Талановиті діти – майбутнє України!

10 грудня 2013 року підведено підсумки виставки-конкурсу образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, що проводилась в рамках фестивалю «Зорепад талантів» за сприяння міської програми «З турботою про кожного», якою опікується Броварський міський голова І.В. СапожкоВиставка засвідчила яскраве відображення соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, спрямованих на розвиток та удосконалення позашкільної освіти, турботу про обдарованих та соціально незахищених дітей, можливість надати кожній дитині однакові права для розкриття своїх природних задатків. Проведення фестивалю «Зорепад талантів-2013» стало своєрідним підсумком року дитячої творчості у нашому місті.

Виставка, що діяла з 04.12.2013 по 10.12.2013 року у міському краєзнавчому музеї, зібрала під своє крило кращих з кращих юних художників та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва – понад 350 номінантів з усіх шкіл та позашкільних закладів Броварів і засвідчила великий інтерес молоді до художнього мистецтва.

За час роботи виставки з її експонатами ознайомилось понад 1000 відвідувачів – мешканців міста та району, що стало своєрідним рекордом. З іншого боку – це вперше, коли виставка-конкурс «Зорепаду талантів» стала доступною для ознайомлення протягом тривалого часу широкому колу шанувальників художнього мистецтва.

Нагородження лауреатів та дипломантів – загалом понад 100 дітей – за результатами оцінки компетентного незалежного журі відбулось у стінах музею за присутності десятків учасників виставки, їхніх педагогів та батьків, які палко вітали щасливих звитяжців, образно кажучи,  пензля і палітри.  Не секрет, що за багатьма дитячими роботами стоять роки занять у гуртках та студіях і успіх є заслуженим результатом їхньої копіткої праці та потребує щонайбільшої похвали.

А нагороди розподілились наступним чином:

ОБРАЗОТВОРЧЕ  МИСТЕЦТВО 

Вікова категорія  до 9 років: 

 ДИПЛОМ

            1. Горошко Анна Миколаївна – «Котик – Воркотик»

ДЕНЦ «Камелія» – Вороніна Ольга Олександрівна (керівник гуртка «Студія образотворчого  мистецтва»)

        2. Шелест Єлизавета Андріївна – «Чарівний птах»

БДЮТ – Лобода Марина Володимирівна

3. Калита Валентина Андріївна – «Напишу чарівне місто моє»

ДЕНЦ «Камелія» – Вороніна Ольга Олександрівна (керівник гуртка «Студія образотворчого   мистецтва»)

4. Гисар Єлизавета Олександрівна – «Павич»

БНВО – Гриник Анастасія Юріївна (керівник гуртка «Початкове технічне моделювання»

5. Саклаков Олександр  Євгенович – «Казкова риба» – за стильність

БНВО – Сичова Марія Вячеславівна (керівник гуртка «Фантазія»)

1 місце 

              Іваненко Владислав Васильович – «Весела сімейка»

БДЮТ – Козлова Ольга Вікторівна

2 місце

1. Проценко Анна – «Мамочка моя рідна»

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – Бондаренко Валентина Павлівнавчитель початкових класів

2. Ластовка Дар’я Олегівна – «Мій друг»

БДЮТ – Козлова Ольга Вікторівна

ГРАН-ПРІ

             Шуляк Олександр Володимирович – «Дракончік»

              БДЮТ – Козлова Ольга Вікторівна

Вікова категорія  10-13 років

ДИПЛОМ

            1. Ковальчук Вікторія Максимівна – «Казкові папуги» – за творчий підхід

БНВО – Сичова Марія Вячеславівна (керівник гуртка «Фантазія»)

2. Хмарна Ольга – «Чарівний світ» (рибка?) – графіка

БНВО – Сичова Марія Вячеславівна (керівник гуртка «Фантазія»)

 3. Реїнт Дар’я – «Вчений барашка»

     Броварська гімназія ім.С.І.Олійника – Цимбал Галина Григорівна (керівник

                                                                    гуртка «Акварель»)

4. Слюсаренко Олександра – «Вечірні Бровари»

                  БДЮТ  – Лобода Марина Володимирівна

5. Цикало Олександра Ігорівна – «Похмурий осінній вечір»

