Хореографічний колектив “Вікторія”

p019_0_00_01

Хореографічний колектив “Вікторія” під керівництвом Третяк Алли Петрівни заснований у вересні 1995 року. З 2006 року Алла Петрівна є членом Національноі хореографічноі спілки України.  Метою діяльності ансамблю є залучення дітей до світу прекрасного, гармонійного розвитку особистості, духовних цінностей людства, сприяння естетичному вихованню та фізичному розвиткові  підростаючого покоління.

За період роботи керівником гуртка  розроблена програма  хореографічного ансамблю «Вікторія». Програма  розроблена з урахуванням вимог і потреб сучасного рівня хореографії та на основі  досвіду багаторічної діяльності колективу. Програма поєднує тренувальні вправи з танцювальними рухами класичної та сучасної хореографії, танців народів світу  та ін. За роки існування колективу здійснено кілька десятків хореографічних  постановок. Мета програми – навчити дітей основам сучасного та народного  танцювального мистецтва, дати їм необхідні знання, навички, танцювальну техніку, враховуючи їх вікові особливості.

                              Основне завдання програми – дати вихованцям  хореографічну підготовку, виявити нахили дітей і задовольнити потребу в руховій активності; розвинути почуття  ритму, хореографічну виразність, координацію рухів; формувати  у дітей танцювальні  навички, сценічну культуру. Зміцнити здоров’я дітей,  формувати гармонійно розвинуту, красиву фігуру,  проявляти  у дітей інтерес до фізичних вправ, розвивати  пластику,  художній смак, творчі здібності, волю та фантазію.

 

Восени 1995 року дитячий колектив “Вікторія” вперше мав честь представити наше місто на міжнародній арені – став Дипломантом другого Міжнародного фестивалю дитячої творчості, телебачення і преси “Золота осінь Славутича” під девізом “Хочу бачити світ щасливим”.  З того часу почалася творча діяльність колективу. Ансамбль “Вікторія” вже давно відомий в місті та за його межами. Вихованці Алли Петрівни неодноразово ставали дипломантами та переможцями міських, обласних, всеукраїнських конкурсів та міжнародних фестивалів.  Також хореографічний колектив “Вікторія” активно бере участь у культурно-масових заходах рідного міста Бровари, виступає на шкільних сценах.

Ансамбль “Вікторія” з творчим вогником і ентузіазмом відсвяткував своє 10-річчя. Свято відбулося 17 лютого 2006 року у МКЦ “Прометей”. На святковій сцені поряд із маленькими учасниками колективу, танцювали – середня, старша групи, а також випускники 2002-2006 років. Після святкування свого ювілею хореографічний колектив “Вікторія” вступив до Національної хореографічної спіл ки України та Асоціації сучасного та естрадного танцю України та почали активно брати участь у конкурсах і фестивалях.

31 жовтня 2011 року у КМЦ «Прометей» відбувся святковий концерт з нагоди  15-річного ювілею ансамблю «Вікторія». На сцені проявили свою творчість  130 вихованців колективу та 15 випускників минулих років.

16 квітня 2016 року у КМЦ «Прометей» відбулося феєричне свято з нагоди 20-річного ювілею ансамблю «Вікторія»  під назвою «Танцюй з нами, Украіно!». На святі було представлено 22 постановки дитячого колективу. І, як  завжди, за традицією, одну із них виконували випускники минулих років.

Результатом такої наполегливої праці є чисельні  нагороди колективу: більш як 300 кубків  за масові постановки, кожен з яких підтверджений  дипломом. А також медалі за сольні та дуетні постановки.

               За 22 роки  існування у репертуарі колективу безліч постановок у напрямках: сучасному, сучасно-естрадному, сучасно-спортивному, джаз-модерн, контемпорарі, шоу-денс, клубному, народному стилізованому, танців  народів світу та ін.

Заняття проводяться на базах Броварської загальноосвітньої школи № 2 та Броварської загальноосвітньої школи № 10 в добре облаштованих хореографічних залах.
ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ДО СЕБЕ В КОЛЕКТИВ !!!
Більше інформації за номером  (067)700 5712.