. Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» 4 Бездушна Ірина Миколаївна І місце – Денис Макуха, Дар`я ГрозенкоІІ місце – Тимур Путята, Євгенія Піндюра Чемпіонат України зі спортивно-бального танцю «Кришталевий вальс» 20.09.2020м. Київ,парк «Перемога»
5. Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Галатея» 6 Лисохмара Наталія Олександрівна Гран-прі – колектив Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» 01.10-15.11(онлайн)
6. Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Каприз» 16 Маринич Світлана Володимирівна ІІІ місце – колектив Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» 01.10-15.11(онлайн).
7. Зразковий художній колектив «Ансамбль народного танцю  «Броварчаночка» 12 Мінько Оксана Володимирівна ІІ місце – колектив Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» 01.10-15.11(онлайн)
8. Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» 22 Бездушна Ірина Миколаївна І місце – колектив Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» 01.10-15.11(онлайн)
9. Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» 2 Бездушна Ірина Миколаївна ІІ місце – Олександр Сулима, Амєлія Нечипуренко Відкритий чемпіонат міста Києва зі спортивних танців від «Асоціації спортивних танців міста Києва” 04.10.2020м. Київ
10. Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Каприз» 25 Маринич Світлана Володимирівна ІІ місце – колективІІ місце  – колективІІІ місце – колективІІІ місце – колективІІІ місце – колектив Всеукраїнський  фестиваль-конкурс хореографії«У ритмах осені 2020» 08.11.2020м. Київ
11. Вокальний гурток «Браво» 1 Глухенький Валентин Михайлович ІІ місце – Євгенія Неволько Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» 10.11.2020(онлайн)
12. Ансамбль естрадного вокалу «SunRise» 1 Пірожак Володимир Олексійович ІІІ місце – Анастасія Оладенко Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» 10.11.2020(онлайн)
13. Народний художній колектив «Вокальний ансамбль «Калинка» 15 Котенко Тетяна МиколаївнаСорочан Анастасія Русланівна ІІ місце – колектив Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» 10.11.2020(онлайн)
14. Зразковий художній колектив «Театр народної пісні «Слов᾽яночка» 23 Мурзай Тетяна Вікторівна ІІ місце – колектив Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» 10.11.2020(онлайн)
15. Зразковий художній колектив «Театр народної пісні «Слов᾽яночка» 27 Мурзай Тетяна Вікторівна І місце – колектив Всеукраїнський вокальний конкурс «Світ Дитинства» 30.12.2020м. Миколаїв
16. Гурток лялькового театру «Театралик» 5 Дудко Сергій Віталійович I місце – колектив Всеукраїнський театральний дистанційний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості “Біла ластівка – Різдво 2021» 07.01.2021-27.01.2021(онлайн)
17. Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово» 1 Шмаль Михайло Михайлович І місце – Софія Громова І Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс «Світ Dreams» для дітей та молоді з обмеженими можливостями Січень, 2021 р.(онлайн)
18. Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Каприз» 8 Маринич Світлана Володимирівна І місце – колектив Всеукраїнський дистанційний конкурс «Арт-Трамплін» 17.02.2021(онлайн)
19. Гурток журналістики та дубляжу «Art-простір» 1 Глінчук Тетяна Петрівна I місце – Злата Прищеп Всеукраїнський дистанційний конкурс авторської прози та поезії «ЯwriteR» 01.03.2021(онлайн)
20. Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово 1 Шмаль Михайло Михайлович І місце – Микола Гузло Всеукраїнський фестиваль-конкурс «На струнах Кобзаревої душі» Березень 2021 р.(онлайн)
21. Зразковий художній колектив «Хореографічний колектив «Феєрія Денс» 12 Дудник Наталя Миколаївна ІІ місце – колектив Чемпіонат України з хореографічного мистецтва «Art Dance» 13.03.2021м. Київ
22. Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово 1 Шмаль Михайло Михайлович I місце – Микола Гузло Всеукраїнський фестиваль комедії та естрадного гумору «Штрикало» 22 березня 2021 р.(онлайн)
23. Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» 2 Бездушна Ірина Миколаївна І місце – Олександр Сулима,Амєлія Нечипуренко Всеукраїнські рейтингові змагання«Cherkasy spring cup» 28 березня 2021м. Черкаси
24. Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» 2 Бездушна Ірина Миколаївна Гран-прі – Євгенія Путята, Тимур Путята Чемпіонат України «Весняний вальс – 2021», IDSA Grand Prix Youth 08.05.2021м. Львів
25. Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» 2 Бездушна Ірина Миколаївна Гран-прі – Євгенія Путята, Тимур Путята Традиційні відкриті Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивно-бальних танців«Polissya OPEN» 15.05.2021м. Житомир
