Досягнення 2017-2018 н. р.

Досягнення творчих колективів Палацу творчості дітей та юнацтва у 2017 – 2018 н. р.

п/п

Назва колективу

 

Кіль-

кість

дітей

ПІБ керівника Міс-це,

яке

посів

Назва заходу (конкурсу, фестивалю і т. д.) Дата та місце, де відбувався захід
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ
1. Гурток образотворчого та декоративно-ужитвового мистецтва                      «Абрис» 1 Балакіна Надія Михайлівна ІІ м – Марія Чувалдіна Обласний етап всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» 23.10.2017

м. Біла Церква.

2. Гурток образотворчого мистецтва                       «Палітра» 1 Гамаюнова Юлія Григорівна ІІ м – Оксана Нінічук Обласний етап всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» 23.10.2017

м. Біла Церква.

3. Фотогурток                     «Матриця» 2 Бовтрук Анатолій Григорович І м – Михайло Бех

ІІ м – Ілля Дмитренко

 

Обласний конкурс фотоаматорів: «Моя Україно!», «Моя країна – Україна!» 25.10.2017

м. Біла Церква.

4. Ансамбль народного танцю «Броварчаночка» 22 Мінько    Оксана Володимирівна І м  – ансамбль

 

Обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…2017» 30.10.2017

с.Новосілки, Києво-Святошинський р-н.

5. Народний хореографічний ансамбль                  «Галатея»

 

12 Лисохмара Наталія Олександрівна Гран-прі – ансамбль Обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…2017» 30.10.2017

с.Новосілки, Києво-Святошинський р-н.

6. Зразковий хореографічний колектив                       «Феєрія Денс» 14 Дудник Наталя Миколаївна І м – ансамбль Обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…2017» 30.10.2017

с.Новосілки, Києво-Святошинський р-н.

7. Зразковий хореографічний ансамбль                            «Каприз» 39 Маринич Світлана Володимирівна ІІІ м – ансамбль Обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…2017» 30.10.2017

с.Новосілки, Києво-Святошинський р-н.

8. Гурток                           «Юний скульптор» 1 Рибець Костянтин Іванович Ім. – Варвара Корнілова Обласний конкурс творчих робіт «Київщина без корупції» листопад 2017

м.Біла Церква

9. Зразкова студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» 1 Лобода Марина Володимирівна ІІ м. – Аліна Пазич

 

Обласний конкурс творчих робіт «Київщина без корупції» листопад 2017

м.Біла Церква

10. Зразкова студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» 1 Лобода Марина Володимирівна І м. – Микита Корнійчук Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку

«Право очима дитини»

листопад 2017

м.Біла Церква

11. Зразкова студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» 1 Лобода Марина Володимирівна І м. – Аліна Пазич Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку

«Право очима дитини»

листопад 2017

м.Біла Церква

12. Гурткок образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва                              «Абрис» 1 Балакіна Надіїя Михайлівна ІІ м. – Дарина Яцина Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку

«Право очима дитини»

 

листопад 2017

м.Біла Церква

13. Гурток                                  «Юний скульптор» 1 Рибець Костянтин Іванович ІІ м. – Варвара Корнілова Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку

«Право очима дитини»

листопад 2017

м.Біла Церква

14. Гурток образотворчого мистецтва                    «Палітра» 1 Гамаюнова Юлія Григорівна ІІІ м. –Поліна Вікторівна Гузова Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки-конкурсу «Новорічна композиція» грудень 2017

м.Біла Церква

15. Гурткок образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Абрис» 1 Балакіна Надія Михайлівна І м. – Наталія Мервінська Обласна виставка декоративно-ужиткового мистецтва                   «Скарби рідного краю» січень 2018

м.Біла Церква

 

16. Гурток образотворчого мистецтва                     «Палітра» 1 Гамаюнова Юлія Григорівна І м. – Міланія Іванова Обласна виставка декоративно-ужиткового мистецтва                   «Скарби рідного краю» січень 2018

м.Біла Церква

 

17. Гурток образотворчого мистецтва                  «Палітра» 1 Гамаюнова Юлія Григорівна Ім. – Оксана Нінічук (номінація образотворче мистецтво) Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» січень 2018

м.Біла Церква

 

