Хореографічний колектив “Вікторія”

 

 Хореографічний ансамбль “Вікторія” заснований Третяк Аллою Петрівною у вересні 1995 року. З 2006 року Алла Третяк є членом Національної хореографічноі спілки України.  Метою діяльності ансамблю є залучення дітей до світу прекрасного, гармонійного розвитку особистості, духовних цінностей людства, а також – сприяння естетичному вихованню та фізичному розвиткові  підростаючого покоління.

За період роботи керівником гуртка  на основі  досвіду багаторічної діяльності колективу розроблена програма  хореографічного ансамблю «Вікторія» з урахуванням вимог і потреб сучасного рівня хореографії. Програма поєднує тренувальні вправи з танцювальними рухами класичної та сучасної хореографії, танців народів світу  та ін. За роки існування колективу здійснено кілька десятків хореографічних  постановок. Мета програми – навчити дітей основам сучасного та народного  танцювального мистецтва, дати їм необхідні знання, навички, танцювальну техніку, враховуючи їхні вікові особливості.

       Основне завдання програми – дати вихованцям  хореографічну підготовку, виявити нахили дітей і задовольнити потребу в руховій активності; розвинути почуття  ритму, хореографічну виразність, координацію рухів; сформувати  у дітей танцювальні  навички, сценічну культуру. Зміцнити здоров’я дітей,  сформувати гармонійно розвинуту, красиву фігуру,  розвинути у дітей інтерес до фізичних вправ, художній смак, творчі здібності, волю та фантазію.

Восени 1995 року дитячий хореографічний ансамбль “Вікторія” вперше мав честь представити наше місто на міжнародній арені – став Дипломантом другого Міжнародного фестивалю дитячої творчості, телебачення і преси “Золота осінь Славутича” під девізом “Хочу бачити світ щасливим”.  З того часу почалася творча діяльність колективу. Хореографічний ансамбль  “Вікторія” вже давно відомий в місті Бровари та за його межами. Вихованці дитячого колективу неодноразово ставали дипломантами та переможцями міських, обласних, всеукраїнських конкурсів та міжнародних фестивалів.  Також хореографічний ансамбль “Вікторія” активно бере участь у культурно-масових заходах рідного міста, виступає на шкільних сценах.

Хореографічний ансамбль  “Вікторія” з творчим вогником і ентузіазмом відсвяткував своє 10-річчя. Свято відбулося 17 лютого 2006 року у МКЦ “Прометей”. На святковій сцені поряд із маленькими учасниками колективу, танцювали – середня, старша групи, а також випускники 2002-2006 років. Після святкування свого ювілею хореографічний ансамбль “Вікторія” вступив до Національної хореографічної спілки України та Асоціації сучасного та естрадного танцю України та став активно брати участь у конкурсах і фестивалях.

31 жовтня 2011 року у МКЦ «Прометей» відбувся святковий концерт з нагоди  15-річного ювілею ансамблю «Вікторія». На сцені презентували свою творчість  130 вихованців колективу та 15 випускників минулих років.

16 квітня 2016 року у МКЦ «Прометей» відбулося феєричне свято з нагоди 20-річного ювілею ансамблю «Вікторія»  під назвою «Танцюй з нами, Україно!». На святі було представлено 22 постановки дитячого колективу. І, як  завжди, за традицією, одну із них виконували випускники минулих років.

Результатом наполегливої праці дитячого колективу є чисельні  нагороди колективу: більш як 300 кубків  за масові постановки, кожен з яких підтверджений  дипломом. А також медалі за сольні та дуетні постановки.

За 24 роки  існування репертуар колективу збагатився безліччю хореографічних постановок за напрямками: сучасному, сучасно-естрадному, сучасно-спортивному, джаз-модерн, контемпорарі, шоу-денс, клубному, народному стилізованому, танців  народів світу та ін.

Заняття проводяться на базах Броварської загальноосвітньої школи № 2 та Броварської загальноосвітньої школи № 10 в добре облаштованих хореографічних залах.

                
Чільні перемоги колективу за останні 4 роки:

 Рік                 Назва конкурсу, фестивалю                       Рівень                                   Місце

 

2017 р.        «Соняшник»                м. Київ                    міжнародний                         1-ші місця

2017 р.         «7 чудес дитинства», м. Київ                   всеукраїнський                      1-ші місця

2017 р.        «Зіркове дитинство», м. Київ                  всеукраїнський                      1-ші місця

2017 р.         «Різдв’яний Київ – 2017», м. Київ          всеукраїнський                      1-ші місця

2018 р.         «Столиця запрошує», м. Київ                  міжнародний                         1-ше місце

2018 р.         «Зоряна Брама»         м. Київ                    всеукраїнський                      1-ші місця

2018 р.         «Оксамитовий дивосвіт», м. Київ           міжнародний                         1-ше місце

2018 р.         «Морська лагуна 2018», м. Коблево      міжнародний                       Гран-при, 1-ші м.

2018 р.         «Sunergi Danse»          м. Київ                    всеукраїнський                       1-ші місця

2018 р.         «Art-Danse Fest Gorizont», м. Одеса        всеукраїнський                       1-ші місця

2019 р.         «Strit Danse Boyarka Fest 2019», м. Київ, всеукраїнський                    1-ші місця  

 

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ДО СЕБЕ В КОЛЕКТИВ!!!
Більше інформації – за номером:  067-700-57-12.

Новини колективу

No posts available

Коментарі закриті.