    Броварський навчально-виховний комплекс  – Циба Тетяна Анатоліївна (керівник  гуртка «Образотворче мистецтво»)

6. Михайлюк  Єлизавета Олегівна – «Яскраве літо»

   ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 – Мельничук Світлана Віцентіївна (керівник гуртка «Образотворче мистецтво»)

7. Горова Маргарита Борисівна – «Так змішались кольори»

ДЕНЦ «Камелія» – Вороніна Ольга Олександрівна

8. Кравченко Маргарита Ігорівна – «Вечір»

БДЮТ – Козлова Ольга Вікторівна

9. Черній Гліб Анатолійович – «Попелюшка на балу»

    БДЮТ – Лобода Марина Володимирівна

10. Гладка Людмила – «Натюрморт»

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 –Тетянич Ольга Аврамівна

1 місце 

              Зарічняк Любов Анатоліївна – «Стилізація куманця»

БДЮТ – Лобода Марина Володимирівна

2 місце

  Білосохова Інна Артурівна – «Диво-птах»

ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 – Буригіна Ніна Миколаївна

3 місце

1. Гаврина Ольга Віталіївна – «Пензлями осені»

   ДЕНЦ «Камелія» – Вороніна Ольга Олександрівна (керівник студії  

                                     образотворчого  мистецтва)

2. Карпенко Давид Вікторович – «Над Дніпровою сагою»

Фортуна – Коваль Людмила  Олегівна

3. Толстов Ілля – «Пейзаж»

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – Тетянич Ольга Аврамівна

ГРАН-ПРІ

  1. 1.     Слюсаренко Олександра Ярославівна –  триптих

БДЮТ  – Лобода Марина Володимирівна

 Вікова категорія  14-17 років: 

ДИПЛОМ

              Лисенко Роман Володимирович – «Рідний край»

БДЮТ – Рибець Костянтин Іванович

 1 місце 

1. Чикаловець Тетяна – «Смачний натюрморт»

ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 – Мельничук Світлана Віцентіївна

2. Шуляк Яна – «Натюрморт»

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – Тетянич Ольга Аврамівна

2 місце

 Перехрест Єлизавета – «Троянди»

ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 – Мельничук Світлана Віцентіївна

ГРАН-ПРІ

         1. Лепеха Олена Миколаївна – «Моя Україна»

БДЮТ – Балакіна Надія Михайлівна

2. Коваленко Вікторія – «Осінь»

ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 – Мельничук Світлана Віцентіївна

Декоративно-ужиткове мистецтво

Вікова категорія  до 9 років:

ДИПЛОМ

1. Крячок Єлизавета – «Песик»

Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 – Соколовська Наталія

                                                                                                  Владиславівна

2. Мороз Анастасія Юріївна – «Сівка-Бурка»

    БНВО – Сичова Марія Вячеславівна (керівник гуртка «Фантазія»)

3. Панова Марія – «Україночка»

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – Бондаренко Валентина Павлівна

4. «Шекера  Марія – «Лялька»

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1  – Геля Неоніла Дмитрівна

5. Іваненко Анастасія – «Космос»

БДЮТ – Козлова Ольга Вікторівна

6. Швець Ростислав Олександрович

 БНВО – Керівник гуртка «Майстерня подарунків» – Чернецька Наталія

                             Віталіївна

1 місце

              Групова робота: Ластовка Дар’я, Шелест Єлизавета, Дуб Дар’я, Телендій Анна Фортенко Анастасія – «Березовий вальс»

    БДЮТ – Ільченко Людмила Петрівна

2 місце

2. Гречана Дар’я – «Гіацинти»

            БДЮТ – Ільченко Людмила Петрівна

3 місце

  Бородай Марія – «Півник»

   ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – Коломієць Ніна Володимирівна – вчитель початкових

                                                                                                        класів

Вікова категорія  10-13 років: 

ДИПЛОМ

1. Єрмоленко Аліса – «Полосатик»

БДЮТ  – Борисова Любов Арсеніївна

2. Слаутинська Любов – «Риба-клоун»

БДЮТ  – Борисова Любов Арсеніївна

3. Корж Наталія – «Риба»

