Досягнення закладу

У 2006-07 навчальному році Будинок дитячої та юнацької творчості визнано найкращим позашкільним закладом на теренах Київської області і він отримав звання “Обласний опорний заклад освіти” з теми “Духовні основи творчого становлення юної обдарованої особистості”. Протягом наступних трьох навчальних років у його стінах по декілька разів на рік збиралися представники профільних інститутів, організацій та педагоги позашкільних закладів області, щоб обмінятися досвідом роботи та напрацювати спільні ідеї для подальшого розвитку позашкільної освіти.
Наприкінці 2009-10 навчального року заклад став володарем срібного кубка обласного рейтингу успішності “Лідер позашкільної освіти першого десятиліття ХХІ століття” в номінації “Лідер позашкільної освіти” серед 58 позашкільних навчальних закладів Київщини. За цією перемогою стоїть наполеглива праця дружного колективу та довгий творчий шлях численних вихованців закладу.

Щорічно понад 200-350 вихованців закладу із 12-15 найуспішніших творчих колективів стають переможцями десятків регіональних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

По закінченні успішної роботи в якості обласного опорного закладу позашкільної освіти Будинок дитячої та юнацької творчості з новими силами продовжив працювати над розвитом та вдосконаленням навчально-виховної та методичної роботи. Найяскравіший свідок діяльності колективу – щорічний підсумковий список перемог колективів у конкурсах та фестивалях. Тож тільки у конкурсних змаганнях по лінії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України стали переможцями обласних та всеукраїнських етапів 358 вихованців із 8 колективів закладу.

В лютому 2011 року сайт Будинку дитячої та юнацької творчості став переможцем  – І місце Обласного конкурсу-захисту Web-сайтів відділів, управлінь освіти, районних, міських методичних кабінетів та навчальних закладів Київської області у номінації «Позашкільні заклади».

І вже логічним завершенням багаторічної наполегливої праці творчого колективу БДЮТ стало проведення державної атестації, яку колектив з честю витримав і за рішенням Регіональної експертної ради Київської області отримав найвищу оцінку своєї праці – заклад атестовано на високий рівень з відзнакою.

Абсолютний переможець в рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» у 2014 році  детальніше

У 2014 році на Всеукраїнському  конкурсі на кращий веб-сайт навчального закладу” веб-сайт Будинку дитячої та юнацької творчості завоював І місце  детальніше

У 2014 році наш заклад був нагороджений Дипломом V міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014» за за успішну  презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти!  детальніше

Веб-сайт закладу http://bdut.org.ua зайняв І місце у ДругомуВсеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт навчального закладу “Веб-сайт- обличчя успіху” в номінації “Веб-сайти позашкільних навчальнихзакладів”, який проходив в рамках ХV ювілейної Міжнародної виставки навчальних закладів “Сучасна освіта в Україні – 2012”.

На  п’ятій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті» БДЮТ отримав диплом за активну участь і представлення інноваційних технологій  детальніше