Досягнення 2012/2013 н.р.

 

 

з/п

Назва колективу або

ПІБ переможців

Кіль-

кість

дітей

Міс-це,

 яке

посів

ПІБ керівника

Назва заходу (конкурсу, фестивалю і т. д.)

Дата та місце, де відбував

ся захід

1.

Хореографічний ансамбль «Каприз»

38

ІІ

 ІІІ

Маринич Світлана Володимирівна

Всеукраїнський відкритий фестиваль художньої творчості «Єдина родина»

 

01-07. 06.

2012 р.

м. Скадовськ

58

І

Маринич Світлана Володимирівна

 Фінал обласного хореографічного марафону «Майбутнє України будуємо разом»

13.10.2012 р.

м. Бровари

22

І

Маринич Світлана Володимирівна

ІІІ Всеукраїнський конкурс дитячої та юнацької творчості «Таланти осені»

26.11.

2012 р.

2.

Народний хореографічний ансамбль «Галатея»

28

І

Лисохмара Наталія Олександрівна

Київський обласний фестиваль «Дивосвіт мого дитинства»

01.06.

2012 р.

м. Славутич

26

І

Лисохмара Наталія Олександрівна

Фінал обласного хореографічного марафону «Майбутнє України будуємо разом»

13.10.

2012 р.

м. Бровари

3.

Хореографічний ансамбль «Феєрія-Денс»

 

11

І

ІІ

Дудник Наталія Миколаївна

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Чорноморський зорепад – 2012»

11.06-22.06.2012р.

м. Євпаторія

20

І

Дудник Наталія Миколаївна

Фінал обласного хореографічного марафону «Майбутнє України будуємо разом»

13.10.2012 р.

м. Бровари

23

ІІІ

ІІІ

Дудник Наталія Миколаївна

Всеукраїнський фестиваль дитячого естрадного танцю «Березнева зірка – 2013»

23.03.

2013 р.

25

І

Дудник Наталія Миколаївна

Фестиваль танцю

«MEQA-STAR-2013»

Лютий, 2013 р.

м. Ірпінь,

Київська обл.

15 (м. вік/к.)18 (с. вік/к.)16(с. вік/к.)26 (зміш)

ІІ

ІІ

І

ІІ

Дудник Наталія Миколаївна

Міжнародний хореографічний конкурс «Магія танцю»

м. Київ

4.

Народний вокальний ансамбль «Калинка»

13

І

Шумовська Любов Василівна

Всеукраїнський фестиваль народного мистецтва «Смарагдо –

ві витоки»

08.06.2012 -11.06.2012 р.

м. Мукачеве

16

І

Шумовська Любов Василівна

ХІV Міжнародний дитячий фекстиваль «Чорномоські ігри»

16.07.-23.07.

2012 р.,

м. Скадовськ

16

І

Шумовська Любов Василівна

Фінал обласного хореографічного марафону «Майбутнє України будуємо разом»

13.10.2012 р.

м. Бровари

5.

Хореографічний ансамбль «Вікторія»

16

ІІІ

Третяк Алла Петрівна

ІІІ Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс «Славянский венец»

07-21.06

2012 р.

м. Кранєво, Болгарія

18

І

Третяк Алла Петрівна

Фінал обласного хореографічного марафону «Майбутнє України будуємо разом»

13.10.2012 р.

м. Бровари

12

Гран-прі

Третяк Алла Петрівна

Хореографічний конкурс дитячої та юнацької творчості «Таланти весни»

м. Київ

10

1

2

1

42

3

2

14

2

І

І
І
І
ІІ
ІІ
ІІ
ІІ
ІІ

Третяк Алла Петрівна

Міжнародний хореографічний конкурс «Магія танцю»

м. Київ

6.

Тріо у складі:

Повідзіон Ксенія Сергіївна

Швидак Анна Дмитрівна

Троян Катерина Сергіївна

3

ІІІ

хореографічний ансамбль «Вікторія»,

Третяк Алла Петрівна

ХІІІ Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс «Славянский венец»

07-21.06.2012 р.

м. Кранєво, Болгарія

7.

Тріо у складі:

Зелінська Катерина Сергіївна,

Шваргіна Тетяна Олександрівна,

Царик Аліса Олександрівна

3

ІІ

хореографічний ансамбль «Вікторія»,

Третяк Алла Петрівна

Міжнародний хореографічний конкурс «Магія танцю»

24.11.

2012 р.,

м. Київ

8.

Дерев’янко Юлія Вікторівна

1

І

Театр народної пісні

«Слов’яночка»,

Мурзай Тетяна Вікторівна

Всеукраїнський відкритий фестиваль художньої творчості «Єдина родина»

01-07. 06.2012 р.

м. Скадовськ

9.

Гурт Олександра В’ячеславівна

1

І

Народний хореографічний ансамбль «Галатея»,

Лисохмара Наталія Олександрівна

VІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої та юнацької творчості «Усі ми діти твої, Україно!»

02.08.2012р.

Україн-

ський

дитячий центр «Молода гвардія»

10.

Гурток «Юні музеєзнавці»

Дем’яненко Володимир Іванович

Участь у майстер-класі «Теоретико-методологічні дослідження в архіві»

вересень, 2012 р.

м. Київ

11.

