Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна»

Дитячий ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» створений у 2007 році. У 2014 році йому присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив», а в 2018 році він виборов високе звання «Народний художній колектив». Художній керівник колективу, магістр з спортивно-бальних танців, переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів у галузі спортивно-бальної хореографії – Бездушна Ірина Миколаївна.

Творча діяльність народного художнього колективу «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» спрямована на розвиток танцювального спорту та танцювального мистецтва серед дітей та молоді міста Бровари.

Головною метою ансамблю «Елеріна» є залучення дітей до мистецтва спортивно-бального танцю, розвиток їх художнього смаку, формування фізично розвиненої, естетично та духовно збагаченої особистості. Метою хореографічних занять є формування особистості вихованця, ідейно-морального напрямку його свідомості у ставленні до хореографічної культури нашої країни та прогресивних танцювальних культур інших країн.

Навчально-виховний процес в ансамблі спортивно-бального танцю «Елеріна» проводиться за двома напрямками: ансамблева та спортивно-змагальна діяльності вихованців.

Репертуар ансамблю складається з двох програм: європейської і латиноамериканської. До європейської програми входять: повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот і квікстеп.  До латиноамериканської: самба, ча-ча-ча, румба, пасадобль і джайв.

Вихованці танцювального колективу «Елеріна» є постійними учасниками та багаторазовими переможцями фестивалів, конкурсів, турнірів зі спортивно-бального танцю.

Арсенал творчих здобутків зразкового художнього колективу «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» складає понад 70 золотих кубків. Немало вихованців мають ще сотні золотих, срібних і бронзових медалей за індивідуальну участь у конкурсно-творчих змаганнях різного рівня. Участь юних вихованців у престижних міжнародних змаганнях, творчі результати свідчать про високий рівень їхньої майстерності.

 

Коментарі закриті.