Досягнення 2016-2017 н. р.

Перемоги вихованців Палацу творчості дітей та юнацтва 

п/п

Назва колективу або

ПІБ переможців

Кіль-

кість

дітей

ПІБ керівника Місце,

яке

посів

Назва заходу (конкурсу, фестивалю і т. д.) Дата та місце, де відбувався захід
ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ
1. Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Світ іграшки» 10 Пасічник Галина Юріївна І місце Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка 
“Новорічна композиція”. (обласний етап)
грудень

2016 року

2. Народний вокальний ансамбль «Калинка» 19 Шумовська Любов Василівна ІІІ місце – ансамбль

 

Обласний дитячо-юнацький конкурс виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін» 28.03.2017 р.,

м. Біла Церква

3. Зразковий театр народної пісні «Слов’яночка» 23 Мурзай Тетяна Вікторівна І місце – ансамбль

 

Обласний дитячо-юнацький конкурс виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін» 28.03.2017 р.,

м. Біла Церква

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РІВЕНЬ
4. Народний хореографічний ансамбль «Галатея»

 

22

 

Лисохмара Наталія Олександрівна І місце;

І місце;

І місце

Всеукраїнський хореографічно-вокальний конкурс «Твій олімп» 04.06.2016 р.,

м. Київ

 

5. Народний хореографічний ансамбль «Галатея»

 

27 Лисохмара Наталія Олександрівна І місце – ансамбль;

І місце – ансамбль;

 

Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Кам’янця» 19.11.-21.11.

2016 р.

м. Кам’янець-Подільський

6. Зразковий театр народної пісні «Слов’яночка» 26 Мурзай Тетяна Вікторівна І місце – ансамбль;

ІІ місце – ансамбль

Х Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни» 26.11.2016 р.,

м.Київ

7. Зразковий хореографічний ансамбль «Каприз»

 

46

 

Маринич Світлана Володимирівна І місце – ансамбль;

І місце – ансамбль;

ІІ місце – ансамбль;

ІІІ місце – ансамбль

Всеукраїнський хореографічний конкурс «Україна – це ми!» 10.12.2016 р.,

м. Київ

8. Хореографічний колектив «Феєрія Денс» 37 Дудник Наталія Миколаївна І місце – ансамбль

ІІ місце – ансамбль

Всеукраїнський фестиваль сучасного танцю «Brinq The Chanqe» 17.02.2017 р.,

м. Київ

9. Ансамбль народного танцю «Броварчаночка» 17 Мінько Оксана Володимирівна І місце – ансамбль;

І місце – ансамбль;

І місце – ансамбль

«Зимовий Єль Фаюм – 2017» 25.02.2017 р.,

м. Київ

10. Народний хореографічний ансамбль «Галатея» 25 Лисохмара Наталія Олександрівна І місце – ансамбль;

І місце – ансамбль

Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс

«Моя Україна!»

25.02.2017 р.,

м. Київ

11. Зразковий театр народної пісні «Слов’яночка» 23 Мурзай Тетяна Вікторівна І місце – ансамбль;

І місце – ансамбль

Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс

«Моя Україна!»

25.02.2017 р.

м. Київ

МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ
12. Зразковий хореографічний ансамбль «Каприз» 32

 

Маринич Світлана Володимирівна І місце – ансамбль Міжнародний конкурс мистецтв «World of  talents» 26.10.-30.10.

2016 р.,

м. Львів

13. Хореографічний ансамбль «Вікторія»

 

35 Третяк Алла Петрівна І місце – ансамбль;

ІІ місце – ансамбль;

ІІІ місце – ансамбль;

ІІІ місце – ансамбль

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв

«Джерело надій»

29.10.2016 р.,

м. Київ

14. Зразковий вокальний ансамбль «Слов’яночка» 4 Мурзай Тетяна Вікторівна І місце – тріо у складі: Юлія Дерев’янко, Катерина Морозенко, Анастасія Єрьоменко Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival», Іnna-Browary 05.11.- 06.11.

2016 р.,

м. Бровари

15. Хореографічний колектив «Феєрія Денс» 22

 

Дудник Наталія Миколаївна ІІІ місце – колектив Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival» Іnna-Browary 05.11.- 06.11.

2016 р.,

м. Бровари

16. Зразковий хореографічний ансамбль «Каприз» 13 Маринич Світлана Володимирівна І місце – ансамбль Міжнародний фестиваль-конкурс «Moment Glori-2017» 31.01.2017 р.,

м. Київ

17. Хореографічний колектив «Феєрія Денс» 73 Дудник Наталія Миколаївна І місце – колектив;

І місце – колектив;

І місце – колектив;

І місце – колектив;

ІІ місце – колектив;

ІІ місце – колектив;

ІІ місце – колектив;

ІІІ місце – колектив

XII  Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зимова фантазія» 11.02.2017 р.,

м. Київ

18. Хореографічний ансамбль «Вікторія» 22 Третяк Алла Петрівна І місце – ансамбль;

ІІ місце – ансамбль;

 

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» 25.02.2017 р.,

м. Київ

 

19. Хореографічний колектив «Феєрія Денс»

 

60 Дудник Наталія Миколаївна

 

І місце – ансамбль;

ІІ місце – ансамбль;

ІІ місце – ансамбль

Міжнародний  фестиваль-конкурс

«Сім чудес дитинства»

25.03.-26.03.

