Досягнення 2014/2015

 Народний вокальний ансамбль “Калинка”

Обласний конкурс виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін»:  анс. «Калинка» – І місце

Обласний конкурс виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін»:  Дмитро Ніконов – Гран-прі

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій»: (естрадний вокал) – І місце , (народний вокал) – І місце

 

Театр народної пісні “Слов’яночка”

Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль «Самоцвіти-2014»:  анс. «Слов’яночка» – ІІІ премія; Дерев’янко Юлія – ІІІ премія

V-й Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Рождественский ангел – 2014»: Дерев’янко Юлія – Гран-прі;   Черкас Дарія – І місце

І Міжнародний  благодійний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «EURO MUSIC DANCE»: анс. «Слов’яночка» – І місце; Дерев’янко Юлія – ІІ місце

Фестиваль-конкурс «Україна починається з тебе»:  анс. «Слов’яночка» – ІІІ місце

І Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький хоровий фестиваль-конкурс «Голоси яскравої країни»:  анс. «Слов’яночка» – ІІ місце (середня вікова категорія); ІІ місце (змішана вікова категорія)

Обласний конкурс виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін»:  анс. «Слов’яночка» – ІІ місце

Народний хореографічний ансамбль “Галатея”

ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії ім. П. Вірського: анс. «Галатея» – Лауреат фестивалю

IV телевізійний проект «Ритми майбутнього» (відбірковий тур ювілейного V Міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії «Мысль – поток»): анс. «Галатея»  у  різних номінаціях – І місце; І місце; ІІ місце

 

Зразковий хореографічний ансамбль “Каприз”

Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль «Самоцвіти-2014»: анс. «Каприз» – ІІІ премія

Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Терпсіхора»: анс. «Каприз» – Гран-прі

Всеукраїнський конкурс дитячої та юнацької творчості
«Таланти весни- 2015»: анс. «Каприз» – ІІ місце; ІІ місце; ІІІ  місце

IV телевізійний проект «Ритми майбутнього» (відбірковий тур ювілейного V Міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії «Мысль – поток») анс. «Каприз» – ІІІ місце ( молодша вікова категорія); ІІІ місце (середня вікова категорія); ІІІ місце (старша вікова категорія).

Міжнародний  конкурс мистецтв «Моя країна»: анс. «Каприз» – Гран-прі (старша вікова категорія) ; Гран-прі (змішана вікова категорія); ІІ  місце; ІІ місце  (різні вікові категорії)

Фестиваль-конкурс «Україна починається з тебе»: анс. «Каприз» – Гран-прі; І місце; І місце (різні вікові категорії)

ІІІ Міжнародний фестиваль  національних і сучасних культур «Славниця» : анс. «Каприз» – Гран-прі;  І місце; І місце; ІІ місце

Хореографічний колектив “Феєрія Денс”

ХХХІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Зоряні мости»: анс. «Феєрія» – І місце

Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль «Самоцвіти-2014» : анс. «Феєрія» – ІІІ премія

IV телевізійний проект «Ритми майбутнього» (відбірковий тур ювілейного V Міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії «Мысль – поток»): анс. «Феєрія» – ІІІ  місце

Фестиваль-конкурс «Україна починається з тебе»: анс. «Феєрія» – ІІІ місце

ІІІ Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс «Квітуча Україна»: анс. «Феєрія» – І місце; І місце; ІІ місце

 

Хореографічний ансамбль сучасного танцю “Вікторія”

Всеукраїнський фестиваль «Об’єднаймо дитячу  країну»: анс. «Вікторія» –  диплом І ступеню

Всеукраїнський конкурс  мистецтв «Золоті ворота» : анс. «Вікторія» – І місце; ІІ місце; ІІІ місце

Чемпіонат України з танцювального шоу: Балан Вікторія – І місце; Швидак  Анна – І місце ; Левковець Валерія – І місце

VIII Міжнародний фестиваль  «Непростотанці» : анс. «Вікторія» – ІІ місце;

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»: анс. «Вікторія» – Гран-прі;  три І місця; два ІІ місця; ІІІ місце

