Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Феєрія Денс»

Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Феєрія Денс» створено у 2006 році. Керівник колективу Дудник Наталя Миколаївна, та хореограф Дудник Діана Богданівна. Нині на фоні навіть дуже успішних танцювальних колективів у місті хореографічний колектив «Феєрія Денс» виглядає особливо професійно і романтично, постійно даруючи своїм прихильникам справжнє свято хореографічного мистецтва. З серпня 2017 року отримав почесне звання зразковий хореографічний колектив.

Дудник Наталя Миколаївна педагогічний стаж якої складає 18 років. За час роботи зарекомендувала себе як відповідальний талановитий педагог, який добре володіє ситуацією у дитячому творчому колективі. Дудник Діана Богданівна закінчила Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю «Балетмейстер, педагог ансамблю сучасного танцю». Педагогічну діяльність розпочала в ансамблі «Феєрія Денс» на посаді хореографа з 2015 року. Працює зі старшою та середньою групами. 

Серед завдань , які стоять перед його діяльністю, найперше - навчити дітей красоті і виразності руху, формувати їх поставу, виробляти гарну ходу, розвивати фізичну силу, витривалість і спритність. Завдяки систематичному танцювальному навчанню діти набувають естетичну і танцювальну красу. Під час навчання діти отримують уяву про те, як танцювальні рухи виражають внутрішній світ людини.

Основним завданням керівника є формування у дітей танцювальних навичок, оволодіння сценічною культурою, а також розвиток цілого ряду рис: почуття колективізму, працьовитості, зібраності, витримки, наполегливості, цілеспрямованості, вмінні долати труднощі, виявляти повагу до творчої діяльності інших. Але розпочинається все, як і належить, в тренувальній залі з найпростішого: з опанування основ хореографічних рухів, з постановки корпуса біля станка, із занять партерною гімнастикою тощо.

На даний час в колективі займається більше 90 дітей віком від 4 до 15 років. Заняття в підготовчій групі (4-5 років) проводяться два рази на тиждень. В молодшій, середній - три та старшій – чотири рази на тиждень. Нині у репертуарі ансамблю понад 25 танців різноманітного характеру та спрямування:

- дохореографічна підготовка;
- дитяча хореографія;
- класична хореографія;
- сучасна хореографія (модерн, контемперарі)

- спортивна хореографія (хіп-хоп, джаз фанк)

  Хореографічний колектив «Феєрія Денс» бере активну участь у концертній діяльності. Колектив виступає на сценах міста, перед учнівськими колективами, а також є постійний учасник багатьох конкурсів міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів в різних містах (Черкаси, Чернігів, Мукачево, Кам’янець-Подільський, Яремче, Харків, Львів, Коблево та інші) та за кордоном, де посідає призові місця. Колектив став переможцем Міжнародного фестивалю "Кришталева зірка" (м. Прага, Чехія), Міжнародного фестивалю "Голубий Дунай" (м. Будапешт, Угорщина), та після тривалих відбіркових турів став лауреатом Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу "Крок до зірок".
          Найзначнішими з них за останні декілька років стали:

2014 – Всеукраїнський хореографічний фестиваль «Нове покоління», – 1 місце;

2014 – Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Самоцвіти», – 3 місце;

2014 – Всеукраїнський телевізійний конкурс танцю «Ритми майбутнього», – 1 місце;

2015 – Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс «Квітуча України», – 1 місце;

2016 – Всеукраїнські рейтингові змагання «ГРАН-ПРІ WorldUCA», – 2 місце;

2016  –  Всеукраїнський конкурс танцю «Go Up Fest»,  –  ГРАН-ПРІ.

2016  – ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Global-Danse», – І, І місце,  ІІ, ІІ місце.

2016  –  Всеукраїнський фестиваль сучасного танцю «Bring the Change», – І місце,   ІІ місце.

 

2016  – Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник», – ГРАН-ПРІ.    
2017  – XII Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зимова фантазія», – І, І, І, І місце,  ІІ, ІІ, ІІ місце, ІІІ місце

2017 – Всеукраїнський фестиваль «Морська лагуна» - ГРАН-ПРІ.

 

Заняття проводяться на базі Броварської загальноосвітньої школи № 6 (вулиця Герцена, 3).
ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ ДО СЕБЕ В КОЛЕКТИВ !!!
Довідки за телефоном:  0672359204; 0639297385 Наталя Миколаївна