26. Зразковий художній колектив «Театр народної пісні «Слов᾽яночка» 28 Мурзай Тетяна Віікторівна Гран-прі – колективІ місце – колектив Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Смайл-фест» – «Україна Єдина» 18.05.2021
27. Зразковий художній колектив «Студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» 1 Лобода Марина Володимирівна І місце – Олександра Кононенко Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» 24.05.2021
28. Гурток образотворчого мистецтва «Палітра» 1 Гамаюнова Юлія Григорівна І місце – Ксенія Майданович Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» 24.05.2021
29. Зразковий художній колектив «Театр народної пісні «Слов᾽яночка» 13 Мурзай Тетяна Вікторівна І місце – колектив Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Смайл-фест» – «Орнамент долі» 25.05.2021
30. Зразковий художній колектив «Хореографічний колектив «Феєрія Денс» 46 Дудник Наталя МиколаївнаДудник Діана Богданівна І місце – колективІІ місце – колективІІ місце – колектив Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографії «Київ єднає – 2021» 29.05.2021м. Київ
31. Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» 4 Бездушна Ірина Миколаївна Гран-прі – Євгенія Піндюра, Тимур ПутятаІ місце – Анастасія Шита, Володимир Бібік Всеукраїнський чемпіонат зі спортивно-бальних танців «SPRING FANTASY» 30.05.2021м. Київ

 

МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ

1. Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово» 1 Шмаль Михайло Михайлович I місце – Еліна Куліш Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «Таланти України» 25.08.2020-28.08.2020
2. Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово» 1 Шмаль Михайло Михайлович I місце – Еліна Куліш Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «GRANDFEST» Осінь 2020
3. Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» 4 Бездушна Ірина Миколаївна Призери – Денис Макуха, Дар`я ГрозенкоПризери – Тимур Путята, Євгенія Піндюра Чемпіонат світу зі спортивно-бального танцю «IDSA WORLD CHAMPIONSHIP 2020» 25-29.09.20м. Бялка Тащанська, Польща
4. Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово» 1 Шмаль Михайло Михайлович I місце – Микола Гузло Internatiol Festival «STARS OF OLYMPUS» 12.10.2020-13.10.2020
5. Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Галатея» 18 Лисохмара Наталія Олександрівна ІІ місце – колективІІ місце – Ірина КондратюкІІІ місце – Ірина Кондратюк, Олександра КозодойІІІ місце – колектив VI Міжнародна Хореографічна Асамблеяім. Н. Скорульської – 2020 11 – 17.11.20(онлайн)
6. Народний художній колектив «Вокальний ансамбль «Калинка» 2 Котенко Тетяна МиколаївнаСорочан Анастасія Русланівна ІІ місце – Марія та Софія Малафіюк V Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival «Inna-Brovary» 2020 21.11.2020(онлайн)
7. Зразковий художній колектив «Театр народної пісні «Слов᾽яночка» 27 Мурзай Тетяна Вікторівна Гран-прі – колектив V Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival «Inna-Brovary» 2020 21.11.2020(онлайн)
8. Ансамбль естрадного вокалу «SunRise» 4 Пірожак Володимир Олексійович І місце – Еліна КулішІ місце – Софія ВальчикІІІ місце – Діана РуденкоІІІ місце – Єва-Марія Зінник V Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival «Inna-Brovary» 2020 21.11.2020(онлайн)
9. Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово» 10 Шмаль Михайло Михайлович Гран-прі – Микола ГузлоІ місце –Еліна КулішІІІ місце – Анна УсиченкоІІ місце – Анастасія ЯцкевичІІІ місце – Софія ГромоваІІІ місце – Дар`я МихайловськаІІІ місце – Софія РудковськаІІІ місце – Софія БудашІІІ місце – Вероніка Будаш V Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival «Inna-Brovary» 2020 21.11.2020(онлайн)
10. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 28 Третяк Алла Петрівна ІІІ місце – колектив V Міжнародний благодійний конкурс-фестиваль «Інна-Бровари» 21.11.20(онлайн)
11. Народний художній колектив «Хореографічний колектив «Каприз» 10 Маринич Світлана Володимирівна ІІ місце – колектив V Міжнародний благодійний конкурс-фестиваль «Інна-Бровари» 21.11.20(онлайн)
12. Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» 22 Бездушна Ірина Миколаївна ІІ місце – колектив V Міжнародний благодійний конкурс-фестиваль «Інна-Бровари» 21.11.20(онлайн)
13. Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Галатея» 16 Лисохмара Наталія Олександрівна ІІ місце – колективІІ місце – Ірина КондратюкІІІ місце – Ірина Кондратюк, Олександра Козодой V Міжнародний благодійний конкурс-фестиваль «Інна-Бровари» 21.11.20(онлайн)
14. Зразковий художній колектив «Хореографічний ансамбль «Феєрія Денс» 16 Дудник Наталя МиколаївнаДудник Діана Богданівна ІІ місце V Міжнародний благодійний конкурс-фестиваль «Інна-Бровари» 21.11.20(онлайн)
15. Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово» 1 Шмаль Михайло Михайлович I місце – Микола Гузло ІІ Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс«Таланти України»! 25.11.2020-28.11.2020(онлайн)
16. Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» 4 Бездушна Ірина Миколаївна Віце-чемпіони – Євгенія Піндюра, Тимур ПутятаВіце-чемпіони – Дар’я Грозенко, Денис Макуха Міжнародний турнір зі спортивно-бальних танців «IDSA Europian CUP-2020» 27-29.11.20м. Львів
17. Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово» 1 Шмаль Михайло Михайлович I місце – Микола ГузлоII місце – Еліна Куліш Internatiol Festival «MELODIES OF THE SEA» Грудень 2020(онлайн)
18. Зразковий художній колектив «Театр народної пісні «Слов᾽яночка» 35 Мурзай Тетяна Вікторівна Гран-прі – колективІ місце – колективІ місце – Дарія ЧеркасІ місце – Варвара ЧубенкоІІ місце – Артемій ТеплюкІІ місце – Дмитро Сивець Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «Зимова фантазія» 15.12.2020(онлайн)
19. Зразковий художній колектив «Театр народної пісні «Слов’яночка» 6 Мурзай Тетяна Вікторівна I місце – Варвара Чубенко, Дмитро СивецьII місце – Майя КнязєваII місце – Олександра НікілінаII місце – Ксенія БілоцькаII місце – Дарія Черкас Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс «Різдвяна зірка» 23.12.2020-26.12.2020(онлайн)
20. Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово» 1 Шмаль Михайло Михайлович Гран-прі – Микола Гузло 16-й Міжнародний фестиваль-конкурс«Україна єднає світ» Лютий 2021м. Луцьк
21. Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово» 1 Шмаль Михайло Михайлович Гран-прі – Еліна Куліш Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс дитячої, учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник» Березень 2021(онлайн)
22. Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово» 1 Шмаль Михайло Михайлович Гран-прі – Микола Гузло 5-й Дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ» Березень 2021(онлайн)
23. Зразковий художній колектив «Театр народної пісні «Слов’яночка» 15 Мурзай Тетяна Вікторівна ІІІ місце – колектив VII Дистанційний Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «САМОЦВІТИ – Країна безмежних можливостей» 19.03.2021-25.03.2021(онлайн)
24. Зразковий художній колектив «Театр народної пісні «Слов’яночка» 13 Мурзай Тетяна Вікторівна II місце – колектив VII Дистанційний Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «САМОЦВІТИ – Країна безмежних можливостей» 19.03.2021-25.03.2021(онлайн)
25. Зразковий художній колектив «Театр народної пісні «Слов’яночка» 28 Мурзай Тетяна Вікторівна II місце – Артемій Теплюк II місце – колектив IV Міжнародний дистанційний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс народної музики «ZOLOTE ZERNO» 27.03.2021(онлайн)
26. Народний художній колектив «Вокальний ансамбль «Калинка» 6 Котенко Тетяна МиколаївнаСорочан Анастасія Русланівна Гран-прі – колективІ місце – Софія Малафіюк Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Український унісон» 24.04.2021 – 25.04.2021
27. Зразковий художній колектив «Театр народної пісні «Слов’яночка» 20 Мурзай Тетяна Вікторівна Гран-прі – колективГран-прі – Дар’я ЧеркасІ місце – Артемій ТеплюкІ місце – Олександра НікілінаІ місце – Майя КнязєваІІ місце – Анастасія НікілінаІІ місце – Варвара ЧубенкоІІ місце – Дмитро Сивець Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Український унісон» 24.04.2021 – 25.04.2021
28. Народний художній колектив «Вокальний ансамбль «Калинка» 16 Котенко Тетяна МиколаївнаСорочан Анастасія Русланівна І місце – колектив Обласна родинна онлайн-етноакція «Дитинства пісня Великодня» 12.05.2021
29. Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Галатея» 26 Лисохмара Наталія Олександрівна ІІ місце – колективІІІ місце – Ірина Кондратюк Міжнародний фестиваль народів світу «Веселкова Терпсихора – 2021» 14.05.2021м. Київ
30. Зразковий художній колектив «Ансамбль народного танцю «Броварчаночка» 29 Мінько Оксана Володимирівна ІІ місце – колектив Міжнародний фестиваль народів світу «Веселкова Терпсихора – 2021» 14.05.2021м. Київ
31. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 14 Третяк Алла Петрівна Гран-прі – колективІ місце – Анастасія Мирута ІІ – колективІІ місце – Софія Сизоненко, Валерія МихайловаІІ місце – Єлизавета Нестеренко VII Міжнародний фестиваль-конкурс «Оксамитовий дивосвіт – 2021» 23.05.2021м. Київ
32. Зразковий хореографічний колектив «Хореографічний колектив «Феєрія Денс» 69 Дудник Наталя МиколаївнаДудник Діана Богданівна ІІ місце – колективІІ місце – колективІІ місце – колективІ місце – колективІ місце – колективІ місце – колективІ місце – колектив VII Міжнародний фестиваль-конкурс «Оксамитовий дивосвіт – 2021» 23.05.2021м. Київ
33. Гурток журналістики та дубляжу «Art-простір» 1 Глінчук Тетяна Петрівна І місце – Олександр Середа Міжнародний дистанційний багатожанровий конкурс «Талантія» 23.05.2021