Народний художній колектив “Театр народної пісні “Слов’яночка”

Дитячий театр народної пісні «Слов’яночка»  створений у 2009 році на базі Будинку дитячої та юнацької творчості професійною співачкою, людиною, закоханою у пісню, Тетяною Вікторівною Мурзай. Творчий колектив ансамблю «Слов’яночка» налічує 45 дітей віком від 4 до 16 років, які об’єднані у три групи початкового, основного та вищого рівнів навчання. У 2016 році театр народної пісні «Слов’яночка» отримав почесне звання «Зразковий художній колектив».

За роки діяльності, в результаті пошуків свого оригінального творчого обличчя, визначилися пріоритетні напрямки розвитку та конкретні завдання ансамблю «Слов’яночка»: засобами пісні, театру і танцю виховувати у дітей творче сприйняття навколишнього світу, відтворювати його життєдайну красу, вчити їх художньому мисленню, прагненню до самовираження та яскравого сценічного успіху.

Творча діяльність ансамблю «Слов’яночка» у своїй основі має яскравий національний колорит і спрямована на відродження українських народних пісенних традицій а також на популяризацію духовної, народної та сучасної української пісенної культури та культур інших слов’янських народів.

У репертуарі «Слов’яночки» налічується більше 70 пісенних творів.  Переважно це – українські народні пісні, а також пісні слов’янських народів та духовні піснеспіви. Окрім того, до репертуару ансамблю входять пісенні твори сучасних авторів.

За короткий час ансамбль став загальним улюбленцем броварчан. Юних співаків можна зустріти на різноманітних концертних майданчиках: під час святкування Дня захисту дітей, у День Незалежності України, під час святкування Дня міста, Дня працівників освіти. Піснями діти вітають своїх ровесників у День святого Миколая, біля новорічної ялинки, беруть участь у різдвяно-великодніх концертах для мешканців рідного міста, чим сприяють ще і відродженню традицій народно-релігійної спадщини  українського народу у Броварському регіоні. Це засвідчує великий творчий потенціал колективу, його всебічну підготовку, постійне прагнення керівника до творчого зростання та вдосконалення дитячого вокального колективу.

Зразковий художній колектив «Театр народної пісні «Слов’яночка» став лауреатом та дипломантом десятків творчих конкурсів та фестивалів від регіонального до міжнародного рівня. Він представлений цілим гроном талановитих дітей, багато з яких є лауреатами та дипломантами низки пісенних форумів за сольні виступи.

 «Успіх країни починається з твого успіху» – ці слова Святослава Вакарчука стали головним девізом зразкового художнього колективу «Театр народної пісні «Слов’яночка».

Коментарі закриті.