2017 р.,

м. Київ

20. Хореографічний ансамбль «Вікторія»

 

60 Третяк Алла Петрівна І місце – ансамбль;

І місце – ансамбль;

І місце – ансамбль;

І місце – ансамбль;

ІІ місце – ансамбль;

ІІ місце – ансамбль;

ІІ місце – ансамбль;

ІІ місце – ансамбль

Міжнародний  фестиваль-конкурс

«Сім чудес дитинства»

25.03.-26.03.

2017 р.,

м. Київ

 

ВИХОВАНЦІ

 

з/п

ПІП

вихованця

 

місце

 

Назва заходу

(конкурс, фестиваль….)

 

Назва гуртка, творчого об’єднання

 

ПІБ

керівника

 

Дата та місце, де відбувався захід
ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ  
1. Шенгелія Ніно Іраклівна

 

ІІ місце Обласний фестиваль-конкурс читців, присвячений 160-річчю від дня народження І.Я. Франка Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово»  

Шмаль Михайло Михайлович

 

16.09.2016 р.,

м. Бориспіль

2. Радкевич Валерія Леонідівна ІІІ місце Обласний фестиваль-конкурс читців, присвячений 160-річчю від дня народження І.Я. Франка Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово» Шмаль Михайло Михайлович

 

16.09.2016 р.,

м. Бориспіль

3. Кулик Марія Миколаївна ІІ місце Всеукраїнський конкурс «Український сувенір»

(обласний етап)

Гурток «Світ іграшки» Пасічник Галина Юріївна 15.10.2016 р.,

м. Біла Церква.

4. Гоцуленко Кіра Ігорівна І місце Обласна виставка-конкурс дитячого малюнка

«Право очима дітей»

Гурток східного живопису «Сакура»– Сміховська Олена Аркадіївна

 

24.11.2016 р.,

м. Київ

5. Пазич Аліна Павлівна І місце Обласна виставка- конкурс дитячого малюнка на тему: «Право очима дітей» Зразкова студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» Лобода Марина Володимирівна 24.11.2016 р.,

м. Київ

6. Пазич Григорій Павлович Заохочувальна грамота Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» (обласний етап)

 

 

Зразкова студія образотворчого мистецтва «Вернісаж»

Лобода Марина Володимирівна 21.02.2017

м. Біла Церква

7. Кравчук Яна

Юріївна

ІІ місце Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості робіт вихованців початкового технічного моделювання Гурток образотворчого мистецтва «Палітра» Гамаюнова Юлія Григорівна Беерезень

м. Біла Церква

8. Нінічук Оксана Володимирівна І місце Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» (обласний етап) Гурток образотворчого мистецтва «Палітра» Гамаюнова

Юлія Григорівна

21.02.2017

м. Біла Церква

9. Пазич Аліна Павлівна ІІІ місце ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» Зразкова студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» Лобода Марина Володимирівна 25.01.2017 р.,

м. Біла Церква

10. Білосохова Інна Артурівна ІІІ місце ІІІ (обласний)  етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» Зразкова студія образотворчого мистецтва «Вернісаж»

 

Лобода Марина Володимирівна 25.01.2017 р.,

м. Біла Церква

11. Зелінська Тетяна Володимирівна І місце

 

 

Обласний профорієнтаційний конкурс малюнка

«Твоє майбутнє в твоїх руках»

Зразкова студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» Лобода Марина Володимирівна Жовтень

2016 р.

м. Київ

12. Корнілова Варвара Лаврівна ІІІ місце Обласний конкурс творчих робіт «Київщина без корупції» Гурток «Юний скульптор» Рибець Костянтин Іванович 01.11.2016 р.,

м. Київ

13. Кострицька Олександра Романівна І місце Обласний конкурс творчих робіт «Київщина без корупції» Гурток образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Фантазія» Сичова Марія Вячеславівна 01.11.2016 р.,

м. Київ

14. Юрікова Ксенія Олексіївна І місце Конкурс зі спортивно-бальних танців «Кубок Київської області – 2017» Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія»

 

Костюков Олександр Вікторович 25.02.2017 р.,

м. Київ

15. Янович Катерина Геннадіївна ІІ місце Конкурс зі спортивно-бальних танців «Кубок Київської області – 2017» Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія»

 

Костюков Олександр Вікторович 25.02.2017 р.,

м. Київ

16. Дует:

Власюк Артем Юрійович,

Логвиненко Софія Іванівна

І місце Конкурс зі спортивно-бальних танців «Кубок Київської області – 2017» Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія»

 

Костюков Олександр Вікторович 25.02.2017 р.,

м. Київ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РІВЕНЬ  
17. Юрікова Ксенія Олексіївна І місце

 

 

Всеукраїнський турнір «Відкритий кубок ВГО ЛФСТ –  2016» Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» Костюков Олександр Вікторович 06.11.2016 р.,

м. Київ

18.  

