Гурток сучасного спортивно-бального танцю “Гармонія”

Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія», яким керує досвідчений хореограф, магістр хореографії, Костюков Олександр Вікторович, – один з найперших хореографічних колективів, створених ще на початку 90-х років минулого століття, що і нині працюють у Палаці творчості дітей та юнацтва.

Педагог колективу, поряд із навчанням дітей мистецтву хореографії, ставить також перед собою мету сприяти всебічному їхньому оздоровленню. Свого часу він висунув ідею про танцююче місто, яка грунтується на переконаннях, що хореографія має стати основою здорового життя його мешканців, і робить  постійні кроки із втілення її у практику своєї діяльності.

Здійснює свою мрію Олександр Костюков за допомогою лікувально-оздоровчих методик Стрельнікової та Бутейка, основою яких є опанування спеціальних фонотерапевтичних вправ, що покращують роботу хребта  та опорно-рухового апарату і сприяють корекції мʼязів. Використовує з цією метою педагог і елементи древньокитайської гімнастики цигун – однієї з найдавніших оздоровчих методик, спрямованої на відновлення людського здоровʼя. Комплекс гімнастики цигун складається зі спеціальних вправ, що поліпшують стан хребта і активують розташовані в ньому енергетичні зони.

Олександр Костюков – досвідчений педагог. У своїй діяльності  використовує сучасні і разом з тим доступні для дитячого розуміння педагогічні ідеї. Він дбає, щоб вихованці зростали у хореографічному колективі фізіологічно-досконалими, музично-грамотними та естетично-розвиненими особистостями.

Костюков О.В. прагне, аби діти у творчому колективі «Гармонії» зростали патріотами своєї землі, цікавились  історією та культурою свого міста і держави.

Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» – активний учасник культмасових заходів у місті Бровари: святкувань дня міста Бровари, проведення концертів на честь народно-релігійних свят «Різдвяні дзвони» та «Великодні дзвони», літніх акцій «Веселі канікули». Костюков О.В. – автор відкритих майстер-класів для дітей та інших мешканців міста, які він під час літніх канікул проводить у парку «Перемога». Тут з вуст досвідченого педагога-хореографа можна почути немало цікавого про тонкощі хореографічного мистецтва, зокрема – латиноамериканських танців, та опанувати елементарні рухи «Мамби», «Румби», «Ламбади» та інших танцювальних творів,  а заодно – і  класичного вальсу.

Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» постійно бере участь у хореографічних змаганнях різноманітного рівня, де стабільно посідає призові місця.

Серед конкурсів, в яких вихованці ансамблю «Гармонія» останнім часом взяли участь та стали лауреатами, – Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання зі спортивного танцю «Кубок тренера» (2015 р.), класифікаційні змагання зі спортивних бальних танців «Кубок чемпіона» (2015 р.), Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Відкритий кубок Києва – 2015», відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «IDSL» INTERNATIONAL DANCE SPORT LEAGUE’S OPEN CUP – 2015», Ліга танцю України, змагання зі спортивного танцю «Вальс кришталевий»  (2015 р.), «Відкритий чемпіонат Київської області – 2016», відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Кубок України – 2016», Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Відкритий кубок Києва – 2016» (латино-американська програма), Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Відкритий кубок Києва – 2016» (програма – загальний залік), відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Кубок Київської області – 2017», відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Чемпіонат України – 2017» та інші.

Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» запрошує юних шанувальників хореографії латиноамериканської та європейської програм до своїх творчих лав!

 

детальна інформація на сайті  http://garmonia-dance.kiev.ua