Досягнення 2018-2019 н. р.

Досягнення творчих колективів Палацу творчості дітей та юнацтва у 2018 – 2019 н. р.

№п/п Назва колективу   Кіль-кістьдітей ПІБ керівника Місце, яке посів Назва заходу (конкурсу, фестивалю і т. д.) Дата та місце, де відбувався захід
             
МІСЬКИЙ РІВЕНЬ
1. Гурток юних шанувальників художнього слова«Горислово» 8 Шмаль Михайло Михайлович Гран –прі – Іван Літвінов
І місце – Поліна Крачун
І місце – Катерина Марченко
І місце – Поліна Лозун
І місце – Анастасія Яцкевич
І місце – Софія Рудковська
І місце – Арсеній Богачук
І місце – Антон Олексієнко
Відкритий міський фестиваль патріотичної творчості«З Україною в серці» 06.12.2018

м.Бровари

2. Ансамбль естрадного вокалу                            «San Rise» 2 Пірожак Володимир Олексійович ІІ місце – Діана Руденко

ІІ місце – Ангеліна Шпунт

Відкритий міський фестиваль патріотичної творчості«З Україною в серці» 06.12.2018

м.Бровари

3. Гурток сольного співу  «Браво» 1 Глухенький Валентин Михайлович І місце – Алевтина Пікульська Відкритий міський фестиваль патріотичної творчості«З Україною в серці» 06.12.2018

м.Бровари

ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ
1. Зразковий художній колектив          «Хореографічний колектив «Феєрія Денс» 33 Дудник     Наталя Миколаївна І місце – ансамбль

ІІ місце – ансамбль

ІІ місце – ансамбль

ІІ Обласний фестиваль-конкурс сучасної хореографії «Дзига» 08.12.2018

м.Васильків

Київська область

2. Гурток образотворчого мистецтва                 «Палітра» 1 Гамаюнова Юлія Григорівна І місце – Кравченко Єлизавета Обласний конкурс дитячих малюнків«Твоє майбутнє – в твоїх руках» Грудень 2019

м. Біла Церква

3. Гурткок образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Абрис» 2 Балакіна Надія Михайлівна І місце – Смирнова Дарина,

ІІ місце – Олійник Софія

Обласна виставка промислового дизайну     «Арт-факторія» Грудень 2019

м. Біла Церква

4. Гурткок образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Колібрі» 1 Козлова Ольга Вікторівна ІІ місце – Пилипенко Марія Обласна виставка промислового дизайну «Арт-факторія» Грудень 2019

м. Біла Церква

5. Зразковий художній колектив «Студія образотворчого мистецтва   «Вернісаж» 1 Лобода     Марина Володимирівна ІІІ місце – Карпенко Анастасія Обласна виставка промислового дизайну«Арт-факторія» Грудень 2019

м. Біла Церква

6. Зразковий художній колектив «Студія образотворчого мистецтва   «Вернісаж» 1 Лобода     Марина Володимирівна ІІ місце – Аліна Пазич Обласна виставка

учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Січень 2019

м. Біла Церква

7. Гурткок образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Абрис» 1 Балакіна Надія Михайлівна ІІ місце – Плетенецька Маргарита Обласний конкурс плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя!» Січень 2019

м. Біла Церква

8. Зразковий художній колектив «Студія образотворчого мистецтва   «Вернісаж» 1 Лобода     Марина Володимирівна ІІ місце – Третяк Гліб Обласний конкурс плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя!» Січень 2019

м. Біла Церква

9. Зразковий художній колектив «Театр народної пісні «Слов’яночка» 8 Мурзай Тетяна Вікторівна І місце – ансамбль Обласний дитячо-юнацький конкурс виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін» 13.04.2019

м. Бровари

10. Народний художній колектив «Вокальний ансамбль «Калинка» 8 Шумовська Любов Василівна Гран-прі – ансамбль

ІІІ місце – Ірина Солоян

Обласний дитячо-юнацький конкурс виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін» 13.04.2019

