Вокально-інструментальний ансамбль «Дивосил»

Музично-естетичне виховання у нашій державі є важливою складовою виховання підростаючого покоління. Цей напрямок у Будинку дитячої та юнацької творчості представлений не одним яскравим колективом сольного та ансамблевого співу. Та вокально-інструментальний ансамбль «Дивосил» має своє неповторне обличчя, яке знайоме багатьом шанувальникам музики у нашому місті.

Цей музичний колектив, який ще далекого 1985 року створив Семенець Валерій Васильович, можна порівняти з невеликою музичною школою. І це не буде великим перебільшенням. З року в рік професійно і доброзичливо Валерій Васильович навчає школярів грі на електромузичних інструментах – бас-ритм-соло-гітарах, синтезаторі, акустичній гітарі, ударних та шумових інструментах.

Уже через півроку інтенсивних занять керівник створює з вихованців ансамблі, які за наступні три роки постійного удосконалення набувають немалого музичного досвіду. Колективна форма гри у ансамблі успішно поєднується із індивідуальною. За роки діяльності він дав путівку до світу музики сотням юнаків та дівчат. Багато з них потім закінчують музичні коледжі та інститути і працюють у професійних колективах: у театрах, музичних студіях, рок-клубах.

Вихованці ВІА навчаються на провідних творах естрадної музики українських та зарубіжних композиторів (в т. ч. і на творах української народної музики). Між тим, керівник колективу дбає не тільки про музичну освіту вихованців, а і надає великого значення їхньому громадянському вихованню, плекає з дітей патріотів своєї держави.

Свого часу ансамбль «Дивосил» брав участь у всеукраїнському конкурсі, який проходив у місті Одеса, та увійшов до п’ятірки найкращих дитячих музичних колективів такого типу. За рекомендацією батьків Семенець В.В. став учасником та лауреатом всеукраїнської телевізійної передачі «Людина – золоте серце». За свою працю він удостоєний  звання «Відмінник народної освіти».