Рік творчості, викликів та перемог: заключна педрада у ПТДЮ

     02 червня 2026 року у Палаці творчості дітей та юнацтва відбулося заключне засідання педагогічної ради, на якому було проаналізовано результати роботи за 2025/2026 навчальний рік та прийнято ряд важливих рішень.

     Педагогічну раду відкрила директор ПТДЮ Валентина Павлученко, яка підбила підсумки роботи закладу за ІІ семестр та 2025/2026 навчальний рік. У своїй доповіді вона проаналізувала основні напрями діяльності Палацу творчості, відзначила досягнення вихованців і педагогів та наголосила на вагомих здобутках колективу.

     Зокрема, вихованці ПТДЮ взяли участь у 38 конкурсах і фестивалях різних рівнів, здобувши 14 Гран-прі, 125 перших, 33 других і 6 третіх місць. Також сім педагогів закладу стали переможцями обласного конкурсу віртуальних навчально-методичних розробок.

     Під час виступу директор закладу провела церемонію нагородження педагогічних працівників, вручивши дипломи переможцям обласного методичного конкурсу. Також керівники гуртків отримали Подяки міського голови для вихованців, які протягом навчального року здобули призові місця за сольні виступи та індивідуальні досягнення в конкурсах і фестивалях різних рівнів. Загалом директор вручила близько 30 Подяк міського голови.

     Продовжила роботу педагогічної ради заступник директора з навчальної роботи Ірина Сліпець, яка провела панельну дискусію «Сучасні підходи до оцінювання вихованців у закладі позашкільної освіти». Під час професійного діалогу педагоги закладу – Тетяна Мурзай, Оксана Пінчук, Ольга Одинець, Оксана Мінько та Оксана Карманська обговорили актуальні питання оцінювання досягнень вихованців, поділилися власним досвідом та ефективними практиками роботи.

     Важливим питанням порядку денного стало ухвалення рішення щодо видачі документів про завершення навчання, яке представила заступник директора з навчально-виховної роботи Євгенія Бойко. За рішенням педагогічної ради 13 вихованців отримають свідоцтва про позашкільну освіту, а 7 – сертифікати про навчання в гуртках ПТДЮ. Документи буде вручено вихованцям, які успішно опанували навчальні програми, склали кваліфікаційні іспити та продемонстрували вагомі творчі досягнення.

     Питання академічної доброчесності як важливої складової якісної позашкільної освіти висвітлила методист Людмила Васильченко. У своїй доповіді вона ознайомила педагогів з актуальними змінами законодавства, наголосила на важливості дотримання принципів чесності, поваги до авторського права та формування у вихованців відповідального ставлення до результатів власної праці.

     Процедуру визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників за ІІ семестр 2025/2026 навчального року провела методист Валентина Сахно. Педагогічна рада розглянула та визнала 32 сертифікати, отриманих педагогами в межах неформальної освіти, із зарахуванням відповідних годин підвищення кваліфікації.

     Окрім основних питань порядку денного, члени педагогічної ради розглянули низку організаційних та поточних питань діяльності закладу і ухвалили відповідні рішення.

     Підсумкова педагогічна рада стала майданчиком для конструктивного діалогу, професійного аналізу досягнень Палацу творчості дітей та юнацтва.

Коментарі закриті.