Підвищення педагогічної майстерності

20 жовтня 2021 року, об 11:00 на базі Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Броварського району Київської області в офлайн-формі відбудеться семінар-практикум для координаторів учнівського самоврядування Броварської територіальної громади на тему: «Виховання. Партнерство. Успіх.».

До участі у засіданні запрошуються координатори учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Броварської територіальної громади. Кількість учасників від одного закладу – 1 особа.  Засідання відбудеться з дотриманням усіх карантинних обмежень.

 

Програми підвищення кваліфікації

Програма підвищення педагогічної майстерності координаторів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти (освітня програма очного курсу)

Заявка на участь у семінарі-практикумі для координаторів учнівського самоврядування Броварської територіальної громади на тему: “Виховання. Партнерство. Успіх.”


Програма підвищення педагогічної майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти (освітня програма очного курсу) “Дистанційна робота у позашкільній освіті”


Зразок сертифікату 

База обліку документів про підвищення кваліфікації

 

Коментарі закриті.