18. Гурткок образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва                               «Абрис» 3 Балакіна Надія Михайлівна ІІм. – Животовський Валентин, Пасіка Вероніка, Літвінова Євдокія Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» січень 2018

м.Біла Церква

19. Гурткок образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва                             «Колібрі» 3 Козлова Ольга Вікторівна ІІІ м. – Тимченко Марія, Лесюн Микола, Лесюн Ірина Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» січень 2018

м.Біла Церква

 

20. Зразкова студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» 1 Лобода Марина Володимирівна І м.- Пазич Григорій Обласний конкурс плакатів «Безпека дорожнього руху –це життя» березень 2018 м.Біла Церква

 

21. Гурток                                  «Юний скульптор» 1 Рибець Костянтин Іванович ІІ м. – Корнілова Варвара Обласний конкурс плакатів «Безпека дорожнього руху –це життя» березень 2018 м.Біла Церква

 

22. Гурток образотворчого мистецтва                 «Палітра» 2 Гамаюнова Юлія Григорівна ІІ м. – Кобенко Іван та Філіпенко Анастасія Обласний етап Всеукраїнської  виставки конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання березень 2018 м.Біла Церква

 

23. Гурткок образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва                             «Колібрі» 2 Козлова Ольга Вікторівна ІІІ м. – Лесюн Микола

ІІ м. – Гавлицький Владислав

Обласний етап Всеукраїнської  виставки конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання березень 2018 м.Біла Церква

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РІВЕНЬ
1. Хореографічний ансамбль «Вікторія»

 

55 Третяк Алла Петрівна І м. – ансамбль

І м. – ансамбль

І м. – ансамбль

І м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

ІІ м. – Дюденко Варвара, Троян Катерина

ІІІ м. – ансамбль

ІІІ м. – Мірута Анастасія

ІІІ м. – Сергєєва Анна

Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зіркове дитинство» 21.05.2017

м. Київ

2. Зразковий хореографічний ансамбль                 «Каприз»

 

48

 

Маринич Світлана Володимирівна І м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

Гран-прі – ансамбль

Гран-прі – ансамбль

XI Всеукраїнський телевізійний фестиваль  дитячої творчості «TV START» 21.05.2017

м. Київ

3. Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» 27 Костюков Олександр Вікторович ІІІ м – Новик Діана Відкритий кубок Центральної України зі спортивних танців 27.05.2017

м. Київ

4. Хореографічний колектив «Феєрія Денс» 13 Дудник Наталя Миколаївна І м – ансамбль

І м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

 

І Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного, циркового та вокального мистецтва «Морська лагуна» 24.06.2017 -02.07.2017

смт. Коблево

5. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 18 Третяк Алла Петрівна ІІ м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

Гран-прі – ансамбль

 

ІІ м. – дует: Варвара Дюденко, Софія Лемешко

 

І м. – дует: Катерина Троян, Варвара Дюденко

 

І м. – тріо: Марія Запорожець, Анна Чорната. Катерина Троян

 

І м. – дует: Катерина Троян, Марія Запорожець

І Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного, циркового та вокального мистецтва «Морська лагуна» 24.06.2017 -02.07.2017

смт. Коблево

6. Зразковий хореографічний ансамбль                «Каприз» 14 Маринич Світлана Володимирівна Дебютант – ансамбль Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографії

«У ритмах осені»

12.11.2017

м. Київ

7. Народний хореографічний ансамбль               «Галатея» 26 Лисохмара Наталія Олександрівна ІІ м. – ансамбль V Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Павла Вірського ІІІ –й тур 20.11.2017

м. Київ

8. Зразковий хореографічний колектив                  «Феєрія Денс» 34 Дудник Наталя Миколаївна Гран прі – ансамбль

І м. – ансамбль

 

V Всеукраїнський фестиваль-конкурс

 «Kids will danse fest-2017»

25.11.2017

м. Київ

9. Зразковий хореографічний колектив                   «Феєрія Денс» 8 Дудник Наталя Миколаївна ІІ м. – ансамбль ІV Всеукраїнський фестиваль з хореографічного мистецтва «Art Dance 2018» 09.12.2017

м. Київ

10. Зразковий хореографічний ансамбль                «Каприз» 48 Маринич Світлана Володимирівна Гран прі – ансамбль