м. Бровари

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РІВЕНЬ
1. Гурток образотворчого мистецтва                 «Палітра» 1 Гамаюнова Юлія Григорівна ІІ місце. – Іванова Меланья Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва«Знай і люби свій край» Червень 2018
2. Гурткок образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Абрис» 1 Балакіна Надія Михайлівна ІІІ місце – Наталія Мервінська Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва«Знай і люби свій край» Червень 2018
3. Народний художній колектив   «Хореографічний ансамбль  «Каприз» 13 Маринич Світлана Володимиріна І місце – ансамбль

І місце – Іван Осадчий та Світлана Драганчук

І місце – Іван Осадчий та Дарина Гарбуз

Всеукраїнський багатожанровий фестивль-конкурс«Берег надії» 12.06-23.06.2018
4. Зразковий художній колектив«Хореографічний колектив «Феєрія Денс» 18 Дудник Наталя Миколаївна І місце – ансамбль

І місце – ансамбль

Відкритий чемпіонат західного регіону 28.10.2018

м. Кам’янець- Подільский

5. Ансамбль естрадного вокалу                            «San Rise» 1 Пірожак Володимир Олексійович дипломант Фестиваль«Battle of the FEST 2018» 02.11.2018

м. Київ

6. Зразковий художній колектив«Хореографічний колектив «Феєрія Денс» 21 Дудник Наталя Миколаївна ІІ місце – ансамбль VII  Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва «KIDS WILL DANCE FEST 2018» 24.11.2018             

м. Київ

7. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 19 Третяк Алла Петрівна І місце. – ансамбль

ІІ місце – ансамбль
ІІ місце – ансамбль
ІІ місце – ансамбльІІ місце – ансамбль
ІІ місце – ансамбль
ІІ місце – ансамбль
ІІ місце – ансамбль
І місце – Варвара Дюденко, Сергеєва Анна                    
І місце – Варвара Дюденко, Сергеєва Анна

VI  Всеукраїнський фестиваль ART – DANCE
FEST «GORIZONT»
08.12.2018             

м. Одеса

8. Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» 15 Костюков Олександр Вікторович І місце – Олексій Корбан,  Марія Дзюба                                   ІІ місце – Олексій Корбан, Марія Дзюба Відкриті змагання зі спортивно-бальних танців «Першість України 2018» 09.12.2018м. Київ
9. Народний художній колектив   «Хореографічний ансамбль               «Каприз» 43 Маринич Світлана Володимиріна І місце – ансамбль                      

І місце – ансамбль                      

І місце – ансамбль                     

І місце – ансамбль                      

І місце – ансамбль                                             

 І місце – Світлана Драганчук, Іван Осадчий                            

ІІ місце – Дарина Гарбуз, Іван Осадчий

Всеукраїнський фестиваль-конкурс«Різдвяні свята» 23.12.2018м. Київ
10. Зразковий художній колектив«Хореографічний колектив                  «Феєрія Денс» 45 Дудник Наталя МиколаївнаДудник Діана Богданівна І місце – ансамбль                     

ІІ місце – ансамбль                        

ІІ місце – ансамбль                        ІІІ місце – ансамбль

Всеукраїнський інклюзивний фестиваль«Пізнайко збирає друзів» 02.02.2019м.Київ
11. Зразковий художній колектив«Театр народної пісні «Слов’яночка» 27 МурзайТетяна Вікторівна І місце – ансамбль                     

ІІ місце – ансамбль                    

ІІ місце – Ксенія Білоцька        

ІІ місце – Артем Теплюк                       

І Всеукраїнський дитячо-юнацький співочо-хореографічний конкурс-фестиваль «Родина» ім. Назарія Яремчука 10.02.2019м.Київ
12. Зразковий художній колектив «Хореографічний колектив «Феєрія Денс»     49 Дудник Наталя Миколаївна     ІІ місце – ансамбль  

ІІІ місце – ансамбль    

ІІІ місце – ансамбль           

ІІІ місце – ансамбль          

 ІІІ місце – ансамбль                  

Всеукраїнський хореографічний фестиваль «The Battle of the Stars» 16.03.2019м. Київ
13. Зразковий художній колектив«Театр народної пісні «Слов’яночка» 28 Мурзай Тетяна Вікторівна І місце – ансамбль

ІІ місце – ансамбль  

ІІІ місце – ансамбль    

Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Україна збирає таланти» 23.03.2019м.Київ
14. Гурток «Модельна агенція «Манера» 8 Шуляк Аліна Петрівна ІІ місце – ансамбль