Фестиваль мистецтв «Зіркове дитинство»: анс. «Вікторія» – лауреат І ступеня; лауреат ІІ ступеня; Чорната Анна – лауреат ІІ ступеня; Василенко Дарина, Троян Катерина – лауреати І ступеня; Гламазда Руслана, Гламазда Ольга –  лауреати І ступеня;

 

Ансамбль  народного танцю «Броварчаночка»

Рейтинговий фестиваль східного танцю  «ШАМС ЕЛЬ МАСЕР»: анс. «Броварчаночка»  –  І місце; Тараненко Анна – ІІІ місце

Всеукраїнський конкурс мистецтв «Моя країна»: анс. «Броварчаночка» – І місце; І місце; ІІ місце;

Чемпіонат України «Українська асоціація виконавців східного танцю»: анс. «Броварчаночка»  –  ІІ місце

І Міжнародний  благодійний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «EURO MUSIC DANCE» : анс. «Броварчаночка»  –  ІІІ місце

Міжнародний фестиваль східного танцю  «Бал-Беліданс – 2014»: анс. «Броварчаночка»  –  І місце; Шлапак Анна – І місце, ІІІ місце;   Тараненко Анна – І місце, ІІ місце; ІІІ місце; Сергуніна Віолетта  –  І місце

Всеукраїнський телевізійний фестиваль-конкурс «Моя Україна»: анс. «Броварчаночка»  –  чотири Гран-прі  (різні вікові категорії)

 

Зразковий ансабль спортивно-бального танцю “Елеріна”

Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв молодих виконавців:

Ковальова Анастасія – ІІ місце

 

Гурток сучасного спортивно-бального танцю “Гармонія”

Ліга Танцю України змагання зі спортивного танцю «Миколаєва зірка»: Щербак Дарія – І місце

Всеукраїнські  змагання  зі спортивно-бального танцю «Танцювальна шоколадниця»: Грищенко Валерія – І місце; Пермякова Катерина – ІІ місце

Чемпіонат України  зі спортивно-бального танцю «Кавовий блюз»: Бойко Євгеній, Пермякова Анастасія – ІІІ місце

 

Зразкова студія образотворчого мистецтва “Вернісаж”

ІІІ   етап  Всеукраїнського  конкурсу  учнівської  творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»:  Ласа Марія – ІІІ місце; Гринюк Марія – ІІІ місце

Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового  і  образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»:  Ласа Марія  –  ІІІ місце

 

Гурток “Світ іграшки”

Обласний  етап  Всеукраїнського  гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»: гурток «Світ іграшки» – ІІ місце

Обласний  етап  Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»: гурток «Світ іграшки» – ІІ місце

Обласний  етап  Всеукраїнської виставки–конкурсу  «Український сувенір»:  Демчишак Анастасія  –  І місце

 

Гурток образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва “Фантазія”

Обласний  етап  Всеукраїнського  гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»: гурток «Фантазія»  –  І місце

Обласна виставка-ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Скарби рідного краю»: Хмарний Ігор  –  диплом за активну участь

Гурток “Юний скульптор”

Обласний  етап  Всеукраїнського  гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»: Лук’янчук  Дмитро  –  ІІ місце

Обласний етап конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя»: Лук’янчук  Дмитро  –  ІІІ місце

 

Секція “Дзюдо”

Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо серед юнаків: Дяченко  Іван – ІІІ місце

Відкритий чемпіонат Київської області з хортингу
( розділ «Боротьба»):  Артемчук Аміна – І місце;  Лукашов Матвій Юрійович – І місце; Барбон Даша – І місце; Вітряк Катерина – І місце; Мисів Василь – І місце; Мисів Вадим – І місце; Артемчук Дмитро – ІІ місце; Гончаренко Нікіта – ІІ місце; Прищепа Дарина – ІІ місце; Дяченко Іван – ІІІ місце

 

 Гурток настільного тенісу

 Чемпіонат України з настільного тенісу (в особистому  та парному розряді серед кадетів): Лушніков Володимир – ІІІ місце

Чемпіонат України з настільного тенісу: Лушніков Володимир – І місце, І місце в парному розряді

Міжнародний турнір з настільного тенісу, присвяченого «Дню Києва»: Лушніков Володимир – І  місце