І м. – ансамбль

Дебют – ансамбль

Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Різдвяні свята» 24.12.2017

м. Київ

11. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 44 Третяк Алла Петрівна І м. – Варвара Дюденко

І м. – Анна Сергеєва

І м. – Анстасія Мируга

ІІ м. – Катерина Троян, Варвара Дюденко

ІІ м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

ІІІ м. – ансамбль

ІІІ м. – ансамбль

Кубок Григорія Чапкіса

ХІІІ Всеукраїнський фестиваль танцю «Різдвяний Київ – 2017» 24.12.2017

м. Київ

12. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 5 Третяк Алла Петрівна ІІ м. – Дюденко Варвара та Сергеєва Анна «Kyiv Соllege Dance 2018» 17.02.2018

м. Київ

13. Ансамблю спортивно-бального танцю «Гармонія»   Костюков Олександр Вікторович І місце – Дроботя Андрій та Головень Дарина
ІІ місце – Дзюба Марія
ІІІ місце – Гузенко КатеринаІ місце – Новик Діана
Відкриті всеукраїнські змагання по спортивних танцях

«Кубок України – 2018»

25.03.2018

м. Київ

14. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 37 Третяк Алла Петрівна І м. – ансамбль

І м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

ІІІм. – ансамбль

ІІІ м. – ансамбль

ІІІ м. – ансамбль

V Всеукраїнський фестиваль  «Зоряна Брама» 25.03.2018

м. Київ

15. Зразковий театр народної пісні            «Слов’яночка» 23 Мурзай Тетяна Вікторівна Гран-прі – ансамбль

Гран-прі – Марія Щербакова

І м. – ансамбль

І м. – ансамбль

ІІм. – Дар’ю Черкас

ІІм. – Олександра Мотику ІІм. – Вікторію Петренко  ІІм. – Єву Сірик

Міжнародний фестиваль-конкурс

 «Талановиті діти України»

25.03.2018

м. Київ

16. Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» 8 Костюков Олександр Вікторович І м. – Андрій Дробота, Дарина Головець

ІІ м. – Денис Бабяк, Діана Новик

І м. – Максим Мацько, Ольга Жучкова

Відкриті Всеукраїнські змагання по спортивно-бальним танцям «Міжнародний кубок спортивної ліги» 21.04.2018

м. Київ

МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ
1. Ансамбль народного танцю               «Броварчаночка» 40 Мінько Оксана Володимирівна І м. – ансамбль

І м – ансамбль

Гран-прі – ансамбль

Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс «Зірка-Фест. Київська веселка» 21.05.2017

м. Київ

2. Зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» 3 Бездушна    Ірина Миколаївна І м – Піндюра Євгенія

ІІ м – Ануфрієва Діана, Дубовий Максим

ІV традиційні змагання зі спортивно-бального танцю «Family Cup» 14.10.2017

м.Київ

3. Зразковий хореографічний ансамбль               «Каприз» 35 Маринич Світлана Володимирівна І м  – ансамбль

І м – ансамбль

Міжнародний вокально-хореографічний конкурс «Dance.Love.Sing.Life» 21.10.2017

м.Київ

4. Ансамбль народного танцю      «Броварчаночка» 23 Мінько    Оксана Володимирівна І м  – ансамбль

І м – ансамбль

Міжнародний вокально-хореографічний конкурс «Dance.Love.Sing.Life» 21.10.2017

м.Київ

5. Зразковий театр народної пісні             «Словʼяночка» 31 Мурзай    Тетяна Вікторівна

 

І м – ансамбль

ІІ м – Єва Сірик

І Ім – ансамбль

І м – Дарʼя Черкас

Міжнародний вокально-хореографічний конкурс «Dance.Love.Sing.Life» 21.10.2017

м.Київ

6. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 12 Третяк Алла Петрівна ІІІ м – Катерина Троян, Варвара Дюденко

ІІІ м – Анна Сергеєва

ІІ м – ансамбль

ІІ м – дует: Катерина Троян, Карина Дуднікова

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Inna Brovary» 04.11.2017

м. Бровари

 

7. Зразковий хореографічний колектив                  «Феєрія Денс» 12 Дудник Наталя Миколаївна ІІІ м – ансамбль ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Inna Brovary» 04.11.2017

