Досягнення 2017-2018 н. р.

Список творчих колективів Палацу творчості дітей та юнацтва, 

переможців фестивалів та конкурсів за І семестр  2017-2018 року

п/п

Назва колективу або

ПІБ переможців

Кіль-

кість

дітей

ПІБ керівника Міс-це,

яке

посів

Назва заходу (конкурсу, фестивалю і т. д.) Дата та місце, де відбувався захід
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ
1. Марія Чувалдіна, вихованка  гуртка образотворчого та декоративно-ужитвового мистецтва «Абрис» 1 Балакіна Надія Михайлівна ІІ місце   Обласний етап всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» 23.10.2017

м. Біла Церква.

2. Оксана Нінічук, вихованка  гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» 1 Гамаюнова Юлія Григорівна ІІ місце Обласний етап всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» 23.10.2017

м. Біла Церква.

3. Михайло Бех, вихованець  фотогуртка «Матриця» 1 Бовтрук Анатолій Григорович І місце

 

Обласний конкурс фотоаматорів: «Моя Україно!», «Моя країна – Україна!» 25.10.2017

м. Біла Церква.

4. Ілля Дмитренко. вихованець  фотогуртка «Матриця» 1   ІІ місце

 

Обласний конкурс фотоаматорів: «Моя Україно!», «Моя країна – Україна!» 25.10.2017

м. Біла Церква.

5. Ансамбль народного танцю «Броварчаночка» 22 Мінько    Оксана Володимирівна І місце Обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…2017» 30.10.2017

с.Новосілки, Києво-Святошинський р-н.

6. Народний хореографічний ансамбль «Галатея»

 

12 Лисохмара Наталія Олександрівна Гран-прі Обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…2017» 30.10.2017

с.Новосілки, Києво-Святошинський р-н.

7. Зразковий хореографічний колектив «Феєрія Денс» 14 Дудник Наталя Миколаївна І місце Обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…2017» 30.10.2017

с.Новосілки, Києво-Святошинський р-н.

8. Зразковий хореографічний ансамбль «Каприз» 39 Маринич Світлана Володимирівна ІІІ місце Обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…2017» 30.10.2017

с.Новосілки, Києво-Святошинський р-н.

  Варвара Корнілова, вихованка  гуртка «Юний скульптор» 1 Рибець Костянтин Іванович І місце Обласний конкурс творчих робіт «Київщина без корупції» листопад 2017

м.Біла Церква

9. Аліна Пазич, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва «Вернісаж» 1 Лобода Марина Володимирівна ІІ місце

 

Обласний конкурс творчих робіт «Київщина без корупції» листопад 2017

м.Біла Церква

10. Микита Корнійчук вихованець Зразкової студії образотворчого мистецтва «Вернісаж» 1 Лобода Марина Володимирівна І місце Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку

«Право очима дитини»

 

листопад 2017

м.Біла Церква

11. Аліна Пазич, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва «Вернісаж» 1 Лобода Марина Володимирівна І місце Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку

«Право очима дитини»

 

листопад 2017

м.Біла Церква

12. Дарина Яцина, вихованка гуртка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Абрис» 1 Балакіна Надіїя Михайлівна ІІ місце

 

Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку

«Право очима дитини»

 

листопад 2017

м.Біла Церква

13. Варвара Корнілова, вихованка гуртка «Юний скульптор» 1 Рибець Костянтин Іванович ІІ місце

 

Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку

«Право очима дитини»

 

листопад 2017

м.Біла Церква

14. Гузова Поліна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва

«Палітра»

1 Гамаюнова Юлія Григорівна ІІІ місце Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки-конкурсу «Новорічна композиція» грудень 2017

м.Біла Церква

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РІВЕНЬ
1. Хореографічний колектив «Феєрія Денс» 13 Дудник Наталя Миколаївна І місце

І місце

ІІ місце

 

І Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного, циркового та вокального мистецтва «Морська лагуна» 24.06.2017 -02.07.2017

смт. Коблево

2. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 18 Третяк Алла Петрівна ІІ місце

ІІ місце

ІІ місце

Гран-прі

 

ІІ місце – дует: Варвара Дюденко, Софія Лемешко

 

І місце  – дует: Катерина Троян, Варвара Дюденко

 

І місце – тріо: Марія Запорожець, Анна Чорната. Катерина Троян

 

І місце – дует: Катерина Троян, Марія Запорожець

І Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного, циркового та вокального мистецтва «Морська лагуна» 24.06.2017 -02.07.2017

смт. Коблево

3. Зразковий хореографічний ансамбль «Каприз» 14 Маринич Світлана Володимирівна Дебютант – ансамбль Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографії

