Хореографічний колектив “Феєрія-Денс”

Танцювальний колектив "Феєрія" (до 2007 року "Веселка") керівник - Дудник Наталя Миколаївна був започаткований у 2000 році на базі Броварської ЗОШ №6. Серед завдань , які стоять перед його діяльністю, найперше - навчити дітей красоті і виразності руху, формувати їх поставу, виробляти гарну ходу, розвивати фізичну силу, витривалість і спритність. Завдяки систематичному танцювальному навчанню діти набувають естетичну і танцювальну красу, а розвиток танцювальних здібностей допомагає більш тонкому сприйманню танцювального мистецтва.

Під час навчання діти отримують уяву про те, як танцювальні рухи виражають внутрішній світ людини, що краса танцю - це удосконалення рухів і ліній людського тіла, виразність, грація.

Основним завданням керівника є формування у дітей танцювальних навичок, оволодіння сценічною культурою, а також розвиток цілого ряду рис: почуття колективізму, працьовитості, зібраності, витримки, наполегливості, цілеспрямованості, вмінні долати труднощі, виявляти повагу до творчої діяльності інших, чуйності, доброти.

Перші свої творчі кроки колектив робив на сцені шостої школи але вже навесні 2001 року взяли участь у міському конкурсі і посіли II місце. Наступними роками добралися й до перших місць. А далі , починаючи з 2005 року, активно приймають участь в різних обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях: "Столиця запрошує", "Арт-весна" (м.Київ), "Весняний вітер" (м.Черкаси), "Дніпровська хвиля" (м.Дніпропетровськ), "Нове покоління" (м. Чернігів), "Гран-прі Карпатського регіону" (м. Яноші Закарпаття), "Терпсихора запрошує" (м. Макарів), "Квітка на камені" (м. Кам'янець - Подільський) і завжди повертаються з призовими місцями. Нинішній навчальний рік розпочався з того, що колектив "Феєрія Денс" після тривалих відбіркових турів став лауреатом Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу "Крок до зірок". Колектив став переможцем Міжнародного фестивалю "Кришталева зірка" (м. Прага), Міжнародного фестивалю "Голубий Дунай" (м. Будапешт)
За цей час було поставлено більше 20 композицій в різних танцювальних жанрах. Але розпочинається все, як і належить, в тренувальній залі з найпростішого: з опанування основ хореографічних рухів, з постановки корпуса біля станка, із занять партерною гімнастикою тощо. А далі починається найцікавіше - педагог навчає вихованців нестандартно мислити, помічати в оточуючому світі цікаві природні явища, поведінку та характерні особливості живих істот, які далі стають фрагментами окремих рухів, а то й сюжетами для цілих танцювальних творів. Педагог навчає дітей переймати рухи у всього живого, а потім майстерно поєднуючи їх з класичними рухами, вплітає у канву майбутніх танців.
На даний час в колективі займається 58 дітей віком від 4 до 15 років. Заняття в підготовчій групі (4-5 років) проводяться два рази на тиждень. В молодшій, середній та старшій - три рази на тиждень.
Колектив працює за такими танцювальними напрямками:
- дохореографічна підготовка;
- дитяча хореографія;
- класична хореографія;
- сучасна хореографія;
- модерн;
- контемперарі.
Заняття проводяться на базі Броварської загальноосвітньої школи № 6 (вулиця Герцена, 3).
ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ ДО СЕБЕ В КОЛЕКТИВ !!!
Довідки за телефоном:  0672359204 Наталя Миколаївна

Перемоги колективу

ХХХІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Зоряні мости»: анс. «Феєрія» - І місце

Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль «Самоцвіти-2014» : анс. «Феєрія» - ІІІ премія

IV телевізійний проект «Ритми майбутнього» (відбірковий тур ювілейного V Міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії «Мысль – поток»): анс. «Феєрія» - ІІІ  місце

Фестиваль-конкурс «Україна починається з тебе»: анс. «Феєрія» - ІІІ місце

ІІІ Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс «Квітуча Україна»: анс. «Феєрія» - І місце; І місце; ІІ місце