Від шкільних стежок – до власного маршруту

     Одинадцять років тому вони вперше переступили шкільний поріг – із букетами в руках і безліччю запитань у погляді. Сьогодні залишають його дорослими, впевненими та готовими самостійно писати нові розділи власної історії.

     Завершився 2025/2026 навчальний рік. Для 1025 випускників 11-х класів ліцеїв Броварської міської територіальної громади він став підсумком важливого шкільного етапу, а для 114 одинадцятикласників – заслуженим визнанням наполегливості, відповідальності та високих результатів навчання.

     18 червня у Палаці творчості дітей та юнацтва відбулося урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою.

     Цього дня в залі зібралися ті, чий успіх став не випадковою удачею, а закономірним підсумком років сумлінної праці та прагнення до знань. За кожним свідоцтвом з відзнакою – не лише оцінки й досягнення, а характер, уміння долати труднощі, підтримка рідних, мудрість педагогів і сотні маленьких кроків, які зрештою привели до великого результату.

     Цей особливий момент з випускниками розділили міський голова Ігор Сапожко та начальник Управління освіти і науки Оксана Мельник, звернувшись до одинадцятикласників зі словами гордості й підтримки. Вони подякували педагогам за професіоналізм і відданість справі, батькам – за любов і віру в дітей, а випускникам побажали довіряти власним силам, залишатися людяними та сміливо відкривати нові горизонти.

     Окремо відзначили й активну молодь – учасників учнівського самоврядування, яких за лідерські якості та ініціативність нагородили Подяками Броварського міського голови.

     Сьогодні ці юнаки та дівчата завершили один із найважливіших маршрутів свого життя. Попереду – нові міста й університети, професійні вибори та покликання, знайомства, виклики й перемоги. І хоча кожен обере власний напрямок, усіх їх об’єднує головне – наполегливість, прагнення розвиватися, сміливість амбітно мріяти та впевнено рухатися до мети.

     Особливої атмосфери урочистості додали талановиті ведучі заходу – педагоги ПТДЮ Тетяна Котенко та Михайло Мішин. Їхні влучні слова та щирі емоції перетворили цей літній день на теплу й пам’ятну мить.

     Яскравою родзинкою свята став творчий подарунок – хореографічна композиція «Квіти України» у виконанні народного художнього колективу «Хореографічний ансамбль «Галатея» (художній керівник – Наталія Лисохмара). Витончена й натхненна постановка перетворилася на яскраву мистецьку метафору нового етапу, що відкривається перед випускниками.

     Кажуть, що маршрут неможливо пройти наперед – його можна лише створити власними кроками. Саме тому цей день – не фінал, а початок нового розділу.

     Нехай обраний шлях буде сміливим, усвідомленим і щасливим. А знання, здобуті в школі, залишаться надійним дороговказом на кожному повороті життя.

     Щиро віримо, що попереду на вас, дорогі випускники, чекають безмежні можливості, нові звершення та безліч приводів для гордості.

     В добру путь!

Коментарі закриті.