Зразковий художній колектив «Хореографічний колектив «Феєрія Денс»

Зразковий художній колектив «Хореографічний колектив «Феєрія Денс» створено у 2006 році. Художній керівник колективу – Дудник Наталя Миколаївна та хореограф – Дудник Діана Богданівна. Нині, на фоні навіть дуже успішних танцювальних колективів у місті, хореографічний колектив «Феєрія Денс» виглядає особливо професійно і романтично, постійно даруючи своїм прихильникам справжнє свято хореографічного мистецтва. У 2017 році він отримав почесне звання «Зразковий художній колектив».

За час роботи танцювального колективу його керівник Наталя Дудник, педагогічний стаж якої складає 22 роки, зарекомендувала себе як відповідальний талановитий педагог, який добре володіє методикою педагогічної праці у дитячому творчому колективі. Діана Дудник закінчила Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю «Балетмейстер, педагог ансамблю сучасного танцю». Педагогічну діяльність розпочала в ансамблі «Феєрія Денс» на посаді хореографа з 2015 року. Працює зі старшою та середньою групами. 

Серед завдань, які стоять перед діяльністю дитячого творчого хореографічного колективу, найперше – навчити дітей красоті і виразності руху, формувати їх поставу, виробляти гарну ходу, розвивати фізичну силу, витривалість і спритність. Завдяки систематичному танцювальному навчанню діти набувають естетичної і танцювальної краси. Під час навчання діти отримують уяву про те, як танцювальні рухи виражають внутрішній світ людини.

Основним завданням керівника є формування у дітей танцювальних навичок, оволодіння сценічною культурою, а також розвиток цілого ряду рис: почуття колективізму, працьовитості, зібраності, витримки, наполегливості, цілеспрямованості, вміння долати труднощі, виявляти повагу до творчої діяльності інших. Але розпочинається все, як і належить, в тренувальній залі з найпростішого: з опанування основ хореографічних рухів, з постановки корпуса біля станка, із занять партерною гімнастикою тощо.

На даний час в колективі займається більше 90 дітей віком від 5 до 15 років. Нині у репертуарі ансамблю понад 30 танців різноманітного характеру.

Колектив працює за напрямками:

- дохореографічна підготовка;
- дитяча хореографія;
- класична хореографія;
- сучасна хореографія (модерн, контемперарі)

- спортивна хореографія (хіп-хоп, джаз фанк)

Зразковий художній колектив «Хореографічний колектив «Феєрія Денс» бере активну участь у концертній діяльності. Колектив виступає на сценах міста, перед учнівськими колективами, а також є постійним учасником багатьох конкурсів міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів в різних містах (Черкаси, Чернігів, Мукачево, Кам’янець-Подільський, Яремче, Харків, Львів, Коблево, Буковель та інші) та за кордоном, де посідає призові місця. Колектив став переможцем Міжнародного фестивалю «Кришталева зірка» (м. Прага, Чехія), Міжнародного фестивалю «Голубий Дунай» (м. Будапешт, Угорщина), Міжнародний фестиваль «Оксамитовий дивосвіт» (Чорногорія) та після тривалих відбіркових турів став лауреатом Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу «Крок до зірок».

          Найзначнішими перемогами за останні декілька років стали:

 

2016 р. – Всеукраїнські рейтингові змагання «ГРАН-ПРІ WorldUCA», – ІІ місце;

2016 р.  –  Всеукраїнський конкурс танцю «Go Up Fest»,  –  ГРАН-ПРІ;

2016 р.  – ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Global-Danse», – І, І місце,  ІІ, ІІ місце;

2016 р.  –  Всеукраїнський фестиваль сучасного танцю «Bring the Change», – І місце,   ІІ місце;

2016 р.  – Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник», – ГРАН-ПРІ;    
2017 р. – XII Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зимова фантазія», – І, І, І, І місце,  ІІ, ІІ, ІІ місце, ІІІ місце;

2017 р. – Всеукраїнський фестиваль «Морська лагуна» – ГРАН-ПРІ;

2017 р. – Обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…2017», – І місце;

2017 р. – V Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Kids will danse fest – 2017», - Гран-прі, І місце;

2018 р. – Фестиваль-конкурс «Оксамитовий дивосвіт 2018», – І місце;

2018 р. – «Відкритий відбірковий чемпіонат Західного регіону», – І, І місця;

2018 р. – Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Пізнайко збирає друзів», – І місце.

Заняття проводяться на базі Броварської загальноосвітньої школи № 6 (вулиця Герцена). 3).
ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ДО СЕБЕ В КОЛЕКТИВ!!!
Довідки за телефоном:  0672359204; 0639297385; Наталя Миколаївна Дудник.

Коментарі закриті.