Гурток інтелектуального розвитку “Всезнайко”

Очікування сучасного суспільства пов’язані сьогодні передусім із формуванням життєздатної, гнучкої, свідомої, творчої людини.

Опікуватися цією справою слід починати з дошкільного дитинства, оскільки саме в цей віковий період закладається підґрунтя оптимістичного світобачення, формуються первинний образ світу й самого себе, базис особистісної культури.

Саме ці проблеми і покликаний вирішувати гурток «Всезнайко», який створено у вересні 2007 року. Керує колективом досвідчений педагог Пінчук Оксана Володимирівна.

Програма гуртка «Всезнайко» орієнтована на  навчання та виховання дітей  дошкільного  віку та передбачає створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації дитини та формування у неї життєвих компетентностей.

Бути компетентним – означає бути життєздатним, вміти адекватно поводитись в різних життєвих ситуаціях та вміти проявляти своє «Я» у різних сферах життя.

Тому основною ідеєю і метою роботи, поряд з наданням певних знань і умінь, є привчання дітей до самостійного мислення, розвитку розумових здібностей.

За змістом і спрямованістю робота гуртка поділяється на власне надання дітям певних знань та вмінь відповідно вікові, а також ознайомлення їх з елементарними моральними нормами та етикою поведінки, виховання пізнавальних інтересів, привчання до бережливого ставлення до природи, формування самостійності, відповідальності.

 

 

Коментарі закриті.