«У ритмах осені»

12.11.2017 м. Київ
4. Народний хореографічний ансамбль «Галатея» 26 Лисохмара Наталія Олександрівна ІІ місце V Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Павла Вірського ІІІ –й тур 20.11.2017 м. Київ
5. Зразковий хореографічний колектив «Феєрія Денс» 34 Дудник Наталя Миколаївна Гран прі

І місце

 

V Всеукраїнський фестиваль-конкурс

 «Kids will danse fest-2017»

25.11.2017 м. Київ
6. Зразковий хореографічний колектив «Феєрія Денс» 8 Дудник Наталя Миколаївна ІІ місце ІV Всеукраїнський фестиваль з хореографічного мистецтва «Art Dance 2018» 09.12.2017 м. Київ
7. Зразковий хореографічний ансамбль «Каприз» 48 Маринич Світлана Володимирівна Гран прі

І місце

Дебют – ансамбль

Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Різдвяні свята» 24.12.2017 м. Київ
8. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 44 Третяк Алла Петрівна І місце – Варвара Дюденко

І місце – Анна Сергеєва

І місце – Анстасія Мируга

ІІ місце. – Катерина Троян, Варвара Дюденко

ІІ місце – ансамбль

ІІ місце – ансамбль

ІІ місце – ансамбль

ІІІ місце – ансамбль

ІІІ місце – ансамбль

Кубок Григорія Чапкіса

ХІІІ Всеукраїнський фестиваль танцю «Різдвяний Київ – 2017» 24.12.2017 м. Київ
МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ
1. Зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» 3 Бездушна    Ірина Миколаївна І місце – Піндюра Євгенія

ІІ місце – Ануфрієва Діана, Дубовий Максим

ІV традиційні змагання зі спортивно-бального танцю «Family Cup» 14.10.2017

м.Київ

2. Зразковий хореографічний ансамбль «Каприз» 35 Маринич Світлана Володимирівна І місце  – ансамбль

І місце – ансамбль

Міжнародний вокально-хореографічний конкурс «Dance.Love.Sing.Life» 21.10.2017

м.Київ

3. Ансамбль народного танцю «Броварчаночка» 23 Мінько    Оксана Володимирівна І місце  – ансамбль

І місце – ансамбль

Міжнародний вокально-хореографічний конкурс «Dance.Love.Sing.Life» 21.10.2017

м.Київ

4. Зразковий театр народної пісні «Словʼяночка» 31 Мурзай    Тетяна Вікторівна

 

І місце – ансамбль

ІІ місце – Єва Сірик

ІІ місце – ансамбль

І місце – Дарʼя Черкас

Міжнародний вокально-хореографічний конкурс «Dance.Love.Sing.Life» 21.10.2017

м.Київ

5. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 12 Третяк Алла Петрівна ІІІ місце – Катерина Троян, Варвара Дюденко

ІІІ місце – Анна Сергеєва

ІІ місце – ансамбль

ІІ місце – дует: Катерина Троян, Карина Дуднікова

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Inna Brovary» 04.11.2017

м. Бровари

 

6. Зразковий хореографічний колектив «Феєрія Денс» 12 Дудник Наталя Миколаївна ІІІ місце – ансамбль ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Inna Brovary» 04.11.2017

м.Бровари

7. Зразковий театр народної пісні «Слов’яночка» 17 Мурзай Тетяна Вікторівна Гран Прі – Дар’я Черкас

І місце – ансамбль

І місце – Єва Сірик

І місце – тріо: Юлія  Дерев’янко, Емма Філон, Катерина Морозенко

ІІ місце – Юлія Дерев’янко

ІІІ місце –  Вероніка Петренко

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Inna Brovary» 04.11.2017 м.Бровари

 

8. Народний вокальний ансамбль «Калинка» 31 Шумовська Любов Василівна Гран Прі – ансамбль

Гран Прі – ансамбль

І місце – Анастасія Пічуріна

І місце – Катерина Ласточкіна

І місце – Ірина Солоян

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Inna Brovary» 04.11.2017 м.Бровари

 

9. Ансамбль естрадного вокалу «Sun Rise» 6 Пірожак Володимир Олексійович ІІ місце – Анастасія Оладенко

ІІ місце – Єва Ардашева

ІІІ місце – Анастасія Шевчук

ІІІ місце – Софія Вольчик

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Inna Brovary» 04.11.2017 м.Бровари

 

10. Ансамбль народного танцю «Броварчаночка» 15 Мінько    Оксана Володимирівна ІІ місце – ансамбль Відкритий чемпіонат зі східних танців «Volkan Denz» 11.11.2017

м. Київ