Народний ансамбль спортивно-бального танцю “Елеріна”

Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» створений у 2007 році. У 2015 році ансамблю спортивно-бального танцю «Елеріна» присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». Керівник колективу – Бездушна Ірина Миколаївна.

Творча діяльність спортивно-бального танцю «Елеріна» направлена на розвиток танцювального спорту та танцювального мистецтва серед дітей та молоді міста Бровари.

Головною метою ансамблю «Елеріна» є залучення дітей до мистецтва спортивно-бального танцю, розвиток їх художнього смаку, формування фізично розвиненої, естетично та духовно збагаченої особистості. Метою хореографічних занять є формування особистості вихованця, ідейно-морального напрямку його свідомості в відношенні до хореографічної культури нашої країни і прогресивним явищам інших країн.

Навчально-виховний процес в ансамблі спортивно-бального танцю «Елеріна» проводиться за двома напрямками: ансамблева та спортивна діяльності вихованців.

Репертуар складається з двох програм: європейської і латиноамериканської. До європейської програми входять: повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот і квікстеп.  До латиноамериканської: самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль і джайв.

Вихованці танцювального колективу «Елеріна» є постійними учасниками та багаторазовими переможцями фестивалів, конкурсів, змагань зі спортивно-бального танцю.

В арсеналі танцювального колективу «Елеріна» понад 70 золотих кубків, а в кожної дитини – чисельна кількість золотих, срібних і бронзових медалей. Участь у престижних міжнародних змаганнях, високі результати юних вихованців, свідчать про високий рівень їхньої майстерності.