БДЮТ  – Борисова Любов Арсеніївна

4. Демиденко Анна – «Метелик»

БДЮТ  – Борисова Любов Арсеніївна

5. Борзенко Катерина – «Вовча зграя»

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – «Вовча зграя» – Галич Ганна Григорівна

6. Ковальчук Вікторія – «Котофєй»

БНВО – Керівник гуртка «Фантазія» – Сичова Марія Вячеславівна

7. Арутюнов Роман – «Зимова казка»

              БНВО – Керівник гуртка «Фантазія» – Сичова Марія Вячеславівна

8. Гузенко Дар’я – «Совеня»

ТОВ «Приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Фортуна» – Коваль

Людмила Олегівна

9. Демчишак Анастасія Ігорівна – «Пано»

БНВК – Савченко Ольга Петрівна

10. Грибенник Марія – витинанки

БНВО – Керівник гуртка «Майстерня подарунків» – Чернецька Наталія Віталіївна

 1 місце 

            1. Топіха Юлія Володимирівна – «Українська хата»

           БНВО – Чернецька Наталія Віталіївна керівник гуртка «Майстерня подарунків»

 

2. Арендар Наталія – «Диво-птах», «Чудо-квти»

    БДЮТ – Пасічник Галина Юріївна

3. Колективна робота: Булава Анастасія, Дедела Анастасія, Коваленко  Єлизавета – «Запаси господині»

ДЕНЦ «Камелія» – Зінченко Світлана Григорівна

4. Новікова Аліна – «На самоті з поезією»

ДЕНЦ «Камелія» – Зінченко Світлана Григорівна

5. Цилінська Ніна – «Капелюх лісовичка»

            БНВО – Керівник гуртка «Чарівні прикраси» – Матвєєва Лілія Вікторівна

6. Тонка Олена – «Орхідея», «Український віночок»

    БДЮТ – Ільченко Людмила Петрівна

2 місце

1. Реїнт Дар’я – «Мандруючи містом»

              Броварська гімназія ім.С.І.Олійника – Єрьоменко Надія Євгеніївна

2. Розум Ольга Іванівна – «І досі сниться»

ДЕНЦ «Камелія» – Колесник Оксана Олексіївна

3. Горбач Артем – «Годинник»

   БНВО – Керівник гуртка «Майстерня подарунків» – Чернецька Наталія

                                                           Віталіївна

 

4. Шавров Сергій – «Відпусти пташку»

   БНВО – Керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» – Гриник

                                           Анастасія Юріївна

         5. Вакулінський Іван – «Кораблик»

    БНВО – Керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» – Гриник Анастасія Юріївна

6. Капічнікова Анастасія – «Лілія»

   БДЮТ – Юзвенко Інна Петрівна (Оберіг)

3 місце

1. Мар’ян Злата – «Північні красені»

ДЕНЦ «Камелія» – Зінченко Світлана Григорівна

2. Руденко Наталія – «Гість з далекої Галактики»

   БНВО – Керівник гуртка «Сувенірний» – Дегтяренко Вікторія Василівна

3. Берленко Анастасія – «Золота берізка»

БДЮТ – Юзвенко Інна Петрівна

Вікова категорія  14-17 років: 

 ДИПЛОМ

Удовенко Тетяна – «Увісні та наяву»

 БДЮТ – Лобода Марина Володимирівна

1 місце 

1. Звєркова Альона – «Думки у сні та наяву»

             ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 – Щекотіхіна Олена Григорівна

2. Стельмах Вікторія – «Під захистом матері», «Молитва Тараса»

БДЮТ – Пасічник Галина Юріївна

2 місце

1. Гринзовська Анастасія – «Українська лялька»

   ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – Чайка Оксана Миколаївна

2. Шуляк Яна – «Янголятко-рукодільниця»

БНВО – Геля Неоніла Дмитрівна

3 місце

Горбунова Анастасія – «Чарівний політ»

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 – Щекотіхіна Олена Григорівна

ГРАН-ПРІ

1.Темна Юлія – «Козацька душа», «Оберіг наших предків»

БДЮТ – Пасічник Галина Юріївна

 2. Дворник Євгенія – «Лялька-мотанка»

НВК – Савченко Ольга Петрівна