Персональна виставка Олени Карманської!

Loading Map....

Дата:
- 01/03/2018 - 31/03/2018
Час: 00:00 -00:00

Адреса:
Броварський краєзнавчий музеї


1 березня 2018 року Олена Карманська, керівник гуртка образотворчого мистецтва «Трикутник» Палацу творчості дітей та юнацтва м.Бровари, молода художниця, представила на розгляд глядачів персональну виставку сучасного візуального мистецтва.

Виставка отримала назву «Деконструкція або розбирання», що несе за собою маніфест свободи, автономності, саморефлексії мистецтва і особистих художніх практик автора.

Неочікувана випадковість, оказія, яка з нами відбулась і вплинула на нас – все це стало джерелом натхнення і роздумів автора у творчому пошуку. Ніщо нас так не приваблює, як випадкове. Ніщо так довго не залишається в нашій пам’яті, як нерегулярні події, які ніколи не повертаються, спогади, відчуття, стани, які не викидають у смітник і не спалюють, те, до чого можна постійно повертатися, розбирати знову і знову, як стару шафу з купою речей. Тексти, ситуації, проблемні питання, які ми реконструюємо в пошуках маленьких істин, те, з чим раціональний підхід не працює – над усім цим розмірковує автор у своїй творчості.

Побачити експозицію на власні очі глядачі зможуть у Броварському краєзнавчому музеї з 1 березня до 1 квітня 2018 року. Вхід вільний.

Вікові обмеження щодо перегляду робіт відсутні 🙂