Вокально-інструментальний гурток “Браво”

Пісня супроводжує дитину із раннього віку. Як народна, так і сучасна пісня вчить премудростям життя, спілкування, допомагає розібратися в життєвих проблемах, сповнює серце дитини почуттям любові до людей, до природи, до рідної землі, до батьків, розповідає про наші святині, про чисті і ніжні почуття. Саме ці постулати стали основоположними при організації вокального гуртка  «Браво» та є визначальними під час подальшої його практичної діяльності.

Вокальний гурток «Браво» створений ще наприкінці 90-х років минулого століття. Керує ним професійний співак, музикант і композитор Валентин Михайлович Глухенький. А що народився він на древній чернігівській землі, то і взяв собі відповідний псевдонім – Чернігівський, під яким виступає на концертах та інших дійствах у рідному місті Бровари.

Вокальний гурток «Браво» працює з дітьми та творчою молоддю віком від 3 до 21 року. Метою програми гуртка є формування компетентностей юної особистості у процесі опанування вокального мистецтва. Серед основних завдань, які ставить гурток, – забезпечення навчання основами професійного вокального співу, опанування основних понять і термінів музичної грамоти, розвиток гармонічного та мелодичного слуху, формування діяльності голосового апарату з основними властивостями співочого голосу, формування музично-естетичного смаку, виховання громадянської свідомості, національної гідності через виконання кращих творів вітчизняної музики, глибокого почуття любові до музики, пісні, рідного краю, рідної мови.

Форми проведення занять: групові, індивідуальні. Наприкінці кожного навчального року гурток проводить звітний концерт для батьків, вихованців інших творчих колективів.

Важливою формою навчання дітей є їх участь у фестивалях, конкурсах, концертах. Серед вихованців гуртка – переможці міських та обласних конкурсів і фестивалів.

Керівник дитячого пісенного колективу «Браво» Валентин Глухенький – член Асоціації діячів естрадного мистецтва України. Від природи має потужні вокальні дані великого діапазону. Це допомагає йому як у педагогічній праці, так і у власних сольних виступах, адже співак Валентин Чернігівський – незмінний учасник міських культосвітніх заходів, переможець обласного конкурсу працівників освітянської галузі Київщини.

 

 

Коментарі закриті.