Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Галатея»

p013_0_00_01О, дивний рай! В солодкім забутті
Під музику, освячену Орфеєм,
Кружляє ніжна "Галатея",
Даруючи нам танці чарівні!

 

Уже двадцять років яскраво сяє творча зоря народного художнього колективу «Хореографічний ансамбль «Галатея». Він відомий не тільки у Київській області, а й у близькому і дальньому зарубіжжі. Ансамбль «Галатея» є справжньою окрасою танцювальної культури. Його виступи захоплюють глядачів блискучими неповторними постановками, високою виконавською майстерністю.

Хореографічний ансамбль «Галатея» створений у 1999 році. Сьогодні колектив відвідує понад 60 дітей віком від 4 до 15 років. У 2009 році ансамблю “Галатея” присвоєно звання “Народний художній колектив”. 2019 року «Галатея» черговий раз підтвердила це високе звання.

Організувала ансамбль талановитий педагог, хореограф високої культури, здібний постановник, невтомний новатор хореографічного мистецтва Лисохмара Наталія Олександрівна. Закінчивши філологічний факультет Усурійського педагогічного інституту та факультет хореографії Київського інституту культури, вона понад 30 років працює на ниві педагогіки.
За час існування ансамблю “Галатея” художнім керівником Наталією Лисохмарою напрацьована програма з двох відділень, до якої увійшли більше 50 танців народів світу – українських, російських, білоруських, іспанських, японських а також хореографічних композицій за творами відомих композиторів. Сценічна діяльність ансамблю “Галатея” є певним символом відродження та популяризації хореографічної культури українського та інших народів у регіоні. Ансамбль презентував високе мистецтво українського танцю у Лівані, Естонії, Угорщині, Греції, Іспанії, Франції, Польщі, Латвії.
На сьогоднішній день, маючи своє неповторне творче обличчя, ансамбль «Галатея» є одним з найкращих в Україні дитячих хореографічних колективів. Ансамбль “Галатея” стабільно посідає провідні місця на обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах.
          Художній керівник ансамблю «Галатея» Наталія Лисохмара – митець високої естетичної культури. За сумлінну успішну працю вона відзначена десятками грамот, в тому числі Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України. Керівника ансамблю нагороджено листом-подякою Національного фонду соціального захисту матерів та дітей “Україна-дітям”. У 2009 році Наталія Лисохмара нагороджена значком “Відмінник освіти України”. За високі досягнення у творчій та педагогічній праці у 2003 році Наталія Лисохмара обрана членом правління професійної спілки хореографів Київщини. Художній керівник народного художнього колективу               «Хореографічний ансамбль «Галатея» Наталя Лисохмара єдина у Київській області удостоєна почесної відзнаки «Медаль Павла Вірського».

          Основні положення інноваційної навчальної програми, створеної Наталією Лисохмарою, яскраво демонструють, як за 8 років навчання у вихованців з’являється витончена пластика тіла, красива постава, апломб, виробляється легка хода, розвивається музикальність.
           Досвід Наталії Лисохмари демонструє, що успіх у мистецтві хореографії можливий за низки умов – професійного підходу до справи, працелюбності вихованців і великої любові педагога до дітей. Завдяки цим простим істинам відбувається багатогранне формування духовної культури підростаючого покоління.
          Класичний танець є фундаментом навчання для всього комплексу танцювальних дисциплін. Він розвиває та формує необхідні фізичні і технічні навички, а також є джерелом високої виконавської культури. У цьому його головне виховне значення.

Творчий колектив народного хореографічного ансамблю “Галатея” постійний учасник концертів, шоу-програм, а також танцювальних конкурсів та фестивалів різного рівня. Тільки за останні роки він став лауреатом та переможцем наступних творчих форумів:

                              Чільні перемоги колективу за останні 4 роки:

2019 р. -  V Міжнародна Хореографічна Асамблея ім. Н.Скорульської",

- номінація "Експериментальний танець"

- диплом І ступеня; номінація "Класичний танець",

соло - диплом II ступеня;  

номінація " Дитячий танець" - диплом ІІІ ступеня".

2019 р. – Міжнародний танцювальний фестиваль на о.Тасос, Греція, «Emerald Island» – диплом.

2017 р. – Всеукраїнський фестиваль конкурс «Моя Україна!», – 3-ри І місця;

2018 р. – Міжнародний фестиваль-конкурс танців народу світу «Веселкова Терпсихора», – І місце;

2018 р. – ІV Міжнародний фестиваль-конкурс української культури в м. Барселона «Україна фест», – Гран-прі;

2017 р. – V Всеукраїнський фестиваль конкурс народної хореографії ім. Павла Вірського, – 3-ри І місця;

2017 р. – Обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує», – Гран-прі;

 

 

Коментарі закриті.