Власюк Артем Юрійович

 

ІІ місце

 

Всеукраїнський турнір «Відкритий кубок ВГО ЛФСТ –  2016» Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія»

 

Костюков Олександр Вікторович 06.11.2016 р.,

м. Київ

19.  

Жучкова Ольга Антонівна

 

ІІ місце;

І місце

 

Всеукраїнський турнір «Відкритий кубок ВГО ЛФСТ –  2016» Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія»

 

Костюков Олександр Вікторович 06.11.2016 р.,

м. Київ

20. дует:

Власюк Артем Юрійович,

Щербак Дарія

Олександрівна;

І місце

 

Всеукраїнський турнір «Відкритий кубок ВОО ЛФСТ –  2016 Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» Костюков Олександр Вікторович

 

06.11.2016 р.,

м. Київ

21. дует:

Мацько Максим Костянтинович, Жучкова Ольга Антонівна

ІІ місце

 

Всеукраїнський турнір «Відкритий кубок ВОО ЛФСТ –  2016» Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» Костюков Олександр Вікторович

 

06.11.2016 р.,

м. Київ

22. Янович Катерина Геннадіївна ІІ місце

 

Всеукраїнський турнір «Відкритий кубок ВОО ЛФСТ –  2016» Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» Костюков Олександр Вікторович 06.11.2016 р.,

м. Київ

23. Гурт Олександра Гран-прі Всеукраїнський хореографічний конкурс «Україна – це ми!» Народний хореографічний ансамбль «Галатея» Лисохмара Наталія Олександрівна 10.12.2016 р.,

м. Київ

24. Гурт Олександра

 

І місце Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Кам’янця» Народний хореографічний ансамбль «Галатея» Лисохмара Наталія Олександрівна 19.11.-21.11.

2016 р.

м. Кам’янець-Подільський

25. Чекмаз Катерина Олександрівна І місце Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Чемпіонат України – 2017» Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» Костюков Олександр Вікторович 25.02.2017 р.,

м. Київ

26. дует:

Власюк Артем, Щербак Дарія Олександрівна;

І місце Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Чемпіонат України – 2017»

 

 

Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія»

Костюков Олександр Вікторович 25.02.2017 р.,

м. Київ

27. дует:

Мацько Максим Костянтинович, Жучкова Ольга Антонівна

І місце

 

Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Чемпіонат України – 2017»  

Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія»

Костюков Олександр Вікторович 25.02.2017 р.,

м. Київ

28. Жучкова Ольга Антонівна; І місце Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Чемпіонат України – 2017»  

Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія»

Костюков Олександр Вікторович 25.02.2017 р.,

м. Київ

29. Чекмаз Катерина Олександрівна

 

І місце; ІІ місце

 

«Відкритий кубок Києва – 2017» Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» Костюков Олександр Вікторович 18.03.2017 р.

м. Київ

30. Оприщенко Анастасія Ігорівна І місце Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка

«Україна – європейська держава»

Гурток східного живопису «Сакура» Сміховська Олена Аркадіївна червень,

2016 р.

м. Київ

31. Юрікова Ксенія Олексіївна ІІ місце «Відкритий кубок Києва – 2017» Ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія» Костюков Олександр Вікторович 18.03.2017 р.

м. Київ

32. Тріо у складі:

Дерев’янко Юлія Вікторівна,

Морозенко Катерина Сергіївна,

Єрьоменко Анастасія Юріївна

І місце Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival», Іnna-Browary Зразковий театр народної пісні «Слов’яночка»

 

 

Мурзай Тетяна Вікторівна 05.11.- 06.11.

2016 р.,

м. Бровари

33.  
34. Ковальова Анастасія ІІІ місце Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ» Зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» Бездушна Ірина Миколаївна 25.02.-26.02. 2017 р., м. Київ
35. Мирута Анастасія Сергіївна І місце Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» Хореографічний ансамбль «Вікторія»

 

Третяк Алла Петрівна 05.11.- 06.11.

2016 р.,

м. Бровари

36. Дует:

Троян Катерина Сергіївна,

Дюденко Варвара Сергіївна

І місце Міжнародний  фестиваль-конкурс

«Сім чудес дитинства»

Хореографічний ансамбль «Вікторія»

 

 

 

Третяк Алла Петрівна 25.03.-26.03.

2017 р.,

м. Київ

37. Мирута Анастасія Сергіївна

 

І місце Міжнародний  фестиваль-конкурс «Сім чудес дитинства» Хореографічний ансамбль «Вікторія»

 

Третяк Алла Петрівна 25.03.-26.03.

2017 р.,

м. Київ

38. Дует:

Запорожець Марія Андріївна,

Чорната Анна Сергіївна

І місце Міжнародний  фестиваль-конкурс «Сім чудес дитинства» Хореографічний ансамбль «Вікторія»

 

 

 

Третяк Алла Петрівна 25.03.-26.03.

2017 р.,

м. Київ

 

Директор ПТДЮ                                                                                                                                                                  Павлученко