Гурток образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва “Абрис”

p011_0_00_02

Якщо ви чуєте всередині себе голос : “Ти не можеш не малювати“,
малюйте, чого б це вам не коштувало, доки голос не стихне.
(Вінсент Ван Гог)

 

 

Балакіна Надія Михайлівна – керiвник гуртка «Абрис» – досвідчений педагог, який володіє різноманітними формами і методами роботи з дітьми. Працюючи з 1985 року, Надія Балакіна паралельно ще й викладала малювання в школах ЗОШ № 6 та ЗОШ № 10 м. Броварів. Призер міського конкурсу “Учитель року – 94”. На заняттях в гуртку вона захоплювалась сама і знайомила дітей з різними техніками: пейзажами на бересті, композиціями з природного матеріалу (солома, пух з тополі), ліпленням із солоного тіста, тощо.
Закінчивши у 1993 році курси з підготовки керівників гуртків писанкарства, які вела Оксана Білоус, Надія Балакіна вводить в програму гуртка “Образотворче мистецтво” (пізніше – “Абрис”) розділ “Писанкарство” і декілька років поспіль на заняттях кожної весни діти оволодівають майстерністю писанкарів. У 1998 році авторська програма Надії Балакіної (Козлової) “Писанкарство” була відзначена на міському конкурсі. У січні 2005 року ця програма – результат багаторічної педагогічної праці, дещо удосконалена, була затверджена науково-методичною радою Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (КОІПОПК) і рекомендована до використання у навчально-виховному процесі позашкільних навчальних закладів Київської області (протокол № 9 від 27.01.2005 р.).
Надія Балакіна стала палким поборником традицій українського народу і пропагандистом мистецтва писанкарства серед дорослих і дітей. Надія Балакіна також є автором емблеми Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області.

 

Результати діяльності гуртка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Абрис»:

– Обласний конкурс плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя!» 2019 р., ІІ місце;

– Обласна виставка промислового дизайну «Арт-факторія», 20196 р., І, ІІ місця;

– Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір» 2018 р., ІІ місце;
– Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» 2018 р., ІІ місце;
– Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», 2018 р., диплом ІІІ ступеня;
– Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку «Право очима дитини» 2017 р., І місце;
– Обласна виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Скарби рідного краю» 2017 р., І місце;
– Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії», обласний етап, 2013 р., ІІ, ІІІ місця;

 

Коментарі закриті.