Гурток “Театр казок”

 

У 2007-2008 навчальному році у Будинку дитячої та юнацької творчості було створено гурток «Театр казок». Незмінним керівником колективу є Сахно Валентина Томасівна.
        Головною метою роботи гуртка є допомога дитині уникнути стресу, навчити її умінню радуватись життю, отримувати сердечне тепло від спілкування з ровесниками.
         На заняттях гуртка діти дізнаються багато цікавого й корисного. Перш за все вивчають усну народну творчість – казки, бо саме казка є вічним супутником дитинства.
         Вихованці гуртка знайомляться з театром, як з різножанровим видом мистецтва, навчаються акторській майстерності, вмінню вести діалог, передавати емоції і почуття.
          Чому саме театр? Тому що через гру, діти пізнають навколишній світ. Театралізована діяльність закладає підвалини для інших видів діяльності, стає помічником у вихованні творчої особистості.
           Граючи на сцені, діти позбавляються комплексів, у них проявляються ті риси і здібності про які інколи не знають ні самі діти, ні їх батьки. Вихованці залучаються у світ музики, хореографії, художнього слова, живопису, навчаються спілкуватися у колективі.
           Першими виставами театру казок були постановка “Ходить гарбуз по городу” та театралізоване дійство “Ой хто, хто Миколая любить”. По мірі підростання дітей, зростала їх виконавська майстерність, додавався сценічний досвід та бажання виступати на сцені.
           Вихованці «Театру казок» у 2009-2010 взяли участь у міському фестивалі дитячої творчості “Весняний зорепад 2010”.
           У номінації “Театральне мистецтво” міського фестивалю дитячої творчості “Весняний зорепад 2010”, за постановку казки “Коза-дереза” отримав “Гран-прі” фестивалю. За період роботи “Театру казок” вихованці гуртка є постійними ведучими та учасниками різноманітних міських заходів.

           Дехто з випускників театру казок вирішили  пов’язати свою долю з театром, обравши навчання  в театрально-мистецьких навчальних закладах.

 

Нагороди гуртка