Навчальні програми

Навчальні програми, які були відзначені у методичних конкурсах різних рівнів:

Перелік навчальних програм та навчальних планів за якими працюють гуртки, студії та творчі об’єднання Палацу творчості дітей та юнацтва у 2018-2019 н.р.

Ознайомитись

з/п

Назва гуртка ПІБ

керівника гуртка,

укладача програми

Кількість років за рівнями Назва програми Ким затверджена, погоджена
початко

вий

основ

ний

вищий
     
1. Народний художний колектив «Вокальний ансамбль «Калинка» Шумовська Л.В. 1 4 1 Навчальна програма народного художнього колективу  «Вокального ансамблю «Калинка» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

2. Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Галатея» Лисохмара Н.О. 1 4 3 Навчальна програма народного художнього колективу «Хореографічного ансамблю «Галатея» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

3. Зразковий художній колектив «Студія образотворчого мистецтва  «Вернісаж» Лобода М.В.

 

1 4 2 Навчальна програма зразкового художнього колективу «Студії образотворчого мистецтва «Вернісаж» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

4. Гурток «Юний скульптор» Рибець К.І. 1 1 Навчальна програма гуртка «Юний скульптор» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

5. Народний художній колектив «Хореографічний  ансамбль «Каприз» Маринич С.В. 1 3 1 Навчальна програма народного хореографічного ансамблю «Каприз» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

6. Гурток англійської мови «Навколо світу» Максименко О.В. 2 Навчальна програма гуртка англійської мови «Навколо світу»

 

Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

7. Зразковий художній колектив «Театр народної пісні «Слов’яночка»

 

Мурзай Т.В. 1 2 1 Навчальна програма зразкового художнього колективу «Театру народної пісні «Слов’яночка»

 

Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

8. Гурток бісероплетіння  «Чарівний бісер» Ільченко Л.П. 1 3 Навчальна програма гуртка бісероплетіння  «Чарівний бісер» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

9. Гурток  інтелектуального розвитку «Еврика»

 

 

 

 

 

 

Бойко Є.Т. 1 Навчальна програма гуртка інтелектуального розвитку «Еврика»

 

Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

10. Гурток музичного виховання «Дивосил» Семенець В.В.

Кондрад Д.Г.

1

 

3 Навчальна програма гуртка музичного виховання «Дивосил»

 

Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

11. Хореографічний ансамбль «Вікторія» Третяк А.П.

 

3 Навчальна програма хореографічного ансамблю «Вікторія» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

12. Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово»

 

Шмаль М.М. 1 1 1 Навчальна програма гуртка юних шанувальників художнього слова «Горислово»

 

Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

13. Гурток   інтелектуального розвитку дитини  «Всезнайко»

 

 Пінчук О.В. 1 Навчальна програма гуртка  інтелектуального розвитку дитини  «Всезнайко»

 

Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

14. Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Оберіг»

 

Юзвенко І.П. 1 2 Навчальна програма гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Оберіг»

 

Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

15. Ансамбль народного танцю «Броварчаночка» Мінько О.В. 2 4 Навчальна програма ансамблю народного танцю «Броварчаночка»

 

Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

16. Гурток  «Оригамі»

 

Лещик Н.В. 1 Навчальна програма гуртка «Оригамі»

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

лист № 1/11-17865 від 11.11.2014 р.

17. Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» Бездушна І.М. 1 3 1 Навчальна програма народного художнього колективу «Ансамблю спортивно-бального танцю «Елеріна» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

18. Гурток «Юні ведучі»

 

Сліпець І.В. 1 3 Навчальна програма гуртка «Юні ведучі»

 

Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

19. Гурток «Пізнай себе»

 

Луценко О.М. 2 1 Навчальна програма гуртка «Пізнай себе»

 

Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

20. Ансамбль естрадного вокалу «SUNRISE» Пірожак В.О. 2 2 Навчальна програма ансамблю естрадного вокалу «SUNRISE» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

21. Гурток «Лідер» Бех О.В. 1 Програма гуртка «Лідер у кожному з нас» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

22. Спортивний гурток «Здоров’я»

 

Бодашевський К.В. 1 Навчальна програма спортивного гуртка «Здоров’я» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

23. Гурток образотворчого мистецтва «Пролісок» Форманська І.С. 1 1 1 Навчальна програма гуртка образотворчого мистецтва «Пролісок» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

24. Зразковий художній колектив «Хореографічний колектив «Феєрія Денс» Дудник Н.М., Дудник Д.Б. 1 4 1 Навчальна програма зразкового художнього колективу «Хореографічного колективу «Феєрія Денс» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

25. Гурток «Юний ерудит» Одинець О.О. 1 1 Навчальна програма гуртка «Юний ерудит» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

26. Фотогурток «Матриця» Бовтрук А.Г.

 

1 1 1 Навчальна програма фотогуртка «Матриця» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

27.

 

Гурток «Екологія здоров’я»

 

Конрад Д.Г. 1 Навчальна програма гуртка «Екологія здоров’я» Педагогічною радою ПТДЮ, протокол

№ 3 від 04.09.2018, науково-методичною радою НМЦ управління освіти і науки БМР, протокол № 1 від 20.09.2018

28. Гурток образотворчого мистецтва «Палітра» Гамаюнова Ю.Г. 2 1 Навчальна програма образотворчого мистецтва

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658)
29. Гурток «Об’єктив» Григор’єв А.Г. 1 Навчальна програма з цифрової фотографії

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

лист № 1/11-17865 від 11.11.2014 р.

30. Гурток сольного співу «Браво» Глухенький В.М. 1 2 1 Навчальна програма вокального мистецтва

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

(лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657)

31. Гурток образотворчого мистецтва «Трикутник» Карманська О.В. 1 2 Навчальна програма прикладної графіки Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658)
32. Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» Костюков О.В. 2 3 Програма спортивного бального танцю

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України

лист Міністерства освіти і науки України

від 02. 04. 2012 р. №1/11-4294

33. Гурток «Театр казок» Сахно В.Т. 1 2 1 Навчальна програма театрального мистецтва

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

(лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657)

34. Хореографічний ансамбль «Вікторія» Сушилін О.В. 2 3 2 Програма сучасного танцю Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України

лист Міністерства освіти і науки України

від 02. 04. 2012 р. №1/11-4294

35. Гурток образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Колібрі» Козлова О.В. 2 2 2 Навчальна програма декоративно-образотворчого мистецтва Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

(лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658)

36. Гурток образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Абрис» Балакіна Н.М. 2 2 2 Навчальна програма декоративно-образотворчого мистецтва Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

(лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658)

37. Гурток народного вокалу Кобко Л. М 1 1 Навчальна програма вокального мистецтва Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. №1/11-4657)
38. Творча майстерня «Амелія» Нечипуренко І. І. 1 Навчальний план Навчальний  план затверджений директором ПТДЮ від 15.09.2018
39. Гурток ігротехніків «Забава» Василянська І. О. 2 3 1 Навчальна програма ігротехніки Рекомендовано Міністерством освіти і науки  України (лист №1/11-6202 від 11.06.2018)