Гурток бісероплетіння “Перлинка”

p046_0_00_01Гурток “Перлинка” працює з березня 2005 року, керівник Пінчук Оксана Володимирівна.
Бісероплетіння переживає в наш час новий етап свого розвитку. Прикраси з бісеру за смаком і якістю не поступаються дорогим ювелірним, а виконані з бісеру предмети інтер’єру створюють затишок і хороший настрій.
Програма гуртка розрахована на три роки навчання, та має два рівні підготовки: початковий та основний. При формуванні груп враховується вік дітей та їх фізіологічні особливості. Під час навчального процесу гуртківці знайомляться з різними способами плетіння і низання на дріт, волосінь та нитку. На першому році навчання діти знайомляться з плетінням простих ланцюжків, іграшок та квітів. Програма другого року знайомить дітей з такими складними техніками, як плетіння жгутів, щільне плетіння, плетіння гачком з бісером. Велика увага приділяється розділу вишивання бісером. Третій рік навчання передбачає закріплення всіх навичок, знань і вмінь. Будуть використовуватися всі види бісероплетіння, вишивання, викладання по воску, ткацтво.
Важливим досягненням занять з бісероплетіння є розвиток у дітей дрібної моторики руки, естетичного смаку, відчуття прекрасного; крім цього виховується охайність, точність, посидючість.
Кропітка праця маленьких майстринь винагороджується появою на світ нових бісерних шедеврів, які щорічно представлені на мистецькій алеї під час святкування Дня міста. Кращі роботи гуртківців приймають участь в міських та обласних конкурсах декоративно-вжиткового мистецтва.

Коментарі закриті.