Гурток сучасно-естрадної пісні «Мелодика»

colorfull-mic-wallpapers-music-wallpapers1– Я співаю не для всіх – Я співаю для кожного!

Едіт Піаф

 Вокальний ансамбль естрадно-сучасної пісні «Мелодика» був створений у вересні 2013 року  педагогом Кумовою Анною Володимирівною. Перший виступ колективу відбувся 14 січня 2014 р. в МКЦ «Прометей» на святі «Різдвяні дзвони – 2014». З моменту свого заснування колектив брав участь в концертах, присвячених Великоднім дзвонам, міжнародному Дню захисту дітей та ін. Репертуар колективу складається з пісень сучасного напрямку українських, російських та зарубіжних авторів також українських народних пісень в сучасній обробці.

Навчання проводяться з усією групою вихованців, але при цьому здійснюється індивідуальний підхід до кожної дитини. Репертуар колективу підбирається дуже ретельно постійно розширюється та ускладнюється, адже творчий підхід проводиться в правильно підібраних вокальних вправах і в пісенному репертуарі. Під час занять у дітей формуються вокальні навички такі як: дикція, ритм,чисте інтонування та розвиток слуху. Удосконалюються вміння співати соло та в ансамблі. Метою керівника є розкриття та розвиток потенціалу учня, для його самореалізації як особистості.

Вокальний ансамбль естрадно-сучасної пісні «Мелодика» запрошує до себе на навчання талановитих вокалістів віком від 4 років.

Довідки за телефоном  (068)327-46-45 .

 

Коментарі закриті.