Бібліотека

ОГНИЩАНИ: Літературно-мистецький альманах

 За ред. М.М. Шмаля — Броварі: ТОВ «АНФ ГРУП», 2017. — 224 с.: 

Книга «Огнищани» — плід тридцятирічної праці дитячого творчого літературно-мистецького колективу — гуртка юних шанувальників художнього слова «Горислово» (до 2006 року — клуб юних любителів поезії «Пролісок») Будинку дитячої та юнацької творчості м. Броварів. Вона увібрала в себе твори, написані юними літераторами на території Броварського краю трьома східнослов’янськими мовами: українською, російською та білоруською.

переглянути книгу

p045_0_03_01

Шмаль Михайло Михайлович “МОВОЮ СЕРЦЯ”

Поезії/Передм. С.Приступка.- К.Логос, 2009.-128
Поетична збірка "Мовою серця" укладена з віршів, написаних автором останнім часом, та, частково, з творів попередньої збірки "Обітниця". Автор намагається створити цілісну розповідь про своє світобачення, засобами поетичної мови висловити враження про наболіле протягом усього життя. Значну частину збірки "Мовою серця" складають рубаї. 

переглянути книгу

Наталія Богачова, Павло Дудар, Людмила Іванникова, Ірина Побідаш, Юлія Сітарська, Любов Шумовська “Головні свята Різдвяного циклу”

Репертуарно-методичний посібник для навчально-виховних закладів, позашкільних установ і недільних шкіл. CD диск -  Тернопіль: Підручники і посібники, 2008. -112 с.
Добірка віршів, віншувань, легенд, оповідань, народних та авторських пісень, молитов, богослужбових пісне співів з нотами, присвячених Введенню, святителю Миколаю Угоднику, Мирлікійському Чудотворцю, Різдву, новоліттю та Богоявленню.

 

Наталія Богачова, Павло Дудар, Юлія Сітарська, Людмила Іваннікова “Чудотворець Миколай”

 p045_0_02_02Тернопіль: Підручники і посібники, 2007. -80 с. CD диск
Добірка народних та авторських пісень з нотами та звуконосієм, оповідань, віршів, молитов, театралізованих вистав, присвячених Святому Миколаєві Угоднику Мирлікійському Чудотворцю.

 

Володимир Демяненко  “Ще задовго до Ельби”

Історично - документальні нариси. - Броварі. 2003. - 252 с.
Переважну більшість фактів, наведених у цій книзі, неможливо підтвердити в історичних архівах.
Бо істинній правді про Другу світову війну було перекрито дорогу до них. Як не прикро, але понад півстоліття вважалося майже не принизливим для цілих націй оприлюднення такого прекрасного у людських стосунках почуття, як дружба. Найголовніші причини цього - тривале повоєнне протистояння урядів різносистемних держав, втягнених у запеклу "холодну війну".
Неважно здогадатися, яким нелегким виявися пошук юних краєзнавців Броварщини (Київська область) під орудою письменника-дослідника Володимира Дем'яненка.

переглянути книгу

Шляхами військової слави

60 - річчю Перемоги у ІІ Світовій війні присвячується
Збірник матеріалів зльоту юних краєзнавців, учасників пошукових об'єднань, загонів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів Київської області. 2005 рік. Упорядник Володимир Демяненко

Коментарі закриті.