м.Бровари

 

8. Зразковий театр народної пісні             «Слов’яночка» 17 Мурзай Тетяна Вікторівна Гран Прі – Дар’я Черкас

І м – ансамбль

І м – Єва Сірик

І м – тріо: Юлія  Дерев’янко, Емма Філон, Катерина Морозенко

ІІ м – Юлія Дерев’янко

ІІІ м –  Вероніка Петренко

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Inna Brovary» 04.11.2017 м.Бровари

 

9. Народний вокальний ансамбль            «Калинка» 31 Шумовська Любов Василівна Гран Прі – ансамбль

Гран Прі – ансамбль

І м – Анастасія Пічуріна

І м – Катерина Ласточкіна

І м – Ірина Солоян

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Inna Brovary» 04.11.2017 м.Бровари

 

10. Ансамбль народного танцю «Броварчаночка» 15 Мінько    Оксана Володимирівна ІІ м – ансамбль Відкритий чемпіонат зі східних танців «Volkan Denz» 11.11.2017

м. Київ

11. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 2 Третяк Алла Петрівна І м. – Дюденко Варвара, Сергеєва Анна Міжнародний фестиваль мистецтв «Столиця запрошує» 27-28.01.2018 м.Київ
12. Зразковий театр народної пісні «Слов’яночка» 23 Мурзай Тетяна Вікторівна Гран-прі – ансамбль

Гран-прі – Марія Щербакова

І м. – ансамбль

І м. – ансамбль

ІІм. – Дар’ю Черкас

ІІм. – Олександра Мотику ІІм. – Вікторію Петренко  ІІм. – Єву Сірик

Міжнародний фестиваль-конкурс

 «Талановиті діти України»

25.03.2018

м. Київ

13. Ансамбль народного танцю «Броварчаночка» 36 Мінько Оксана Володимирівна І м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

 

VІІ міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зіркафест. Моя Україна» 31.03.2018

м. Київ

14. Зразковий хореографічний ансамбль                «Каприз» 33 Маринич Світлана Володимирівна І м. – ансамбль

І м. – ансамбль

І м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

V міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва

«GLOBAL – DANCE»

21-22.04.2018

м. Умань

15. Зразковий хореографічний колектив                  «Феєрія Денс» 17 Дудник Наталя Миколаївна І м. – ансамбль

 

Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного, циркового мистецтва «Оксамитовий Дивосвіт» 21-22.04.2018

м. Київ

16. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 67 Третяк Алла Петрівна І м. – Анна Сергеєва, Варвара Дюденко

ІІ м. – Анастасія Мирута

ІІ м. – Варвара Дюденко

ІІ м. – Анна Сергеєва

ІІ м. – Дар’я Поліщук

ІІ м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

ІІІ м. – ансамбль

ІІІ м. – ансамбль

ІІІ м. – ансамбль

Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного, циркового мистецтва «Оксамитовий Дивосвіт» 21-22.04.2018

м. Київ

17. Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» 8 Костюков Олександр Вікторович І м. – Мацько Максим та Жучкова Ольга

ІІ м. –

ІІ

Міжнародний кубок спортивної ліги «Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивно-бальних танців» 21.04.2018

м.Київ

19. Народний хореографічний ансамбль

«Галатея»

35 Лисохмара Наталія Олександрівна І м. – ансамбль

 

Міжнародний фестиваль-конкурс танців народів світу «Веселкова Терпсихора» 28.04.2018

м. Київ

20. Зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» 12 Бездушна Ірина Миколаївна ІІ м. – Бережецький Олексій та Сердюк Єлизавета ІХ Інтернаціональний танцювальний фестиваль «Дзеркальна струя – 2018» 29.04.2018

м.Харків

21. Ансамбль народного танцю «Броварчаночка» 34 Мінько Оксана Володимирівна Дипломант Відкритий фестиваль народної хореографії «Танець – душа нороду» 04.05.2018

м. Київ

22. Зразковий хореографічний колектив                  «Феєрія Денс» 28 Дудник Наталя Миколаївна ІІ м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

ІІ м. – ансамбль

ІV Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Зірковий тріумф» 12.05.2018

м. Вінниця

 

Масові заходи Палацу творчості дітей та юнацтва 2017-2018 навчального року