Ансамбль естрадного вокалу «Sun Rise»

          Ансамбль естрадного вокалу «Sun Rise»  у Палаці творчості дітей та юнацтва започаткований у 2016 році. Керівник ансамблю Володимир Пірожак – вдумлива, працелюбна, творча особистість. Він добре володіє методикою вокально-хорової роботи з дітьми, проявляє нестандартний підхід до організації навчальних занять.

Одним із важливих напрямів роботи гуртка є духовне виховання людини. Паралельно, вивчаючи з вихованцями пісні української та світової сучасної естради, діти залучаються до найкращих надбань музично-пісенної культури. У репертуарі ансамблю «Sun Rise» понад 50 пісенних творів – для ансамблевого і сольного співу.

У навчальній практиці застосовуються інформаційно-комунікаційні технології, що дає змогу активно впроваджувати методи ефективного навчання, значно підвищувати результативність занять та поліпшувати якість знань дітей. У своїй роботі керівник гуртка значну увагу приділяє формуванню у дітей навичок самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці.

Протягом існування ансамблю естрадного вокалу «Sun Rise» його солісти отримали такі нагороди:

  • на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival» у 2017 р. – два І-ші та чотири ІІІ-ті місця;
  • на  Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival» у 2018 р. – два ІІ-гі місця; 
  • на ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Оксамитовий Дивосвіт» у 2018 р. – ІІ місце;
  • на ІІ відкритому міському фестивалі патріотичної творчості «З Україною в серці», 2018 р., – ІІ місце.

Відеокліпи солістів та ансамблю «Sun Rise» («Схід Сонця»)

Коментарі закриті.