Продовжується набір дітей в гуртки та творчі колективи Будинку дитячої та юнацької творчості!

Запрошуємо дітей в гуртки та творчі колективи Будинку дитячої та юнацької творчості. Перелік гуртків: 

Назва гуртка ПІБ керівника гуртка
Народний хореографічний ансамбль «Галатея» Лисохмара Наталія Олександрівна

068-598-57-60

Зразковий хореографічний ансамбль «Каприз» Маринич Світлана Володимирівна

098-90-47-311

Зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» Бездушна Ірина Миколаївна

063-614-09-45; 097-784-89-85

Ансамбль народного танцю «Броварчаночка»

 

Мінько Оксана Володимирівна

097-741-28-34

Хореографічний ансамбль «Феєрія Денс»

 

Дудник Наталя Миколаївна

067-235-92-04

Хореографічний ансамбль «Вікторія»

 

Третяк Алла Петрівна

067-700-57-12; 063-930-12-63;

Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія»

 

Костюков Олександр Вікторович

067-756-21-49

093-400-18-89

Народний вокальний ансамбль «Калинка» Шумовська Любов Василівна

098-904-66-27; 093-880-79-67

Зразковий театр народної пісні «Слов´яночка» Мурзай Тетяна Вікторівна

099-747-77-67; 067-426-46-17

Гурток сольного співу «Браво»

 

Глухенький Валентин Михайлович

050-352-53-50

Гурток «Сольний спів» Халаімова Надія Михайлівна

067-119-07-09

Вокальний естрадно-джазовий ансамбль

«SunRise»Схід Сонця»)

Пірожак Володимир Олексійович

050-610-77-04; 096-309-47-83

Вокально-інструментальний ансамбль «Дивосил» Семенець Валерій Васильович
Зразкова студія образотворчого мистецтва «Вернісаж»

 

Лобода Марина Володимирівна

095-248-24-69

Гурток  образотворчого «Пролісок»

 

Форманська Ірина Сергіївна

099-066-75-50

Гурток  образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Абрис»

 

Балакіна Надія Михайлівна

068-119-09-68

Назва гуртка ПІБ керівника гуртка
Гурток  образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Колібрі»

 

Козлова Ольга Вікторівна

068-5969441

Гурток  образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Фантазія» Сичова Марія Вячеславівна

068-809-84-26; 050-261-94-26

Гурток  східного живопису «Сакура»

 

Новак Олена Аркадіївна

097-476-83-60

Гурток «Юний скульптор» Рибець Костянтин Іванович

 

Гурток  декоративно-ужиткового мистецтва «Світ іграшки» Пасічник Галина Юріївна

067-438-95-65

Гурток квілінгу «Загадкові стрічки» Скрима Інна Володимирівна

096-955-45-03

Гурток «Чарівний бісер» Ільченко Людмила Петрівна

097-387-23-41

Гурток бісероплетіння «Оберіг»

 

Юзвенко Інна Петрівна
Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово» Шмаль Михайло Михайлович

066-618-80-30

Гурток «Театр казок» Сахно Валентина Томасівна

093-605-16-40

Гурток інтелектуального розвитку «Всезнайко»

 

Пінчук Оксана Володимирівна

066-771-85-58

Гурток  «Навколо світу» Максименко Олена Володимирівна

097-430-79-41

 

Запис в гуртки, і заняття тимчасово  будуть проходити за старою адресою:

вул. М. Лагунової, 18 а (біля центрального відділення «Ощадбанку»)
Телефон для довідок: (04594) 5-11-83

Сайт:  www.bdut.org.ua
e-mail: bdut@bdut.org.ua