дипломанти 

Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Україна» збирає таланти» 23.03.2019
15. Зразковий художній колектив«Театр народної пісні «Слов’яночка» 21 Мурзай Тетяна Вікторівна Гран-Прі – ансамбль

І місце  – ансамбль

2-й Всеукраїнський дитячо-юнацький співочо-хореографічний конкурс-фестиваль «Родина» ім..Назарія Яремчука 19.05. 2019
16. Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Каприз» 30 Маринич Світлана Володимирівна ІІ місце – ансамбль   ХІІ Всеукраїнський конкурс дитячої та юнацької творчості «Вернісаж талантів»   26.05.2019м. Київ
17. Зразковий художній колектив «Студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» 1 Лобода Марина Володимирівна ІІ місце – Гліб Третяк Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» 03.06.2019
МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ
1. Зразковий художній колектив«Театр народної пісні «Слов’яночка» 17 Мурзай

Тетяна Вікторівна

І місце – ансамбль

І місце – Єва Сірик та Стефанія Мусієнко

І місце – Марія Щербакова

ІІ місце – Марія Кулакова

VI  Міжнародний фестиваль-конкурс«ЗіркаФест.Київська веселка» 02.06.2018м. Київ
2. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 13 ТретякАлла Петрівна Гран-Прі – ансамбльІ місце – ансамбльІ місце – ансамбльІ місце – Варвара ДюденкоІ місце – Анна СергеєваІ місце – Дар’я АнтонюкІ місце – Дар’я Поліщук Міжнародний фестиваль хореографічного, циркового, театрального, вокального та інструментального мистецтва«Морська лагуна – 2018» 02.07.-10.07.2018

смт. Коблево

3. Народний художній колектив«Хореографічний ансамбль«Галатея» 16 Лисохмара Наталія Олександрівна Диплом  за участь Міжнародний фестиваль української культури в м. Барселона «Україна фест» 11.09.-17.09.2018

м.Барселона

4. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 10 Третяк        Алла Петрівна І місце – Дюденко Варвара та Сергеєва Анна                    

ІІІ місце –  Поліщук Дар’я        

ІІІ місце  – ансамбль

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» 29.09.2018                   м. Київ
5. Зразковий художній колектив                   «Хореографічний колектив «Феєрія Денс» 32 Дудник     Наталя Миколаївна ІІІ місце – ансамбль                  

ІІІ місце – ансамбль

Міжнародний фестиваль-конкурс з хореографії    «Зоряна Брама» 20.10.2018               м. Київ
6. Ансамбль народного танцю«Броварчаночка» 7 Мінько Оксана   Володимирівна І місце – ансамбль                      

І місце – Анастасія Мінько

Міжнародний фестиваль східного танцю «Бал – Ballydance – 2018» 20.10.2018               м. Бровари
7. Народний художній колектив   «Хореографічний ансамбль               «Каприз»       20 Маринич Світлана Володимирівна ІІ місце – ансамбль Мистецький Міжнародний конкурс «Fountain of inspiration» 04 – 07.11.2018      м. Люблін Польща
8. Ансамбль народного танцю      «Броварчаночка» 7 Мінько    Оксана Володимирівна І місце – ансамбль                      

І місце – Анастасія Мінько

ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival «Inna – Brovary» 27 – 28.10.2018       м. Бровари
9. Народний художній колектив   «Хореографічний ансамбль               «Каприз» 51 Маринич Світлана Володимирівна І місце – ансамбль                     

ІІ місце – ансамбль

ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival «Inna – Brovary» 27 – 28.10.2018       м. Бровари
10. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 1 Третяк        Алла Петрівна І місце – Сергеєва Анна ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival «Inna – Brovary» 27 – 28.10.2018       м. Бровари
11. Зразковий художній колектив«Театр народної пісні«Слов’яночка»» 38 МурзайТетяна Вікторівна І місце – Марія Кулакова       

 ІІ місце – Марія Кучерява        

ІІ місце – Дар’я Черкас             

ІІ місце – Марія Щербакова     

ІІ місце – Артем Теплюк         

ІІІ місце – Ксенія Білоцька       

  І місце – Єва Сірик та Стефанія Мусієнко                              

 І місце – ансамбль                   

  І місце – ансамбль

ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival «Inna – Brovary» 27 – 28.10.2018      м. Бровари
12. Ансамбль естрадного вокалу                            «San Rise» 7 Пірожак Володимир Олексійович І місце – Софія Вальчик            