Татаурова Наталія

Іванівна

лауре-

ат

І ступе-ня;

дип-

лом лауреата;

дип-

лом пере-

можця

Гурток образотворчого мистецтва «Аквамарин»,

Лобода Валентина Володимирівна

Art Kinder House

І-й Відкритий інтернет-конкурс дитячої та молодіжної творчості;

 

конкурс «Я – творець»,

номінація «Кращий художник»;

 

УІ Міжнародний фестиваль «Великое русское слово», номінація «Мир русской сказки»

2012 р.

Росія;

Видавниц

тво «Пегас», м. Харків, 2012 р.;

Автономна республіка Крим, 2012 р.;

12.

Татаурова Катерина Іванівна

Дип-

лом пере-

можця

Гурток образотворчого мистецтва «Аквамарин»,

Лобода Валентина Володимирівна

УІ Міжнародний фестиваль «Великое русское слово», номінація «Мир русской сказки»

Автономна республіка Крим, 2012 р.;

13.

Дует у складі:

Макуха Денис Сергійович,

Грозенко Дарія Романівна

2

І

 

Гурток спортивно-бального танцю «Елерина»,

Бездушна Ірина Миколаівна

Хореографічний конкурс «Кубок жемчуга»

24.11.

2012 р.

м. Київ

14.

Крисальна

Анна

Олександрівна

1

ІІІ

Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово»

Шмаль Михайло Михай-

лович

Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс «Я гордий тим, що українець зроду»

08.12.

2012 р.,

м. Київ

15.

Лепеха Анна Миколаївна .

1

І

Гурток декоративно-вжиткового мистецтва «Абрис»

Балакіна Надія Михайлівна

Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка-конкурс «Новорічний подарунок», номінація «Сюжетна композиція»

грудень, 2012р.,

м. Біла Церква

16.

Лепеха Олена Миколаївна .

1

І

Гурток декоративно-вжиткового мистецтва «Абрис»

Балакіна Надія Михайлівна

Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка-конкурс «Новорічний подарунок», номінація «Сюжетна композиція»

грудень, 2012р.,

м. Біла Церква

17.

Лип’явка Анастасія Михайлівна

1

І

Гурток «Батик і гобелен»

Борисова Любов Арсеніївна

Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка-конкурс «Новорічний подарунок», номінація «Новорічна картина чи колаж»

25.12.

2012 р.,

м. Біла Церква

18.

Слаутинська Любов Вікторівна

1

І

Гурток «Батик і гобелен»

Борисова Любов Арсеніївна

Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка-конкурс «Новорічний подарунок», номінація «Новорічна картина чи колаж»

25.12.

2012 р.,

м. Біла Церква

19.

Боханчук Софія

Сергіївна

1

ІІІ

Гурток образотворчого мистецтва «Колібрі»,

Козлова Ольга Вікторівна

Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір», номінація «Традиційний український сувенір»

25.12.

2012 р.

20.

Лещик Ольга Павлівна,

Юзікова Анастасія Сергіївна,

Гльоза Софія Олегівна

3

Вико-

навці наго-

родже-ні пам’ ятною таріл-

лю

Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово»,

Шмаль Михайло Михайлович

Обласний конкурс декламаторського мистецтва, присвячений Г.С. Сковороді

24.11.2012 р.

21.

Лещик

Ольга

Павлівна

1

ІІ

Гурток юних шанувальників художнього слова «Горислово»,

Шмаль Михайло Михай-

лович

ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

м. Біла Церква

22.

Крисальна

Анна

Олександрівна

1

ІІ

Шмаль Михайло Михай-

лович

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, «Об’єднаймося ж, брати мої!» (обласний етап, номінація «Художня проза»)

березень, 2013 р.,

м. Біла Церква

23.

Степанюк Андрій Олексійович

1

І

Гурток образотворчого мистецтва «Колібрі»,

Козлова Ольга Вікторівна

Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії», напрям «Космічне мистецтво. Візуальний жанр»

лютий,

2013 р.,

м. Біла Церква

24.

Лепеха Олена

Миколаївна

 

1

ІІ

Балакіна Надія Михайлівна

Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії», напрям «Космічне мистецтво. Візуальний жанр»

лютий,

2013 р.,

м. Біла Церква

25.

Леміш Анастасія

Миколаївна

1

ІІІ

Балакіна Надія Михайлівна

Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії», напрям «Космічне мистецтво. Візуальний жанр»

лютий,

2013 р.,

м. Біла Церква

26.

Лушніков Володимир

Ярославович

1

1

ІІІ

 

І

Гурток «Юні музеєзнавці»,

Дем’яненко Володимир Іванович

Всеукраїнський турнір юних майстрів «малої ракетки»;

Київський турнір юних майстрів «малої ракетки» на честь Дня захисника Вітчизни

27.01.

2013 р.;

м. Київ

24.02.

2013 р.,

м. Київ

 

27.

Гаджук Ілля Петрович

1

 

1

ІІ,

 

ІІІ

Гурток «Юні музеєзнавці»,

Дем’яненко Володимир Іванович

Всеукраїнський турнір юних майстрів «малої ракетки»

Київський турнір юних майстрів «малої ракетки» на честь Дня захисника Вітчизни

27.01.

2013 р.;

м. Київ

24.02.

2013 р.

м. Київ

28.

Ніконов Дмитро Олександрович

1

ІІІ

Шумовська Любов Василівна

Обласний дитячо-юнацький конкурс виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін»

13. 04.

2013 р.

смт. Калинівка, Броварсько-

го району=