Гурток музичного виховання «Дивосил»

Музично-естетичне виховання у нашій державі є важливою складовою розвитку підростаючого покоління.

Гурток, який ще далекого 1985 року створив Валерій Васильович Семенець, можна порівняти з невеликою музичною школою, яка навчає базовим основам. З року в рік професійно і доброзичливо Валерій Васильович навчає школярів грі на електромузичних інструментах – бас-ритм-соло-гітарах, синтезаторі, акустичній гітарі, ударних та шумових інструментах.

З часом, коли вихованці набувають навичок, створюється ансамбль (ВІА), колективна форма гри в якому успішно поєднується із індивідуальною. За роки діяльності керівник дав путівку до світу музики багатьом вихованцям.

Вихованці гуртка «Дивосил» навчаються на провідних творах української естради та зарубіжних композиторів (в т. ч. і на творах української народної музики). Між тим, керівник колективу дбає не тільки про музичну освіту вихованців, а і надає великого значення їхньому громадянському вихованню, плекає з дітей патріотів своєї держави.

Свого часу ансамбль «Дивосил» брав участь у всеукраїнському конкурсі, який проходив у місті Одеса, та увійшов до п’ятірки найкращих дитячих музичних колективів такого типу. За рекомендацією батьків, Валерій Семенець став учасником та лауреатом всеукраїнської телевізійної передачі «Людина – золоте серце». За свою працю він нагороджений знаком «Відмінник освіти України».

 

 

Коментарі закриті.