Гурток «Модельна агенція «MANERA»

Головною метою даного напряму діяльності гуртка «Модельна агенція «MANERA» є пошук цікавого творчого простору для розвитку дітей у сфері моделінгу. Це допоможе їм стати максимально соціально-активними, розкрити своє «я», пізнати свою особистість через реалізацію власного потенціалу.

Гурток «Модельна агенція «MANERA» створений у грудні 2018 року. Керівник – Макуха Аліна Петрівна.

Напрям моделінгу поєднує в собі цілий комплес навичок та вмінь, який включає в себе як зовнішню красу людини, так і внутрішню, розуміння та прийняття себе та своєї зовнішності. Вихованці навчаються умінню подати себе так, як вимагає ситуація або певне завдання на зйомках, виявити свої сильні та слабкі сторони і вправно ними користуватись, або працювати над собою, своїми природними здібностями і талантами… Все це – тільки маленький початок процесу самовдосконалення, який сприяє формуванню власної особистості, розкриттю свого «я».

Велика увага у гуртку «Модельна агенція MANERA» приділяється психології моделінгу, поняттям індивідуума та відсутності конкуренції в колективі, манері спілкування та поведінки в соціумі.  Відбуваються заняття з висвітлення питань з основ моделінгу. Невід’ємною частиною роботи в колективі є класична хореографія, ритміка, модельний фітнес, пластика тіла. Без уваги не залишається і стилістика, акторська майстерність і, звісно ж, – дефіле (модельна ходьба).

Учасники колективу «Модельна агенція «MANERA», відпрацьовують навички та вміння на фотосесіях з різними фотографами та на різних локаціях, мають змогу презентувати колекції одягу іменитих українських брендів, беруть участь у концертах, фестивалях та різних Fashion подіях.

 

Коментарі закриті.