Ансамбль народного танцю «Броварчаночка»

Ансамбль  народного танцю «Броварчаночка» був створений у вересні 2012 року. У своїй творчості ансамбль орієнтується на спадщину різних країн світу, тому репертуар ансамблю увібрав у себе танці таких країн, як Україна, Молдова,  Грузія, країни Сходу та інші.

Перший виступ ансамблю відбувся у 2013 році на щорічному міському святі «Великодні дзвони», який проходив у МКЦ «Прометей», м.Бровари. З часу заснування ансамбль брав участь у концертах присвячених святкуванню Дню захисту дітей, Дню міста, тощо. Ансамбль є постійним учасником різноманітних конкурсів та фестивалів.

Керівник ансамблю народного танцю «Броварчаночка» молодий, талановитий педагог - Мінько Оксана Володимирівна, яка запрошує дітей віком від 4 років зануритись у яскраве мистецтво хореографії, проявити та реалізувати свої таланти.

Довідки за телефоном 0977412834, 5-11-83

Перемоги колективу

Рейтинговий фестиваль східного танцю  «ШАМС ЕЛЬ МАСЕР»: анс. «Броварчаночка»  -  І місце; Тараненко Анна - ІІІ місце

Всеукраїнський конкурс мистецтв «Моя країна»: анс. «Броварчаночка» - І місце; І місце; ІІ місце;

Чемпіонат України «Українська асоціація виконавців східного танцю»: анс. «Броварчаночка»  -  ІІ місце

І Міжнародний  благодійний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «EURO MUSIC DANCE» : анс. «Броварчаночка»  -  ІІІ місце

Міжнародний фестиваль східного танцю  «Бал-Беліданс - 2014»: анс. «Броварчаночка»  -  І місце; Шлапак Анна - І місце, ІІІ місце;   Тараненко Анна - І місце, ІІ місце; ІІІ місце; Сергуніна Віолетта  -  І місце

Всеукраїнський телевізійний фестиваль-конкурс «Моя Україна»: анс. «Броварчаночка»  -  чотири Гран-прі  (різні вікові категорії)