Гурток “Театр казок”

 

У 2007-2008 навчальному році у Будинку дитячої та юнацької творчості було створено гурток «Театр казок».

Незмінним керівником колективу є Валентина Сахно. Портфоліо педагога. 
        Головною метою роботи гуртка є допомога дитині уникнути стресу, навчити її умінню радіти життю, отримувати сердечне тепло від спілкування з ровесниками. На заняттях гуртка діти дізнаються багато цікавого й корисного. Перш за все вивчають усну народну творчість – казки, бо саме казка є вічним супутником дитинства.
         Вихованці гуртка знайомляться з театром, як з різножанровим видом мистецтва, навчаються акторській майстерності, вмінню вести діалог, передавати емоції і почуття.
          Чому саме театр? Тому що через гру, діти пізнають навколишній світ. Театралізована діяльність закладає підвалини для інших видів діяльності, стає помічником у вихованні творчої особистості.
           Граючи на сцені, діти позбавляються комплексів, у них проявляються ті риси і здібності, про які інколи не знають ні самі діти, ні їхні батьки. Вихованці долучаються до світу музики, хореографії, художнього слова, живопису, навчаються спілкуватися у колективі.
           Першими виставами театру казок були постановка “Ходить гарбуз по городу” та театралізоване дійство “Ой, хто, хто Миколая любить?”. У міру підростання дітей, зростала їхня виконавська майстерність, додавався сценічний досвід та бажання виступати на сцені.
           Вихованці «Театру казок» у 2009-2010 р.р. взяли участь у міському фестивалі дитячої творчості “Весняний зорепад – 2010”. У номінації “Театральне мистецтво” за постановку казки “Коза-дереза” вони отримали “Гран-прі” фестивалю.

Вихованці гуртка “Театр казок”  є постійними ведучими та учасниками різноманітних міських заходів.

           Дехто з випускників театру казок вирішив  пов’язати свою долю з театром, обравши навчання  в театрально-мистецьких навчальних закладах.

 

Відеоматеріали гуртка

 

Коментарі закриті.