І місце – Анастасія Оладенко   

ІІ місце  – Марія Неймишева 

ІІІ місце  – Діана Руденко        

ІІІ місце  – Ангеліна Шпунт    

ІІІ місце  – Арсеній Фалілеєв   

ІІІ місце – Дарія Берлева

ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival «Inna – Brovary» 27 – 28.10.2018        м. Бровари
13. Народний художній колектив«Вокальний ансамбль«Калинка» 1 Шумовська Любов Василівна І місце – Ірина Солоян ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival «Inna – Brovary» 27 – 28.10.2018       м. Бровари
14. Ансамбль народного танцю      «Броварчаночка» 31 МінькоОксана Володимирівна І місце – ансамбль                      ІІ місце – ансамбль V Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс «Grand fest Кам’янець – осінь 2018» 02 – 04.11.2018       м. Кам’янець-Подільський
15. Народний художній колектив «Ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» 2 Бездушна   Ірина Миколаївна Призери «GOMEL OPEN – 2018» 19.11.2018             

м. Гомель, Білоруська республіка

16. Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» 6 Костюков Олександр Вікторович ІІ місце – Олексій Корбан, Марія Дзюба Міжнародний фестиваль зі спортивних бальних танців «Stars Festival Awards» 15.12.2018

м. Київ

17. Зразковий художній колектив«Театр народної пісні «Слов’яночка» 29 МурзайТетяна Вікторівна І місце – ансамбль                      

І місце – ансамбль                     

ІІ місце – Дар’я Черкас            

ІІ місце – Марія Щербакова     

ІІ місце – Артем Теплюк          

XI Міжнародний молодіжний           фестиваль-конкурс вокально-хореографічного та циркового мистецтва «Діамант Карпат» 08.01.-12.01.2019

м. Яремче

18. Зразковий художній колектив«Театр народної пісні «Слов’яночка»        13 Мурзай Тетяна Вікторівна Гран-прі – ансамбль

І місце – ансамбль                     І місце – ансамбль                     І місце – ансамбль                     ІІІ місце – ансамбль               

Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти України» 03.03.2019

м.Київ

19. Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Каприз» 22 Маринич Світлана Володимирівна І місце – ансамбль                       VІ Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості       21.03 – 24.03

м. Ужгород

20. Зразковий художній колектив «Хореографічний колектив «Феєрія Денс» 10 Дудник Наталя Миколаївна Дипломанти – ансамбль ІІ Міжнародний  конкурс молодих балетмейстерів «DANCE GENERATION» 20.04.2019

м. Київ

21. Ансамбль народного танцю «Броварчаночка» 18 Мінько Оксана Володимирівна            ІІІ місце – ансамбль                       ІІ Міжнародний  конкурс молодих балетмейстерів «DANCE GENERATION» 20.04.2019

м. Київ

22. Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Галатея» 14 Лисохмара Наталя Олександрівна ІІ місце – ансамбль                       Міжнародний фестиваль-конкурс танців народів світу «Веселкова Терпсихора»  30.04.2019

м. Київ

23. Народний художній колектив «Вокальний ансамбль «Калинка 18 Шумовська Любов Василівна І місце – Соломія Бобко      

 І місце – Марія Коломієць 

 І місце – ансамбль     

ІІ місце – Малафіюк Марія

ІІ місце – ансамбль  

ІІ місце – ансамбль  

ІІІ місце –Ірина Солоян            

 ІІІ місце – Катерина Ласточкіна                

12-й Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки» 12.05.2019
24. Ансамбль народного танцю «Броварчаночка» 46 Мінько Оксана Володимирівна Гран-прі – ансамбль

І місце – ансамбль        

ІІ місце – ансамбль  

ІІІ місце ансамбль                                                

ІІ Відкритий фестиваль народної хореографії «Танець – Душа Народу» 18.05.2019

м. Київ

25. Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Каприз»      30 Маринич Світлана Володимирівна ІІ місце – ансамбль   ХІІ Всеукраїнський конкурс дитячої та юнацької творчості «Вернісаж талантів»         26.05.2019 

м. Київ